To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Powitalnia - Witam.

-Veon- - 2014-05-16, 17:56
Temat postu: Witam.
Jako że część może mnie nie znać przedstawię się.

Dawno, dawno temu byłem jednym z pierwszych użytkowników forum, a także moderatorem i junior adminem.
Ale nie wspominajmy o przeszłości...

Możliwe że część mnie zna z afery 3 multikont. Czyli prowadzeniu 4 kont jednocześnie. Cóż przynajmniej zwróciłem wtedy uwagę na pewną sprawę.

PS: Widzę że tu też nie ma AnswersMastera i Rudej Maupy. Ku*wa czuje się taki stary. Tyle znakomitych legend mistrzowskich znika... Imper, Neoqueto, Delmonte i wielu wielu innych.
Dobrze że Bartek jeszcze się trzyma. :)

widzu - 2014-05-16, 17:59

Czeeeeeeeeeść -Veon-!
Zabek05 - 2014-05-16, 19:02

Czeeeeeeeeeeś Gość! < 3
Kalipso - 2014-05-16, 19:30

Cześć Veon! ; )
Antlion - 2014-05-16, 19:32

O, jakiś nowy :)
Davos - 2014-05-16, 19:41

No proszę, a to niespodzianka! Syn marnotrawny powrócił ;) Witaj. Wpadłeś na chwilę czy zostajesz na dłużej?

Ząbek, nie prowokuj :D

Adijos - 2014-05-16, 19:54

Witam.
ZSK - 2014-05-16, 20:49

Czyli jednak... Koniec świata blisko. Idę w takim razie obrobić najbliższy bank i wyruchać wszystkie dziewczyny w okolicy.

Witaj :)

V - r - 2014-05-16, 21:00

O, cześć Venom... znaczy Welon... znaczy Veon. No, cześć Veon.
KicerK - 2014-05-16, 21:10

Witaj.
Samara - 2014-05-16, 21:27

cześć :D
monjiczq - 2014-05-16, 21:48

o Veon, ahoj
Moris299 - 2014-05-16, 22:25

Witamy znów. Kurde. Aż mi się smutno zrobiło, jak przeczytałem o tych wszystkich którzy odeszli ;(

Na szczęście na forum pojawił się w końcu ktoś "nowy" (w pewnym sensie) bo ostatnio coraz gorzej - coraz mniej postów, aktywnych użytkowników i w ogóle bieda z majonezem kieleckim :(

A ten nowy awatar taki dzienny, trochę.

JankielKindybalista85 - 2014-05-17, 00:10

No siema. My się nie znamy. To znaczy słyszałem o to tobie i wiedziałem, że lubisz chińskie bajki i afery. I tyle mi na początek wystarczy.
-Veon- - 2014-05-17, 12:30

Davos napisał/a:
Witaj. Wpadłeś na chwilę czy zostajesz na dłużej?

Szczerze to się zobaczy. Z pewnością na początku będzie mi ciężko ogarnąć wszystkie zmiany jakie tu zaszły.

ZróbmySobieKupę napisał/a:
Czyli jednak... Koniec świata blisko.

Spokojnie. Adminem na mistrzach jeszcze nie zostałem. Ciągle czekam na propozycje od wlsza

JankielKindybalista85 napisał/a:
No siema. My się nie znamy. To znaczy słyszałem o to tobie i wiedziałem, że lubisz chińskie bajki i afery. I tyle mi na początek wystarczy.

Tak tyle starczy. Danych do mojego konta bankowego nie dostaniesz.

Moris299 napisał/a:
Witamy znów. Kurde. Aż mi się smutno zrobiło, jak przeczytałem o tych wszystkich którzy odeszli ;(

A właśnie. Co się stało z Wojtkiem? Bo o ile inni znikli i z mistrzów i jak się okazuje także z forum, to jego na mistrzach widzę, a tu nie.

Davos - 2014-05-17, 12:40

-Veon- napisał/a:
A właśnie. Co się stało z Wojtkiem? Bo o ile inni znikli i z mistrzów i jak się okazuje także z forum, to jego na mistrzach widzę, a tu nie.


Został dożywotnio zbanowany jakieś 2 miesiące temu.

-Veon- - 2014-05-17, 12:45

Davos napisał/a:
-Veon- napisał/a:
A właśnie. Co się stało z Wojtkiem? Bo o ile inni znikli i z mistrzów i jak się okazuje także z forum, to jego na mistrzach widzę, a tu nie.


Został dożywotnio zbanowany w lutym.

Wow. Co on to musiał zrobić że daliście mu aż taką kare? Zabił kogoś? :galy:

Davos - 2014-05-17, 12:52

Prawie.

Robił straszny burdel na forum wklejając gdzie się da swoje zdjęcia i filmiki, a im bardziej się ludzie denerwowali, tym pozwalał sobie na więcej. W pewnym momencie nagrał filmik, jak sra i wrzucił to na forum. Answersowi wysłał nawet zdjęcie swojego małego (dosłownie "małego", jak twierdzi Answers ;) ). W końcu cała administracja się wkurzyła i jednogłośnie przyznała mu permenentenego bana.

Antlion - 2014-05-17, 12:54

-Veon- napisał/a:
Davos napisał/a:
-Veon- napisał/a:
A właśnie. Co się stało z Wojtkiem? Bo o ile inni znikli i z mistrzów i jak się okazuje także z forum, to jego na mistrzach widzę, a tu nie.


Został dożywotnio zbanowany w lutym.

Wow. Co on to musiał zrobić że daliście mu aż taką kare? Zabił kogoś? :galy:


Wysłał mi (i jeszcze Adijosowi) prywatną wiadomość, w której ukazał się jego https://www.youtube.com/w...=youtu.be&t=15s

-Veon- - 2014-05-17, 13:03

A już myślałem że zaczynam go lepiej rozumieć, a tu takie coś. :galy:
Może to dobrze że mnie wtedy nie było.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group