To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Z życia forum - Spotkania forumowe, zloty, konwenty

Davos - 2017-04-27, 21:47

Dobra, jutro już się zaczyna Pyrkon więc trzeba by ustalić kilka spraw przy okazji ewentualnego spotkania.

Lista uczestników:
-Lilith
-Antek
-Mańka
-Moris
-KicerK
-Dyniator
-Macbed
-ja (Davos)

Teraz pytanie: Wszyscy z tej listy potwierdzają, że będą? A może pojawi się jeszcze ktoś? :)
Każdy z Was wbija na Pyrkon, czy są takie osoby, które będą w Poznaniu, ale konwent ich nie interesuje i chcą się spotkać gdzie indziej? Jakie dni Wam najbardziej pasują - piątek, sobota, niedziela, czy obojętnie? :]

Ja tam wbiję jutro około 18 i posiedzę do wieczora, w sobotę będę cały dzień, a w niedzielę do zakończenia konwentu. Mogę się spotkać każdego dnia, z tym że w sobotę mogę nie być cały czas dyspozycyjny bo planuję się też spotkać z paroma znajomymi. Ale jak to dokładnie wyjdzie, zobaczy się w praniu. Dobrze by było, żebyśmy wymienili się wszyscy pomiędzy sobą przez PW naszymi numerami bo kontaktowanie się przez forum może być trochę upierdliwe :) Poza tym ja będę do neta wchodzić bardzo okazjonalnie więc imho kontakt przez komę zdecydowanie najlepszy.
Fajnie by było co najmniej raz spotkać się w najszerszym składzie. 8 osób - takiego zlotu forumowego jeszcze nie było :) W Poznaniu jest kilka fajnych pubów więc miejsc do posiadówy nie zabraknie :) Ewentualnie można też się przejść po mieście.
Albo siedzieć na konwencie. Jak Wam pasuje.

Moris299 - 2017-04-27, 21:48

Davos napisał/a:
będą w Poznaniu, ale konwent ich nie interesuje i chcą się spotkać gdzie indziej


o mnie tu mowa :muk:

dyniator - 2017-04-27, 21:51

Sobota od 10 do zakończenia konwentu. Też pasuje w każdej godzinie
Edit. Chociaż byłbym bardziej za sobotą. W sobotę moge coś ten. :piwo: wypić :troll:

Davos - 2017-04-27, 21:55

Moris, no m.in. o Tobie tu myślałem. I o Lilith i Antku bo nie wiem, czy oni w końcu wbijają na Pyrkon czy tylko będą w samym Poznaniu. W sobotę wiem, że Mańka może mieć problem ze spotkaniem.
To może zgadamy się jutro? :)

KicerK - 2017-04-27, 21:56

Do poznania przybywam jutro o 8 :mikolaj: Jako że śpię na pyrkonie to będę tam cały czas od piątku do niedzieli i cały czas jestem dostępny.
Tak więc oczywiście potwierdzam że będę :king:

Moris299 - 2017-04-27, 21:58

Davos napisał/a:
To może zgadamy się jutro?


:git: mi pasuje

Davos - 2017-04-27, 22:01

KicerK - no to git :) Będziemy zatem w kontakcie.

Dyniator - czyli jutro Cię jeszcze nie będzie?

Największą niewiadomą jest chyba Macbed. Wiecie może, czy się ostatecznie zdecydował.

dyniator - 2017-04-27, 22:01

Sobota to jednak nie piątek, wolnego nie mam na piątek, w przeciwieństwie do biletu :sadangel:
Davos - 2017-04-27, 22:53

No dobra, to wstępnie sobota wieczór, ewentualnie niedziela. W razie czego możemy się też spotykać w mniejszych grupach.
Ja tylko zaznaczam, że w sobotę planuję być na prelekcjach od 17 do 18 i od 21 do 22 więc jeśli jakieś wieczorne piwo to w moim przypadku najlepiej by było po godz 22.

dyniator - 2017-04-27, 22:58

A może być coś mocniejszego, ale łagodnego do picia z domowej stajni? :troll:
Dabos, Lilith, KicerK? :hm?:
Reszta nie wiem czy będzie, ale jak coś też zapraszam :-D

KicerK - 2017-04-27, 23:07

A można :-)
Davos - 2017-04-27, 23:07

No ja niestety przyjeżdżam autem więc alko mogę sobie co najwyżej powąchać :PP
Aczkolwiek gdybym mógł to na pewno bym skosztował bo domowe alkohole są najlepsze :git:

Mańka - 2017-04-27, 23:08

Stary, ja Cię odwiozę tylko mi powiedz gdzie :troll:
dyniator - 2017-04-27, 23:08

No ja właśnie też autem, ale w skoro dopiero w ndz po południu wyjazd to w sobotę coś można dziabnąć. W ndz już nie bardzo
Davos - 2017-04-27, 23:08

Mańka, nice try :D
Mańka - 2017-04-27, 23:16

Ci, którzy będą samochodem, nie muszą się martwić o parking, mogę wpuścić na podwórko, bo mieszkam 500 m od Targów :D
Na PW dam adres, bo pewnie okolice MTP będą zajebane :PP

A i gdyby ktoś chciał z łazienki skorzystać nie czekając w gigantycznej kolejce, to też zapraszam. Tylko bez sikania do brodzika :dont:

Lilith - 2017-04-27, 23:17

Ja i Antek będziemy w Poznaniu po 10, całą sobotę, a po 12 w południe w niedzielę wyjeżdżamy z Pozka.
I na Pyrkonie będziemy.

dyniator - 2017-04-27, 23:19

Mańka, gdzieś blisko mieszkasz od Targów? Wiesz, taki laik nie wie czy trafi. Chłop ze wsi, w mieście się gubi :spiew:
Davos - 2017-04-27, 23:22

No to wstępnie sobota wieczór, po godz 22? Chyba wszystkim będzie pasować.
Możemy też się spotkać w piątek bez Dyniatora, a potem dzień później powtórzymy to już w pełnym gronie.

No dobra, tylko jeszcze Macbed musi potwierdzić, czy przyjeżdża.

Mańka - dzięki za propozycję, ale jutro i tak dojadę na konwent, gdy się skończy strefa, a w weekendy nie trzeba bulić więc pewnie zaparkuję gdzieś pod zamkiem albo w okolicy dworca.


manciara9 napisał/a:
A i gdyby ktoś chciał z łazienki skorzystać nie czekając w gigantycznej kolejce, to też zapraszam. Tylko bez sikania do brodzika


Łe, to jak bez sikania do brodzika to ja nie chcę.

KicerK - 2017-04-27, 23:26

Davos napisał/a:
No dobra, tylko jeszcze Macbed musi potwierdzić, czy przyjeżdża.


A cos tak czuję że nie xDD


A co do spotkania mi oczywiście pasuje każda pora również sobota 22 jak najbardziej



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group