To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Redakcja telenoweli "Wiara w ludzi" i innych - Mistrzowie - Historia prawdziwa

Davos - 2014-05-08, 18:50

Dzięki Moris, cieszę się, że się Tobie podobało :)
ProFace - 2014-05-17, 22:22

"Siedzi przy nim parka, chłopak i dziewczyna. " O.o Dobrze, że zapisano mnie pod pseudonimem, pewnie po to, żebym nie mogła tak łatwo się znaleźć (CTRL+F). Sprytnie. XD
Adijos - 2014-05-17, 22:32

Cytat:
"Siedzi przy nim parka, chłopak i dziewczyna. " O.o Dobrze, że zapisano mnie pod pseudonimem, pewnie po to, żebym nie mogła tak łatwo się znaleźć (CTRL+F). Sprytnie. XD

I tak szukałaś ctrl+f, bo Ci tak podałem ;) Jakbyś czytała posty, to byś wiedziała, że "ProFace" nie pasuje do tekstu.

Moris299 - 2014-05-17, 22:32

A ja właśnie zacząłem pisać i teraz będę spamował wszędzie żeby dobić do 1000 posta.

W mojej opowiadaniu wezmę pod uwagę tylko użytkowników którzy spędzili dużo czasu na forum i to oni będą głównymi bohaterami ;d
Oczywiście innych też opiszę ale będą to poboczni bohaterowie

Davos - 2014-05-18, 15:48

ProFace napisał/a:
"Siedzi przy nim parka, chłopak i dziewczyna. " O.o Dobrze, że zapisano mnie pod pseudonimem, pewnie po to, żebym nie mogła tak łatwo się znaleźć (CTRL+F). Sprytnie. XD


Tak jak wspomniał Adijos, "Proface" za cholerę nie pasowało mi do klimatu dawnych czasów więc musiałem znaleźć jakiś zamiennik ;)

Moris, fajnie że też coś napiszesz. Zatem czekamy :)

Marcin55522 - 2015-05-13, 13:06

Przeczytałem całe opowiadanie w tym temacie i jak zwykle świetne :haha: Wczułem się w ten klimat i sobie gospodę od wewnątrz wyobraziłeś razem z użytkownikami :D
Komentarzy nie czytam bo mi się nie chce, ale kto to jest ta Redov i dlaczego jej nie ma z nami?

Davos - 2015-05-13, 13:12

Dzięki :piwo: Zachęcam też od razu do przeczytania drugiej części ;) http://forum.mistrzowie.o...?t=1741&start=0



Redorov to wojująca socjalistka, która swego czasu toczyła na mistrzach zażarte wojny z Wojtkiem :) Wystarczyło, że jakiś screeny dotyczył chociaż w minimalnym stopniu polityki, ta dwójka potrafiła godzinami przerzucać się argumentami na dany temat, nawet gdy już wchodziła nowa główna i screen był daleko w tyle ;) No i ta dwójka nie przepadała za sobą, delikatnie mówiac :P

Redorov już od jakiegoś czasu się nie udziela, ale że opowiadanie pisałem rok temu, kiedy jeszcze pamięć po niej była świeża, postanowiłem o nie również napisać.

Marcin55522 - 2015-05-13, 13:16

Dzięki za informacje ;P Drugą część przeczytam jutro lub dzisiaj w nocy. Przepraszam, że tak późno się za to zabrałem :oops:
Davos - 2015-05-13, 13:17

Nie masz za co przepraszać ;) I tak super, że się Tobie chciało. Cieszy mnie każda kolejna osoba, która przeczyta i zostawi komcię :D
Marcin55522 - 2015-05-13, 13:28

W tej części drugiej jak ją wstawiłeś już komentowałem, że przeczytałem tę pierwszą, ale byłem w połowie i miałem dokończyć, ale nie pamiętam co coś mnie oderwało od kompa i już od nowa przeczytałem dzisiaj.
Drugą też już miałem dawno przeczytać że ho ho, ale tak wyszło. Na 10k post znowu coś szykujesz? B-)

macbed - 2015-05-13, 13:46


Phi, nie ma mnie

V - r - 2015-05-13, 14:24

macbed napisał/a:

Phi, nie ma mnie


No brawo, kurwa, geniuszu.

Davos - 2015-05-13, 14:28

Marcin55522 napisał/a:
Na 10k post znowu coś szykujesz?


Coś na pewno będzie. Ale nie wiem, czy opowiadanie, bo trochę kiepsko u mnie z czasem.

Macbed - no fakt, strasznie dziwne...

macbed - 2015-05-13, 14:34


No też się dziwię :(
A teraz serio - ZAJEBISTE! :git:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group