To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Archiwum - Polska - Ukraina, Polska - Anglia - typujemy, zakładamy się.

RudaMaupa - 2013-10-13, 12:49

Tak. Ale niektórzy twierdzą, że jest inaczej. Zaliczyłam facepalma, gdy zostałam pouczona przez Wojtka, że Pingvin trolluje... Ale na twoim miejscu, Pingvinie, tkwiłabym w tym. Bronienie nieswoich poglądów też jest sztuką ;)
Pingvin - 2013-10-13, 14:23

Ja się nie przyznam , choćby na onecie napisali że pingvin trolluje. Takie są zasady
RudaMaupa - 2013-10-13, 14:41

Dlatego liczę na ciebie w temacie "polityka" :P To może być interesujące :)
ChodnikowyWilk - 2013-10-13, 18:26

Mezo, Liber, Doniu itp. nie są szanowani przez środowisko hh. Cóż, poszli na łatwiznę, nagrania z gwiazdami pop, ładne teledyski na Vivę, płytkie teksty o miłości dla nastolatek...wszystko dla pieniędzy.
Adijos - 2013-10-13, 19:28

Moje zobowiązania jeśli przegramy z Angilą:
1. Wstawię swoje zdjęcie w avatara na tydzień
2. Na Mistrzach pod każdym screenem ( z jednego dnia oczywiście) napiszę, że kocham Biebera i 1D
3. Ustawię tam jakiś avatar specjalnie przygotowany o tematyce biebera i tak dalej

Jeśli wygramy:

1. To samo co pierwsze tylko na dwa tygodnie.
2.To samo co drugie tylko zobowiązanie będzie trwało 3 dni.
3. Wymyślicie coś :)

AnswersMaster - 2013-10-13, 19:38

Adijos jak tak bardzo chcesz wrzucić swoje zdjęcie to nie musisz wymyślać żadnych zakładów, proszę śmiało, dawaj :D
monjiczq - 2013-10-13, 19:39

ej jak tak bardzo chętnie chcecie dzielić się swoimi zdjęciami, to się nie krępujcie, możecie wstawiać bez zakładów :P
-Veon- - 2013-10-13, 19:41

Widocznie Adijos liczy na remis.
monjiczq - 2013-10-13, 19:51

w ogóle aleście się uczepili tych bimbrów i jedynek, nie ma już nic oryginalniejszego? :D Jest chociażby nasz dobry polski Wiśniewski! ;d
Adijos - 2013-10-14, 16:21

Veon napisał/a:
Widocznie Adijos liczy na remis.


To miała być moja tajemnica!

Moris299 - 2013-10-14, 17:09

Wycofuje się z punktu 5!'
Zamiast tego cos innego wymysle

-Veon- - 2013-10-15, 18:24

Uwaga. Podwyższam wstawkę.
Teraz nie tylko będziecie mogli wybrać mi avatara na tydzień w wypadku zwycięstwa Polaków nad Anglią, ale także podpis i ewentualnie temat do którego mam sprowadzać wszystkie swoje komentarze na forum (ewentualnie, bo nie zgodzę się na wszystko. Wezmę pod uwagę jedynie w miarę rozsądne propozycje). Do tego remis także mnie do tego od teraz zobowiązuje.

Dlaczego to robię ? By było ciekawiej. Poza tym Anglia nie może sobie pozwolić na stratę punktów z nami, bo inaczej przegrają grupę. W końcu Ukraina traci do nich tylko 1 punkt, a grać będzie z San Marino.

ProFace - 2013-10-15, 18:26

Veon napisał/a:
temat do którego mam sprowadzać wszystkie swoje komentarze na forum

Już mam jeden. Homoseksualiści. By było ciekawiej :D

materoni15 - 2013-10-15, 18:41

Uwaga, jeśli pierwszy rożny będzie dla Anglii, to opublikuje swoją zje**ną opowieść na forum.
Davos - 2013-10-15, 19:37

monjiczq napisał/a:
w ogóle aleście się uczepili tych bimbrów i jedynek, nie ma już nic oryginalniejszego? :D Jest chociażby nasz dobry polski Wiśniewski! ;d


Ok, to jeśli Polska dziś nie przegra, ustawię sobie avatar na forum z Wiśniewskim na tydzień, sygnaturę z ich Troje, a do tego jutro pod każdym nowym screenem na głównej będę pisać, że jestem fanem disco polo ;)

Adijos - 2013-10-16, 16:28

http://mistrzowie.org/user/Adijos01/komentarze Wywiązałem się z umowy. Teraz tylko samojebkę.
Love178 - 2013-10-16, 18:55

Davos napisał/a:
monjiczq napisał/a:
w ogóle aleście się uczepili tych bimbrów i jedynek, nie ma już nic oryginalniejszego? :D Jest chociażby nasz dobry polski Wiśniewski! ;d


Ok, to jeśli Polska dziś nie przegra, ustawię sobie avatar na forum z Wiśniewskim na tydzień, sygnaturę z ich Troje, a do tego jutro pod każdym nowym screenem na głównej będę pisać, że jestem fanem disco polo ;)

To ja do tego podczepię, że pod takim samym warunkiem napiszę na mistrzach pod każdym nowym screenem ,,pamiętajcie o Ich Troje!" wstawiając link do jakiejś ich piosenki :P

Davos - 2013-10-16, 19:07

Eee Love nie chcę nic mówić, ale to już nieaktualne - mecz był wczoraj, nasi przegrali :P
Love178 - 2013-10-16, 19:29

Onieee. To niech zostanie na kiedyś tam w przyszłości :P
AnswersMaster - 2013-10-16, 20:47

buahahaha :D :D:D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group