To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Redakcja telenoweli "Wiara w ludzi" i innych - Mistrzowie - Historia prawdziwa

Love178 - 2014-05-01, 20:10

Davos napisał/a:
wyjdzie na jaw, że Wojciech jest bratem szwagra wnuka siostry kuzyna dziadka Redorov i w rzeczywistości są rodziną ;)

A ja chciałam żeby Redov się potajemnie podkochiwała w Wojtku :P

Davos - 2014-05-01, 20:14

Cytat:
A ja chciałam żeby Redov się potajemnie podkochiwała w Wojtku :P


Ale Redorov woli ponoć kobiety... No chyba, że zmienimy Wojtkowi płeć :D

widzu - 2014-05-01, 20:15

Davos napisał/a:
Albo że na tym forum każdy już romansował z każdym, ale też każdy każdego zdradził ;)


Napiszmy wspaniałą historię podbojów miłosnych Antka i wyślijmy do Kalipso :D

Love178 - 2014-05-01, 20:16

Nie, dobrze jest, przecież napisałam potajemnie :P
SlownikOrtograficzny - 2014-05-01, 20:17

Davos napisał/a:
Cytat:
A ja chciałam żeby Redov się potajemnie podkochiwała w Wojtku :P


Ale Redorov woli ponoć kobiety... No chyba, że zmienimy Wojtkowi płeć :D

Może sie okazać, że Wojtek jest kobietą i trzymał to w sekrecie (stąd pewnie te przebieranki w sukienkach). Wszystko fabularnie spójne.

Love178 - 2014-05-01, 20:20

A Redov się podkochiwała w Wojtku i miała traumę, bo przecież woli kobiety :P
JankielKindybalista85 - 2014-05-01, 20:27

Davos napisał/a:
na tym forum każdy już romansował z każdym, ale też każdy każdego zdradził ;)


O wypraszam sobie! Ja tu z nikim nigdy nic!

Davos - 2014-05-01, 20:29

SlownikOrtograficzny napisał/a:
Może sie okazać, że Wojtek jest kobietą i trzymał to w sekrecie (stąd pewnie te przebieranki w sukienkach). Wszystko fabularnie spójne.


Zwrot akcji godny Martina ;)

Ok, wiem już, że Sandra, Jankiel, V - r, Słownik, Antek, Grzejnik i Widzu przeczytali moje opowiadanie. I Adijos (przynajmniej pierwszą część). Ktoś jeszcze? Ciekawią mnie Wasze reakcje :)

JankielKindybalista85 - 2014-05-01, 20:29

SlownikOrtograficzny napisał/a:
Wojtek jest kobietą i trzymał to w sekrecie (stąd pewnie te przebieranki w sukienkach). Wszystko fabularnie spójne.


Ja tam tego (nie)sławnego filmiku Wojtka nie widziałem a Redorov nie znam. Ale z tego co opowiadaliście to wygląda na to, że Redorov ma większe jaja od VanHelsinga więc mogliby być razem jako dwie obojniakoosoby niestygmatyzowane płciowo. Byłby słeg i dżender i yolo. Tylko pyerdolo by nie było- bo jak i czym i kto kogo niby?- ale i tak byłoby modnie i na czasie.

widzu - 2014-05-01, 20:32

Davos napisał/a:
Ok, wiem już, że Sandra, Jankiel, V - r, Słownik, Antek, Grzejnik i Widzu przeczytali moje opowiadanie.


A tu Cię zaskoczę: jeszcze nie przeczytałem, jedynie szukałem siebie za pomocą "CTRL+F" . :-D

Ale mam zamiar dziś to zrobić, koło 23. ;)

Davos - 2014-05-01, 20:34

JankielKindybalista85 napisał/a:
Davos napisał/a:
na tym forum każdy już romansował z każdym, ale też każdy każdego zdradził ;)


O wypraszam sobie! Ja tu z nikim nigdy nic!


Dobra, dobra, każdy tak mówi!

JankielKindybalista85 napisał/a:
Ja tam tego (nie)sławnego filmiku Wojtka nie widziałem a Redorov nie znam. Ale z tego co opowiadaliście to wygląda na to, że Redorov ma większe jaja od VanHelsinga więc mogliby być razem jako dwie obojniakoosoby niestygmatyzowane płciowo. Byłby słeg i dżender i yolo. Tylko pyerdolo by nie było- bo jak i czym niby?- ale i tak byłoby modnie i na czasie.


Żałuj Jankiel, że nie poznałeś Redorov, jej kłótnie z Wojciechem na mistrzach o politykę potrafiły trwać bardzo długo. Nikt już o danym screenie na głównej nie pamiętał, bo pojawiło się kilka stron nowych, a ta dwójka dalej toczyła pod nim zażarte spory :) I gdyby to była prawda, że przeciwieństwa się przyciągają, to faktycznie byłaby z nich ciekawa para :P

JankielKindybalista85 - 2014-05-01, 20:38

Davos napisał/a:
JankielKindybalista85 napisał/a:
Davos napisał/a:
na tym forum każdy już romansował z każdym, ale też każdy każdego zdradził ;)


O wypraszam sobie! Ja tu z nikim nigdy nic!


Dobra, dobra, każdy tak mówi!


To popytaj dziewczyn. Żadne się nie przyzna, że coś. A i niejedna się na pytanie oburzy! A Shar to się nawet niedobrze zrobi na samą myśl (włochata klata) :-D Panie! Ja na forum niewinny niczym Adijos na słit foci! :-D

I już nic nie mówię bo jest offtop. :P

Adijos - 2014-05-01, 20:38

Davos napisał/a:
. I Adijos (przynajmniej pierwszą część)

Przeczytałem całe :D Druga część wydawała się jakaś taka krótka. Ogólnie świetne opowiadanie. Może by tak całą sagę napisać?

Davos - 2014-05-01, 20:47

widzu napisał/a:
A tu Cię zaskoczę: jeszcze nie przeczytałem, jedynie szukałem siebie za pomocą "CTRL+F" . :-D


To trochę się naszukałeś, bo jednak Ciebie w tym opowiadaniu jest dosyć dużo :)

^AdijoS^ napisał/a:
Przeczytałem całe :D Druga część wydawała się jakaś taka krótka. Ogólnie świetne opowiadanie. Może by tak całą sagę napisać?


A potem to od razu wydać i zgarnąć Nobla i Pulitzera :P Nie rozpędzajmy się tak :D
Ale jak najbardziej zachęcam wszystkich do napisania kontynuacji bądź chociaż jakichś krótkich pobocznych opowiadanek. Userzy na tym forum to wdzięczny temat do parodiowania :)

JankielKindybalista85 - 2014-05-01, 20:49

Davos napisał/a:
Ale jak najbardziej zachęcam wszystkich do napisania kontynuacji bądź chociaż jakichś krótkich pobocznych opowiadanek. Userzy na tym forum to wdzięczny temat do parodiowania :)


Zastanowię się jak sam będę dobijał do dwutysięcznego postu.

Davos - 2014-05-01, 20:51

JankielKindybalista85 napisał/a:
Zastanowię się jak sam będę dobijał do dwutysięcznego postu.


O! I taką postawę rozumiem :) Bierzcie przykład z Jankiela :)

widzu - 2014-05-01, 20:52

Davos napisał/a:
JankielKindybalista85 napisał/a:
Zastanowię się jak sam będę dobijał do dwutysięcznego postu.


O! I taką postawę rozumiem :) Bierzcie przykład z Jankiela :)


Mam napisać jakąś historię, jak będę dobijać do 2000 postu? ;)

Love178 - 2014-05-01, 20:53

Ja nie wiem czy by mi się udało same realia, w których są osadzeni bohaterowie dobrze odtworzyć, kompletnie nie moje klimaty ^^"
Love178 - 2014-05-01, 20:54

JankielKindybalista85 napisał/a:
To popytaj dziewczyn. Żadne się nie przyzna, że coś.

Ja bym się najpierw zastanowiła, potem zaprzeczyła. Odczytuj to jako olbrzymi plus :P

Davos - 2014-05-01, 20:54

widzu napisał/a:
Mam napisać jakąś historię, jak będę dobijać do 2000 postu? ;)


Napisz, chętnie poczytamy (przynajmniej ja) :) Tym bardziej, jeśli będzie związana z ludźmi z tego forum.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group