To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Z życia forum - Spotkania forumowe, zloty, konwenty

brutalka - 2014-07-06, 16:19
Temat postu: Spotkania forumowe, zloty, konwenty
Mnie bardziej interesuje, czy te czarne plamy, które widzę w realu też są takie wyszczekane :-D



_______________________________________

Edit:

Pierwszy mistrzowski zlot - Poznań 2014

Miejsce zlotu: Poznań.

Czas: 5, 6, 7 września


Obecni (żeby znaleźć się na liście, proszę o PW do mnie):

- brutalka,
- Davos,
- monjiczq,
- matheus3004,
- love178,
- brzozik - jak wszystko pójdzie dobrze,
- V - r - jak wszystko pójdzie dobrze.


Nocleg - uj wie póki co ;)

widzu - 2014-07-06, 16:59

brutalka napisał/a:
Mnie bardziej interesuje, czy te czarne plamy, które widzę w realu też są takie wyszczekane :-D



Nie.

V - r - 2014-07-06, 17:00

Ja prawie cały czas milczę, czym zarobiłem sobie na pseudonim Widar. Ale to już Ci mówiłem ;)
brutalka - 2014-07-06, 17:02

Widzu, spokojnie, pamiętaj o terapii wstrząsowej, którą już dla Ciebie planuję :D
widzu - 2014-07-06, 17:06

brutalka napisał/a:
Widzu, spokojnie, pamiętaj o terapii wstrząsowej, którą już dla Ciebie planuję :D






:?:

Davos - 2014-07-06, 17:34

Widzu, Brutalka chce po prostu spalić wszystkie Twoje s.lipy.
V - r - 2014-07-06, 17:35

I nie tylko ona.
JankielKindybalista85 - 2014-07-06, 18:56

Sharvari napisał/a:
nie powinno się łączyć życia realnego z wirtualnym, więc nigdy tego nie zrozumiem ani tym bardziej nie zrobię :p avatar to avatar, gymba to gymba.


Młoda Damo, to szokujące jakże my się potrafimy jednak czasami stuprocentowo ze sobą zgadzać!

V - r napisał/a:
Ja prawie cały czas milczę, czym zarobiłem sobie na pseudonim Widar


A jak już coś powiesz to czasem takie drewno z tego wychodzi, że niedługo będziesz miał ksywę V - r. :P Z teflonem! (I to wcale nieprawda, nie jesteś drewniany, ale skojarzyła mi się nazwa)

widzu - 2014-07-06, 20:15

Davos napisał/a:
Z drugiej strony przynajmniej będzie dodatkowa motywacja, żeby jechać na forumowy zlot - ciekawość, kto też kryje się pod danym avatarem może być dla niektórych silnym bodźcem, który spowoduje, że ruszą 4 litery sprzed kompa i przyjadą na zlot :)



Tak się składa, że akurat wtedy będę zajęty. :P


A tak serio, uważam że to, jak zwykle przy tego typu "zlotach", nie wyjdzie.

V - r - 2014-07-06, 20:17

A czemu miałoby nie wyjść? Dużo mniejsze fora organizują sobie zloty i to skutecznie, nawet w pięć osób, ale organizują, więc dlaczego tutaj miałoby nie wyjść?
widzu - 2014-07-06, 20:23

V - r napisał/a:
dlaczego tutaj miałoby nie wyjść?


Gdyż ponieważ dlatego że bo.

JankielKindybalista85 - 2014-07-06, 20:25

Bo Shar nie jedzie.
V - r - 2014-07-06, 20:26

Na głupie konwenty to jeździ, ale na zlot forumowy nie przyjedzie? Chamstwo!
JankielKindybalista85 - 2014-07-06, 20:34

Ja też nie jadę. Ale to akurat nie jest powód dla którego cokolwiek by się wam miało nie udać.
Sharvari - 2014-07-06, 20:49

V - r napisał/a:
Na głupie konwenty to jeździ, ale na zlot forumowy nie przyjedzie? Chamstwo!

jest różnica między wyjazdami z REALNYMI znajomymi, a spotkaniem z OBCYMI ludźmi z neta. pisałam już, że nie łączę życia realnego z wirtualnym. raz już byłam na takim meetingu z ludźmi, których znałam wtedy 5 lat i to było fatalne, jakbym spotkała całkiem obcych ludzi. nie mówię, że z wami będzie gorzej, ale po prostu nie :p

I TO TWOJE RYCERZYKI SĄ GUPIE

V - r - 2014-07-06, 20:52

Sharvari napisał/a:

I TO TWOJE RYCERZYKI SĄ GUPIE


Za Ruchem Rycerskim stoi ideologia, propagowanie ideałów rycerskich i wdrażanie ich do życia codziennego, rekonstrukcja to nie tylko zabawa, więc cichaj.

Sharvari - 2014-07-06, 21:05

a potem takie ruchy rycerskie jadą na głupie konwenty i organizują głupie warsztaty głupich sztuk walk zaraz obok głupich spotkań autorskich z głupimi Sapkowskimi, paneli o głupich seriach, kulturach, krajach, religiach, głupich koncertów i występów, głupich zlotów fandomów i głupich sal ze wszystkimi planszówkami, rpgami, konsolami i oculusami. yep.
Antlion - 2014-07-06, 21:07

To ma być jakiś forumowy zlot? Kiedy? Gdzie? Czy w ogóle?
widzu - 2014-07-06, 21:12

Antlion napisał/a:
To ma być jakiś forumowy zlot?


Podobno.

Antlion napisał/a:
Kiedy?


W międzyczasie.

Antlion napisał/a:
To ma być jakiś forumowy zlot? Kiedy? Gdzie? Czy w ogóle?


Gdzieśtam Górne.

Antlion napisał/a:
Czy w ogóle?


Nie.

V - r - 2014-07-06, 21:13

Sharvari napisał/a:
a potem takie ruchy rycerskie jadą na głupie konwenty i organizują głupie warsztaty głupich sztuk walk blablablablabla


Ruch Rycerski =/= bractwo/stowarzyszenie etc. Ruch Rycerski to ogół bractw i nie odpowiada za to, co robią pojedyncze stowarzyszenia. Na konwenty najczęściej jeżdżą tacy, którzy działają głównie dla zabawy, ci mniej "ortodoksyjni".



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group