To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Sprawy związane z Mistrzowie.org - Użytkownik online

bartek82r - 2014-05-13, 11:03
Temat postu: Użytkownik online
Taki nowy pomysł żeby gdzieś w profilu i najlepiej jeszcze przy avatarze użytkownika (w komentarzach) było widać czy dana osoba jest online.
icywind - 2014-05-13, 11:11

A nie było tego wcześniej? Dla mnie niepotrzebny bajer, część i tak się ukrywa .
bartek82r - 2014-05-13, 11:26

icywind napisał/a:
A nie było tego wcześniej? Dla mnie niepotrzebny bajer, część i tak się ukrywa .


Jesteśmy w dziale "Sprawy związane z mistrzowie.org" więc chodziło mi o stronkę mistrzów a nie o forum :P

icywind - 2014-05-13, 12:00

bartek82r napisał/a:

Jesteśmy w dziale "Sprawy związane z mistrzowie.org" więc chodziło mi o stronkę mistrzów a nie o forum :P

Och, no tak. Ja po prostu klikam na "nieprzeczytane posty" i nie patrzyłem na dział.
W takim razie też jak dla mnie niepotrzebna inwigilacja. Co to da, że będę wiedzieć czy ktoś jest online?

ChodnikowyWilk - 2014-05-13, 13:20

Nie kosztowałoby to wiele zachodu, a funkcja przydatna IMO. Na przykład chcesz napisać PW do kogoś, to wiedząc czy jest online możesz spodziewać się odpowiedzi, analogicznie z odpowiedzią na komentarz. Może nie jest to jakieś bardzo potrzebne, ale przydać się może.

Poza tym można sprawdzać ile dana osoba spędza czasu na mistrzach ;)

Davos - 2014-05-13, 23:00

Nie wiem, czy ta funkcja byłaby jakoś szczególnie przydatna, bo jednak mistrzowie to nie forum. Tu się przesiaduje całymi godzinami i dyskutuje o wszystkim, tam - sprawdza nowe screeny, czyta komentarze i wychodzi. Ewentualnie wraca po jakimś czasie, jeśli bierze się udział w dyskusji pod konkretnym screenem.

Ale jeśli to nie jest jakiś problem dla programistów, to w sumie czemu nie. Zawsze to jakaś nowość na mistrzach.

matheus3004 - 2014-05-14, 16:48

@Bartek82r - Jak dla mnie świetny pomysł. Zawsze się to na coś przyda. :-D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group