To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Hydepark - Narzekalnia

widzu - 2015-05-17, 18:08

Nie.
Davos - 2015-05-17, 18:10

macbed napisał/a:

Znowu mnie tyłek boli po rowerze.


Następnym razem zamontuj siodełko :troll:

macbed - 2015-05-17, 18:16


Przecież jest

:troll:

Szyszek - 2015-05-17, 18:43

Z takim rowerem to nic dziwnego, że cię zawsze dupa po jeździe boli!

Szkoda mi tylko Brutalki, bo widzę, że zakosiłeś jej Pana Wacusia...

emoo137 - 2015-05-18, 14:57

UWAGA: post bardzo subiektywny.

A ja zrobię piękny post o debiliźmie telewizji i telewidzów.
Nie wiem czy ktoś śledził tą edycję Must Be The Music? Ja zazwyczaj nie oglądam, ale w tej edycji byli moi koledzy (Black Radio, jakby ktoś pytał)..i ze smutkiem stwierdzam, iż "Must Be the Music" zmieniło się w "Must Be The wcisnę-ludziom-łzawe-gunwo-to-na-mnie-zagłosują". Mianowicie, do finału zamiast moich kumpli (własny repertuar, wydana płyta, zaliczony Jarocin Festival) weszła baba śpiewająca na weselach, bez zaplecza i pomysłu na siebie, a już tym bardziej bez własnego repertuaru.
A czemu ludzie na nią głosowali? Bo - za przeproszeniem - pierdoliła o mężu tyranie, który zabrania jej robić kariery, a każe jej pracować na złomowisku. No to ja przepraszam, ale jeśli zamiast talentu trzeba umieć ożenić ludziom kit, to ja się zgłaszam do następnej edycji. Wymyślcie mi tylko coś co ruszy w górę serca.
Dziękuję, pozdrawiam, Magda aka emoo.

Moris299 - 2015-05-18, 15:10


V - r - 2015-05-18, 15:11

Morys, idź do Mam Talent, powiedz, że ojciec Cię bije kablem od żelazka i zatańcz makarenę :-D
widzu - 2015-05-18, 15:12

Albo lepiej, że próbuje Cię wsadzić do pieca. Węglu.
Love178 - 2015-05-18, 22:24

O Boże, nie mogę się przestać przez Was śmiać :haha:

A czy w ogóle ktokolwiek z tych programów jest popularny? Oprócz zwyciężczyni pierwszej edycji Idola o nikim innym nie słyszałam

widzu - 2015-05-18, 22:31

love178, Niecik.
Zaczynał on od przegrania wstępnych castingów do Mam Talent. :-D

ChodnikowyWilk - 2015-05-19, 10:29

love178 napisał/a:
O Boże, nie mogę się przestać przez Was śmiać :haha:

A czy w ogóle ktokolwiek z tych programów jest popularny? Oprócz zwyciężczyni pierwszej edycji Idola o nikim innym nie słyszałam


O Enej na pewno słyszałaś. Wygrali pierwszą edycję MBTM. LemON jest też dość popularny, wygrali trzecią edycję. Z X-factora popularny jest Dawid Podsiadło, też tam wygrał którąś edycję.
Także nie jest to taki pic na wodę jakby się wydawało, taki program może dać kopa karierze.

[ Dodano: 2015-05-19, 10:43 ]
O, apropo tego co mówiła Emo. W tym roku na eurowizji będzie nas reprezentować Monika Kuszyńska. Jeździ ona na wózku, przez co jej szanse na wygraną podwajają się. Nieważne jak i co zaśpiewa, młoda dziewczyna okrutnie potraktowana przez los spełnia swoje marzenia, trzeba na nią zagłosować. W dodatku na czerwonym dywanie robi sobie zdjęcia. Zgadnijcie z kim.



Naprawdę widzę realną szansę na wygraną w tym roku :spiew:

Antybristler - 2015-05-19, 11:12

Paraolimpiada.
Marcin55522 - 2015-05-19, 11:54

A ta concita czy jak to dziwadło się nazywa tez znowu będzie startować czy nie można 2x z rzędu?
Moris299 - 2015-05-19, 12:18


macbed - 2015-05-19, 12:27


Moris299 napisał/a:
No i dobrze talentem się nie da wygrać to wygramy innymi sposobami.



Popierasz takie procedury, żeby wygrać?
Skoro talent już się nie liczy, to według mnie tego typu programy są bezwartościowe i nie warto się nimi nawet interesować...

Moris299 - 2015-05-19, 12:32


Love178 - 2015-05-19, 12:44

Nie chcę Wam nic mówić, ale na ostatniej Eurowizji reprezentanci chociażby Holandii, Albanii, Szwecji i Hiszpanii byli bardzo utalentowani i byli na podium. W dalszym ciągu talent na Eurowizji się liczy. Coś mi mówi, że spojrzą na nas z pożałowaniem, jakbyśmy próbowali im zmiękczyć serca zdjęciem bezdomnego szczeniaka...
Davos - 2015-05-19, 12:45

Ej, no ale akurat Kuszyńska potrafi ładnie śpiewać. Zresztą ona sama jest sympatyczną osobą i nie gwiazdorzy, jak inni. Ja tam jej szczerze życzę wygranej.
A to, że dzięki wózkowi na Eurowizji jej szanse będą o wiele wyższe to inna sprawa :]



emoo137 napisał/a:
ja zrobię piękny post o debiliźmie telewizji i telewidzów.
Nie wiem czy ktoś śledził tą edycję Must Be The Music? Ja zazwyczaj nie oglądam, ale w tej edycji byli moi koledzy (Black Radio, jakby ktoś pytał)..i ze smutkiem stwierdzam, iż "Must Be the Music" zmieniło się w "Must Be The wcisnę-ludziom-łzawe-gunwo-to-na-mnie-zagłosują". Mianowicie, do finału zamiast moich kumpli (własny repertuar, wydana płyta, zaliczony Jarocin Festival) weszła baba śpiewająca na weselach, bez zaplecza i pomysłu na siebie, a już tym bardziej bez własnego repertuaru.
A czemu ludzie na nią głosowali? Bo - za przeproszeniem - pierdoliła o mężu tyranie, który zabrania jej robić kariery, a każe jej pracować na złomowisku. No to ja przepraszam, ale jeśli zamiast talentu trzeba umieć ożenić ludziom kit, to ja się zgłaszam do następnej edycji. Wymyślcie mi tylko coś co ruszy w górę serca.
Dziękuję, pozdrawiam, Magda aka emoo.


Moja kuzynka ma rewelacyjny głos, nagrywa swoje piosenki i kiedyś pojechała do casting do któregoś z tych programów muzycznych (chyba to był X Factor, ale głowy nie dam). I tam jej wprost powiedzieli, że owszem, ma świetny głos, ale nie ma też żadnej łzawej historyjki, z której można byłoby zrobić show dla widzów. Gdyby miała raka, albo chociaż pochodziła z rozbitej rodziny... A tu dupa, bo rodzina normalna i niczym się nie wyróżniająca, kuzynka nie miała żadnych traumatycznych doświadczeń życiowych, nie była bita kablem po żelazku ani molestowana... Więc przykro nam, nie przechodzi pani dalej.
Tak to właśnie działa w "szołbiznesie" :D

Szyszek - 2015-05-19, 13:39

Davos napisał/a:
Ej, no ale akurat Kuszyńska potrafi ładnie śpiewać. Zresztą ona sama jest sympatyczną osobą i nie gwiazdorzy, jak inni. Ja tam jej szczerze życzę wygranej.
A to, że dzięki wózkowi na Eurowizji jej szanse będą o wiele wyższe to inna sprawa :]


:piwo:
Kuszyńska to nie jest jakaś młoda wilczyca, która nie ma doświadczenia i jest wysyłana tylko dlatego, że na wózku jeździ (choć nie da się ukryć, że to prawdopodobnie zwiększy szanse Polski na wysoki wynik). Przypominam, że ma za sobą 10 lat współpracy z Varius Manx (a chyba kojarzycie ten zespół? Na pewno kojarzycie ;) ), czyli jest to już wokalistka ze sporym bagażem doświadczenia. Na dodatek rzeczywiście nie gwiazdorzy. Po prostu jest sobą, nie afiszuje się swoim niepełnosprawnością, nie bryluje na salonach. Szczere powiedziawszy to ta informacja o Eurowizji przypomniała mi o pani Monice. Lubię ją i szanuję, ale wielkim fanem nie jestem, by śledzić regularnie, co u niej słychać, więc pewnie to dlatego nie za często czytam wieści, co tam u niej.
W każdym razie życzę jej powodzenia! :git:

emoo137 - 2015-05-19, 16:48

Davos napisał/a:

Moja kuzynka ma rewelacyjny głos, nagrywa swoje piosenki i kiedyś pojechała do casting do któregoś z tych programów muzycznych (chyba to był X Factor, ale głowy nie dam). I tam jej wprost powiedzieli, że owszem, ma świetny głos, ale nie ma też żadnej łzawej historyjki, z której można byłoby zrobić show dla widzów. Gdyby miała raka, albo chociaż pochodziła z rozbitej rodziny... A tu dupa, bo rodzina normalna i niczym się nie wyróżniająca, kuzynka nie miała żadnych traumatycznych doświadczeń życiowych, nie była bita kablem po żelazku ani molestowana... Więc przykro nam, nie przechodzi pani dalej.
Tak to właśnie działa w "szołbiznesie" :D


ło pierniczę :o
To chyba tylko u nas tak działa, przykład: brytyjski X-factor i James Arthur. Zwykły chłopak z normalnej rodziny, ale obdarzony zajebistym wokalem (możecie się nie zgadzać, ale ja tak mówię bo go uwielbiam). Ludzie mieli w dupie kim jest i skąd jest, tylko obchodziło ich jak śpiewa. I co? I wygrał.
Witamy w Polszy, panie i panowie.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group