To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Sprawy związane z Mistrzowie.org - Godziny wrzucania screenów

widzu - 2014-06-17, 10:51
Temat postu: Godziny wrzucania screenów
Pytanie: o której godzinie najlepiej wrzucać screeny?
-Veon- - 2014-06-17, 11:46

Odpowiedź: Najszybciej jak się da, by nikt nie zdążył ci go podpie*dolić.
Sharvari - 2014-06-17, 12:10

późne popołudnie. rano zawsze minusują, najwyraźniej siedzą wtedy dzieci na wagarach.
Moris299 - 2014-06-17, 13:10


RudaMaupa - 2014-06-17, 13:22

Moris299 napisał/a:
Oczekujmy w internetach ogromnego potoku nadchodzącego spamu gimbiarni i potoku - w poczekalni:(


Zabawnie to brzmi w kontekście info z profilu - "Wiek: 16" :P Ale wiem, wiem, gimbaza to stan umysłu, wśród rówieśników widzę czasem tyle gimbusów, że kosmos... :/

A odnośnie pytania - obstawiam sobotę wieczorem, bo ci, którzy siedzą w domach, docenią każdą odrobinę rozrywki.

Davos - 2014-06-18, 00:13

Też uważam, że najlepsze jest popołudnie. Wtedy sporo osób siedzi i ocenia, a przy tym nie minusuje wszystkiego jak leci. A jak wrzucisz np. w nocy, to screen dłużej się utrzyma w poczekalni na bardziej widocznych stronach, ale i mniej głosów dostanie.
bartek82r - 2014-10-27, 13:55

Zauważylem że screeny wrzucone przed południem dłużej wiszą na początku poczekalni i zanim wszyscy wrócą ze szkoły, czy też z pracy mają już jakąś tam ocenę wyrobioną. A że trochę osób ocenia tylko te z lepszą oceną w poczekalni to jest wtedy większa szansa na główną :)
Davos - 2014-10-27, 14:14

O, ciekawy temat odkopałeś.

Najdłużej wiszą na początku poczekalni te wrzucone późnym wieczorem/nocą bo potem już się zaczyna większy ruch. Aczkolwiek często jest też tak, że nagle Wlsz wrzuca kilka screenów, które czekały na akceptację i wtedy jak masz pecha to Twój screen ląduje od razu na dole pierwszej strony, niezależnie od tego, o której godzinie wrzucisz :) Ja tak miałem kilka razy.

Fudal - 2014-10-27, 17:43

Oczekujące na akceptację są na bieżąco wrzucane od 10 do północy, te dodane po północy wrzucam np. po 10, potem już leci raczej na bieżąco, może z jakimiś dłuższymi np. godzinnymi przerwami czasami. Więc wrzucenie screena w nocy jest dobre, o ile oczekujących nie wpadnie dużo.
bartek82r - 2014-10-27, 17:48

No, dokładnie. Mi się kiedyś zdarzyło, że dodałem screena, poszedł do akceptacji, i po odblokowaniu wszystkich oczekujących znalazł się gdzieś na początku 3! strony. Ale to raz, taki skrajny przypadek. Być może że to po weekendzie było, admini zapili i wszystko naraz odblokowali. ;)
Ascara - 2015-06-02, 07:12

Ja wrzucam z reguły w nocy, chociaż wczoraj wrzuciłam serię popołudniu i mają lepsze oceny, niż te nocne, ale może to zbieg okoliczności.
Co do oczekujących - z reguły nocami wrzucam je ja, aczkolwiek tak po 1-szej już z reguły nic nie ma. Ale nie ma ich tak znowu dużo, dzisiaj nie było mnie całą noc (spałam o dziwo :P ) i miałam do wrzucenia bodaj dwa.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group