To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Hydepark - Rozkminy

Sharvari - 2014-08-06, 13:13

było znieczulenie, ale też dawkowane większym kamieniem :D paznokcie pewnie też wyrywano w całości, bo to było stosowane do niedawna na zastrzały, ale to jeszcze bardziej szkodzi.

ja się nie boję dentysty odkąd zaczęłam regularnie chodzić w podstawówce. bardziej boję się innych lekarzy, po prostu ich nie lubię. dzisiaj dostałam opierdziel od tego chirurga za to, że jestem zdenerwowana :D

ale zauważyłam u siebie, że u mnie strach występuje tylko przed czymś stresującym, a nie podczas. bardziej stresuję się w poczekalni u lekarza niż w gabinecie, na przykład dzisiaj myślałam że się z tego napięcia popłaczę, a jak położyłam się na tym ich stole operacyjnym, to nagle cały strach minął. albo tak samo z maturą ustną, oczekiwanie straszne, a w sali przed komisją totalny luzik.


a w mojej dzisiejszej rozkminie stwierdziłam, że jesteśmy ohydni, bo pijemy mleko. wszystkie zwierzęta piją tylko mleko mamy i to w etapie maleńkości, a my człowieki przez całe życie i to nie swoje :o

Davos - 2014-08-06, 13:21

Chyba większość tak ma, że przed egzaminami się denerwuje, a gdy już wejdzie do środka, to napięcie schodzi. Bo wtedy już nie ma czasu na nakręcanie się, tylko trzeba skupić się na odpowiadaniu na pytania :)

Mleko pijemy, ale nie jest chyba z nami tak tragicznie, bo przynajmniej nie pijemy krwi ;)

Love178 - 2014-08-06, 14:36

Ja mam zawsze ze stresem tak, że on przychodzi dopiero po. Tak jakby organizm trzymał go gdzieś schowanego i jak już jest po wszystkim, to go wypuszcza, przynajmniej tak się zawsze czuję :P
Davos - 2014-08-07, 01:18

Love, serio stresujesz się dopiero po fakcie? :) Nieźle :) A czym się on u Ciebie objawia?
Love178 - 2014-08-08, 21:47

Trzęsą mi się kolana :D I czuję się jakby się to działo niezależnie od mojego stanu umysłu :P
Mackers - 2014-08-08, 21:51

love178, czy dodatkowymi objawami są ciche odgłosy? Czy czujesz oddech z tyłu szyi? Czy w pokoju jest ciemno? Czy drzwi były otwarte? A może okno było otwarte? Czy nic nie leży pod twoim łóżkiem? Czy rzeczy same latają? Jeśli nie, to wszystko w porządku.
widzu - 2014-08-14, 15:40

Ostatnio zastanawiałem się nad sobą i doszedłem do następujących wniosków:

Czerpię "energię życiową" z przebywania w towarzystwie innych ludzi. Dlatego tak mi się podobało na studniówce, w szkole (mimo wszystko), kiedy gdzieś wychodzę. A także na forum. Im więcej osób, tym pewniej się czuję.

Jednak z drugiej strony mój irracjonalny lęk przed spotkaniami sprawia, że zdecydowanie częściej siedzę w samotności w swoim pokoju. Jak czasem "smutam" na SB, to najczęściej robię to po dłuższym czasie przebywania z samym sobą.

I prawdopodobnie jest to przyczyną mojego zmęczenia i "braku werwy" - nie mam kontaktu z moimi "akumulatorami".

Więc już rozumiem czemu w wakacje tak tęskniłem za szkołą. Bo w wakacje wszyscy wyjeżdżają, zostaję sam, a w ciągu roku codziennie się z kimś widuję.

Davos - 2014-08-14, 16:11

To tym bardziej powinieneś przyjechać m.in. na spotkanie forumowe. Będziesz musiał przełamać lęk, ale to by tylko dobrze na Ciebie wpłynęło. I "naładowałbyś akumulatory" ;)
widzu - 2014-08-14, 16:38

Davos, musiałbym znaleźć jakiś sensowny powód, dlaczego akurat wtedy i dlaczego akurat tam.
A prawdziwy powód odpada. ;)

Sharvari - 2014-08-14, 16:43

od kiedy chęć spotkania się ze znajomymi jest złym powodem. rodzice cię w pokoju zamykają?
Love178 - 2014-08-14, 16:55

widzu napisał/a:
Czerpię "energię życiową" z przebywania w towarzystwie innych ludzi. Dlatego tak mi się podobało na studniówce, w szkole (mimo wszystko), kiedy gdzieś wychodzę. A także na forum. Im więcej osób, tym pewniej się czuję.

Jednak z drugiej strony mój irracjonalny lęk przed spotkaniami sprawia, że zdecydowanie częściej siedzę w samotności w swoim pokoju. Jak czasem "smutam" na SB, to najczęściej robię to po dłuższym czasie przebywania z samym sobą.

I prawdopodobnie jest to przyczyną mojego zmęczenia i "braku werwy" - nie mam kontaktu z moimi "akumulatorami".

Jesteś wypisz-wymaluj ekstrawertykiem. Tylko nieśmiałość Cię zabija ^^"

Powiedz rodzicom, że jedziesz poznać fajną dziewczynę :D
Ja dzień w dzień od 27 sierpnia do 3 września będę zajęta wschodnioazjatyckimi interesami, więc powiem rodzicom, że jadę się spotkać z poznańską japonistyką i uwierzą mi na słowo :P

widzu - 2014-08-14, 16:59

Sharvari napisał/a:
od kiedy chęć spotkania się ze znajomymi jest złym powodem. rodzice cię w pokoju zamykają?



Nie. Ale wiedzą, że nie mam znajomych w Poznaniu.

A boję się, że jak im powiem, że jestem zarejestrowany na jakimś forum to zaczną czytać moje posty. ;_;

Dlatego przestałem korzystać z nk i fb. ;_;

Adijos - 2014-08-14, 17:02

Zawsze możemy zbanować Twoich rodziców B)
widzu - 2014-08-14, 17:05

Adijos, czytaliby z mojego konta.
V - r - 2014-08-14, 17:06

To ban dla widza :P
Adijos - 2014-08-14, 17:07

To zbanujemy Ciebie B)
widzu - 2014-08-14, 17:07

To już wolę nie przyjechać. :P
Love178 - 2014-08-14, 17:12

Przecież mogą tu zajrzeć bez logowania.

To poszukaj posty, których treść Ci się nie podoba i je zedytuj :P

A nie, czekaj, za dużo tutaj postów innych użytkowników o slipach, 30 kilometrach i romansie z Icyim...

widzu - 2014-08-14, 17:14

love178, mimo wszystko podziękuję.
Nie chcę być szpiegowany. :P

Zresztą po pierwsze primo: i tak by mnie nikt nie poznał, a po drugie primo: nie wiedziałbym gdzie was szukać. Po trzecie primo nigdy nie byłem w Poznaniu. :P

Love178 - 2014-08-14, 18:18

widzu napisał/a:
i tak by mnie nikt nie poznał

- Jesteś już pod fontanną?
- Tak
- Pomachasz ręką?
- <macha>
- Patrzcie! Widzu!
widzu napisał/a:
nie wiedziałbym gdzie was szukać.

W Poznaniu? Przecież będziemy dokładnie umówieni gdzie jak, o której i będziemy na telefonach :P
widzu napisał/a:
nigdy nie byłem w Poznaniu. :P

Ja też nie, cieszę się, że nareszcie mam okazję jechać :D

Nie będę Cię zmuszać, ale żadne z tych "trzech prim" (uuugh) mnie ani trochę nie ruszyło :P Podałeś problemy, z którymi każdy z nas się na miejscu zmierzy, a jednak jedziemy :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group