To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Gry - Promocje i darmowe gry na steam/origin/gog/epic

Lilith - 2020-04-27, 18:33

Alien: Isolation za 7,15 na Steamie ale do jutra chyba
icywind - 2020-04-27, 19:31

Lilith napisał/a:
Isolation

Ciekawe z jakiego powodu ta promocja :haha:

widzu - 2020-04-28, 00:37

Total War: SHOGUN 2 za darmo na Steam
Moris299 - 2020-04-28, 00:39

Pan Wielmożny Wielki Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław komorowski hehe poleca hehe szogun hehe
icywind - 2020-04-28, 01:30

Hehe, może i PiS fałszuje wybory i kradnie dane osobowe w trakcie pandemii ale pamiętacie jak Komorowski wszedł na krzesło? (które było podestem) hehe
macbed - 2020-04-28, 01:43

poznałem kiedyś Komorowskiego, sympatyczny jest
w związku z tym jebać PiS

icywind - 2020-04-28, 02:09

No, sympatyczne było to jak w 2015 zrezygnował z kampanii i dał wygrać Dudzie. Ludzki prezydent, lubi się dzielić

[ Dodano: 2020-04-28, 02:14 ]
Chuj, niech sobie debatują, mam 60% w sondażach. Jadę na ryby
okurwaokurwaokurwa, Duda ma więcej ode mnie, szmata też w chuj dużo . Ale mam pomysł, zabiorę wyborców szmaty, w końcu on mówi tylko o jowach więc pewnie tylko dlatego na niego głosowali.
Robimy referendum z jowami! Teraz nic więcej na ten temat nie powiem ja ani moja partia.
Hehe, zajebiście odjebane, można jechać na polowanko. Jeszcze weźcie walnijcie jakiś spot o tym jak to się za komuny walczyło, kogo obchodzi co się dzieje dzisiaj i jutro.
Ale jak to przegrałem, cholerny Zandberg

Love178 - 2020-04-28, 06:25

Śmieszy mnie, jak ludzie narzekali na Komorowskiego, że nic nie dyskutuje, leci na ugody i tylko robi co mu każą, żeby zaraz zamienic go na kolejnego prezydenta, który nic nie dyskutuje, leci na ugody i tylko robi, co mu każą
JankielKindybalista85 - 2020-04-28, 07:25

Love178 napisał/a:
Śmieszy mnie, jak ludzie narzekali na Komorowskiego, że nic nie dyskutuje, leci na ugody i tylko robi co mu każą, żeby zaraz zamienic go na kolejnego prezydenta, który nic nie dyskutuje, leci na ugody i tylko robi, co mu każą

To fakt. To było dziwne. W obu przypadkach. Domagać się od prezydenta z partii X żeby ustawy rządu tejże partii X... co? Wetował jak leci? Swoich? A dlaczego, skoro się z nimi zgadza. To jak inaczej ma pokazać, że jest "niezależny", cokolwiek by ta mzonka znaczyła? Dać na jednej ceremonii order jakiemuś żołnierzowi wykletemu oraz kolesiowi z UB, który po złapaniu napierdalał go rzemieniem po jajach? Czy co?

Być preziem w Polsce to jak być na forum na którym wszyscy przestrzegają regulaminu więc nie ma ostów więc wszyscy marudzą że patrzcie jacy ci admini chujowi - nic nie robią bo nawet ostów nie dają. No to dajesz osta. I cyk, jesteś tyranem.

Innymi słowy: rola prezydenta w polskiej konstytucji jest tak chujowo napisana że to się wyróżnia wyraźnie nawet na tle ogólnej totalnej beznadziei tego dokumentu. Więc szkoda sensownych polityków na to stanowisko. Bierze się zatem żałosne kreatury, jak Komor, albo dorobkiewiczów z siódmego rzędu, jak Duda. Albo ambitną żałosną kreaturę z siódmego rzędu,jak Kidawa. I jeżeli się po takich ludziach w takim systemie oczekuje na stanowisku prezydenta CZEGOKOLWIEK to znak, że nie ma się zielonego pojęcia o polityce.

Lilith - 2020-04-29, 11:08

Assassin's Creed 2, Child of Light I Rayman Legends za darmo na Uplay 1-5 maja
krojechleb - 2020-04-29, 11:58

kurde Raymana wolałbym na PS4 ale nie jest za darmo

[ Dodano: 2020-04-29, 11:59 ]
a dobra widzę że mam Uplaya to se obczaję, za darmo to dobra cena

Davos - 2020-05-02, 23:43

Love178 napisał/a:
Śmieszy mnie, jak ludzie narzekali na Komorowskiego, że nic nie dyskutuje, leci na ugody i tylko robi co mu każą, żeby zaraz zamienic go na kolejnego prezydenta, który nic nie dyskutuje, leci na ugody i tylko robi, co mu każą


Tylko jest taka mała subtelna różnica, że Komorowski podpisywał ustawy, które były złamaniem jego obietnic wyborczych, a Duda podpisuje ustawy, które były spełnieniem jego obietnic wyborczych.

JankielKindybalista85 - 2020-05-02, 23:44

A tymczasem szogun 2 już nie za darmo.
krojechleb - 2020-05-03, 04:05

obczaiłęm Raymana,fajna gra chyba sobię kupię na PS
Love178 - 2020-05-03, 07:43

Davos napisał/a:
Love178 napisał/a:
Śmieszy mnie, jak ludzie narzekali na Komorowskiego, że nic nie dyskutuje, leci na ugody i tylko robi co mu każą, żeby zaraz zamienic go na kolejnego prezydenta, który nic nie dyskutuje, leci na ugody i tylko robi, co mu każą


Tylko jest taka mała subtelna różnica, że Komorowski podpisywał ustawy, które były złamaniem jego obietnic wyborczych, a Duda podpisuje ustawy, które były spełnieniem jego obietnic wyborczych.

I oba przypadki skutkują w tym, że mamy dzisiaj państwo z kartonu :clap:

JankielKindybalista85 - 2020-05-03, 07:48

Przeceniasz, jak bardzo wielu Polaków, moc i znaczenie urzędu prezydenta. Państwo z kartonu, jeśli w ogóle, to mamy dzięki wybieraniu takich a nie innych partii i takich a nie innych ludzi. Jak to słusznie zauważyła parę dni temu posłanka śmieszek Jachira z PO: "jesteśmy beznadziejni, ale to wy nas wybraliście". Tylko że przez 30 lat istnienia obecnej odsłony Polski ani razu nie było żadnych "nadziejnych" do wyboru. Więc zostawcie komora i Dudę, wińcie grę jako całość nie wyniki pojedynczych rozdań.
Love178 - 2020-05-03, 07:51

Tzn. w moim poście nie chodziło o to, że oni stworzyli ten stan, ale czułam, że to zabrzmiało zbyt płytko.

Chodzi bardziej o to, że "no super różnica, kiedy i tak taplamy się w gównie"

krojechleb - 2020-05-03, 13:14

ludzie ogólnie są zbyt wielkimi debilami żeby polityka mogła wyglądać inaczej. Jeżeli argumentem przeciwko komuś jest to że jego dziadek był w wermachcie to już jest znak że społeczeństwo to banda debili i jesteśmy jeszcze jako gatunek na zbyt niskim etapie ewolucji. Bo jaki ja mam niby wpływ na działania moich przodków
Lilith - 2020-05-03, 13:21

Czemu wojtkujecie w temacie z promocjami na gry? :(
macbed - 2020-05-03, 13:31

^


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group