To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Redakcja telenoweli "Wiara w ludzi" i innych - Mistrzowie - Historia prawdziwa

JankielKindybalista85 - 2014-05-01, 20:56

love178 napisał/a:
JankielKindybalista85 napisał/a:
To popytaj dziewczyn. Żadne się nie przyzna, że coś.

Ja bym się najpierw zastanowiła, potem zaprzeczyła. Odczytuj to jako olbrzymi plus :P


Ale to nie chodzi o to, czy jestem dla Ciebie HOT jak Adijos, czy nie jestem. Chodzi o to, że ja jestem grzeczny chłopczyk i na tym forum nigdy nie dostawiałem się do żadnej z miłych Pań. Bo się nie dostawiałem.

JankielKindybalista85 - 2014-05-01, 20:57

Davos napisał/a:
JankielKindybalista85 napisał/a:
Zastanowię się jak sam będę dobijał do dwutysięcznego postu.


O! I taką postawę rozumiem :) Bierzcie przykład z Jankiela :)


Eeee, Panie. Chyba oleję. I tak nikt nie przeczyta.

Aha. Więc tutaj nie łączy postów w jeden... Trzeba zapamiętać bo znowu Shar będzie krzyczeć i lamencić i załamywać ręce. :-D

widzu - 2014-05-01, 20:57

Bo nie udostępniasz prywatnych wiadomości. ;)
Love178 - 2014-05-01, 20:58

JankielKindybalista85 napisał/a:
Chodzi o to, że ja jestem grzeczny chłopczyk i na tym forum nigdy nie dostawiałem się do żadnej z miłych Pań.

No w sumie faktycznie, na randkę ze mną musiał iść za Ciebie Bartek :P

Davos - 2014-05-01, 21:00

JankielKindybalista85 napisał/a:
Eeee, Panie. Chyba oleję. I tak nikt nie przeczyta.


Jak napiszesz o ludziach z forum, to część przeczyta (patrz wyżej). Wielką Grę też sporo osób przeczytało, z tego co kojarzę.

widzu - 2014-05-01, 21:03

love178 napisał/a:
JankielKindybalista85 napisał/a:
Chodzi o to, że ja jestem grzeczny chłopczyk i na tym forum nigdy nie dostawiałem się do żadnej z miłych Pań.

No w sumie faktycznie, na randkę ze mną musiał iść za Ciebie Bartek :P




JankielKindybalista85 - 2014-05-01, 21:06

Widzu! Nie płacz! Ja naprawdę nie wiem o czym Love mówi! Przecież mnie znasz. Wiesz, że podśmiechu.jki podśmiechu.jkami ale takiego świństwa to bym Ci nie zrobił! No!
Davos - 2014-05-01, 21:07

Dobra, proszę mi nie offtopować w moim temacie bo będę usuwać bez litości :P

Tutaj dyskutujemy o opowiadaniach odnośnie ludzi z forum i z mistrzów :)

widzu - 2014-05-01, 23:46

Przeczytałem. Świetna robota, naprawdę zabawne :D
Trochę za dużo mnie, ale to pewnie dlatego, że ostatnio, cóż, miałem małą batalię z icym. ;)

Szczerze mówiąc, jedna z rzeczy która mnie najbardziej rozbawiła to:

Davos napisał/a:
Ma na imię Joanna, chociaż my nazywamy ją Asik.



Ale to raczej z powodów prywatnych, gdyż Asik to przezwisko największego menela w moim mieście. ;)



EDIT:
A gdzie szyszek i Jemszyszek? :(

Davos - 2014-05-02, 00:15

Dzięki Widzu, ale moim zdaniem wcale nie było za dużo Ciebie, ktoś musiał wtrącać żarty :P

widzu napisał/a:
A gdzie szyszek i Jemszyszek? :(


No niestety wszystkich już nie dałem rady opisać :( Nie ma też m.in. Sarenii, Vanii czy Mircalii. Ale jeśli ewentualna kontynuacja kiedyś powstanie i ja ją napiszę to myślę, że znajdzie się dla nich miejsce. Jemszyszki mógłby np. zostać ludożercą, który za wszelką cenę próbuje złapać wojownika z wrogiego plemienia Szyszków i zjeść jego serce, by przejąć jego moc :P

Zaknafein - 2014-05-02, 00:36

Cytat:
Jankiel na te słowa popukał się w czoło. A Zak chwycił za lutnię:
- Tra-la-la, tra-la-la - zaintonował - Podzielimy równo, dla wszystkich bogactwa, dla Redorov gówno.



Davos - 2014-05-02, 00:48

Tutaj inspirację zaczerpnąłem od kumpla, który w liceum śpiewał na każdej przerwie:
"Sialala, sialala, podzielimy równo - dla Lecha mistrzostwo, a dla Legii gówno" ;)

brzozik70043704352251515 - 2014-05-02, 15:08

Przeczytalem 1 czesc. Good job! Tylko kim jest ten skosnooki?
Moris299 - 2014-05-02, 15:20

No jak to kim? ZróbmySobieKupę :D
Davos - 2014-05-02, 19:57

Moris dobrze mówi :) Skośnooki, bo ZSK ma w avatarze Azjatę :) A nie mogłem po prostu nazwać go "ZróbmySobieKupe" bo to by trochę zepsuło klimat, stylizowany na dawne czasy. Podobny problem miałem z innymi nickami, które nie pasowałyby za bardzo do tamtej rzeczywistości osadzonej w przeszłości np. Love, Antybristler, Proface, Answer Masters. Dlatego Love została Kasią (tak jak ma naprawdę na imię), Antybristler - Antkiem (tak do niego mówimy na forum), Pro dostała przydomek Asik (używa go w innych miejscach w necie), a Answersa opisałem m.in. wspominając o pokeballu (chociaż sama nazwa "Pokeball" też nie padła, bo nie mogła :) ).

P.S. - Powiększyłem trochę tekst opowiadania, żeby łatwiej się czytało.

brzozik70043704352251515 - 2014-05-02, 20:32

ja mialem dobrego questa wlasnie kto jest tym skosnookim, przez caly 1 rozdzial nie moglem sie doczekac kiedy poznam kto jest wlasnie tym bohaterem.

na dobranoc przeczytam sobie 2 rozdzial :) mam nadzieje, ze bedzie tak dobry jak 1 :piwo:

Adijos - 2014-05-02, 20:34

Cytat:
ja mialem dobrego questa wlasnie kto jest tym skosnookim, przez caly 1 rozdzial nie moglem sie doczekac kiedy poznam kto jest wlasnie tym bohaterem.

Serio nie skojarzyłeś, jak to Widzu opowiadał jaką dać mu ksywkę?

Davos - 2014-05-02, 20:37

Myślałem, że zorientujecie się kim jest po jego oczach (nawiązanie do avataru) i po ciągłej potrzebie korzystania z wychodka z powodu sraczki :P Potem jeszcze na wszelki wypadek dopisałem tą uwagę Widza o nowym przydomku dla skośnookiego ;)
brzozik70043704352251515 - 2014-05-02, 20:49

Jezeli to bylo w tekscie do momentu w ktorym pojawil sie OgnistoWlosy to moze nie zwrocilem na to uwagi, spieszylo mi sie zeby zobaczyc czy tez gram w tym opowiadaniu ;)
Davos - 2014-05-02, 21:01

Bez obaw, grasz ;) I raz po raz się pojawiasz. A tekst Widza o przydomku dla skośnookiego był przed Twoim pojawieniem się w gospodzie.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group