To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Hydepark - Rozkminy

widzu - 2014-07-22, 23:52

Ja uważam, że jedyna dobra herbata to bez niczego. Zwykła, bez cukru ani innych udziwnień.
KicerK - 2014-07-22, 23:59

love178 napisał/a:

... i o czekoladzie pitnej żeś nie słyszał?? Obrazek


Zapomniałem o niej ^_^
Ale w sumie ta czekolada to co innego, nie potrafię w chwili obecnej wyjaśnić dlaczego, ale nie może być w tej samej kategorii co takie picia jak cola.

ZSK - 2014-07-23, 00:00

Ja pijam od jakiegoś czasu tylko z cukrem. Ale gorzką też łyknę. A po za tym myślę, że robi się offtop ;)
KicerK - 2014-07-23, 00:11

A ja sypię 4
Love178 - 2014-07-23, 00:18

KicerK napisał/a:
nie potrafię w chwili obecnej wyjaśnić dlaczego, ale nie może być w tej samej kategorii co takie picia jak cola.

Hmmmmmmmmmmmm, może dlatego, że czekolada występuje w różnych stanach skupienia i żeby wyróżnić, że chodzi o napój trzeba użyć słowa "napój", a jak o coli się powie tylko cola, to wiadomo, że chodzi o napój :???:

KicerK - 2014-07-23, 00:36

love178 napisał/a:
KicerK napisał/a:
nie potrafię w chwili obecnej wyjaśnić dlaczego, ale nie może być w tej samej kategorii co takie picia jak cola.

Hmmmmmmmmmmmm, może dlatego, że czekolada występuje w różnych stanach skupienia i żeby wyróżnić, że chodzi o napój trzeba użyć słowa "napój", a jak o coli się powie tylko cola, to wiadomo, że chodzi o napój :???:


Ale mi chodziło o już płynną czekoladę do picia.

Love178 - 2014-07-23, 00:45

Ale mi też :P Tylko jak słyszysz samo "czekolada" to przed oczami zwykle pojawia się ta w kostkach, jak samo "cola" to pojawia się napój. Myślałam, że tu jest może ta różnica :P
KicerK - 2014-07-23, 00:53

No tak, ale chodzi o to czy lepsza do picia jest czekolada czy cola, a nie o kostki :-D już się pogubiłem :???: 5 razy zaczynałem pisać tego posta.
Ja to muszę sobie przemyśleć :P

monjiczq - 2014-07-23, 03:08

Mleko jako popita do wodki zawsze na propsie, ale zimna kranówa też sie sprawdza, polecam AA monjiczq
KicerK - 2014-07-23, 11:47

Już wiem, cola jest chłodna a czekolada gorąca. Nie mogę powiedzieć co jest lepsze bo czasem lepiej pić coś ciepłego a czasem coś zimnego :grimer:

Czemu wczoraj na to nie wpadłem :|

Szyszek - 2014-07-23, 11:59

Gorąca czekolada lepsza na zimne dni, a zimna cola (choć ja bym zamiast niej wypił coś niegazowanego) lepsza na upały.

Wódka z mlekiem? Oj, to by się pewnie u mnie skończyło dłuuugim posiedzeniem na tronie!

widzu - 2014-07-23, 12:46

szyszek27 napisał/a:
Oj, to by się pewnie u mnie skończyło dłuuugim posiedzeniem na tronie!



Uważaj, takie coś najczęściej kończy się ścięciem głowy i nabiciem jej na pal na blankach Królewskiej Przystani. ;)

Adijos - 2014-07-23, 20:06

Tak rozkminiam, od czego zależą te figury po lewej stronie, niektóre są z trzech kwadratów, a nie które z dwóch.

widzu - 2014-07-23, 20:07

Trzy są, jeżeli dział a podfora, np: "Z życia forum - Loża Szyderców".
Davos - 2014-07-24, 21:06

widzu napisał/a:

Uważaj, takie coś najczęściej kończy się ścięciem głowy i nabiciem jej na pal na blankach Królewskiej Przystani. ;)


Czemu mam wrażenie, że gdzieś to już widziałem?

widzu - 2014-07-24, 23:31

Davos napisał/a:
widzu napisał/a:

Uważaj, takie coś najczęściej kończy się ścięciem głowy i nabiciem jej na pal na blankach Królewskiej Przystani. ;)


Czemu mam wrażenie, że gdzieś to już widziałem?



Może dlatego, że przekopiowałem to od Ciebie? :detektyw:

Sharvari - 2014-07-25, 00:35

czemu w polszy używamy terminu SMS, od angielskiego Short Message Service, a mimo to w anglojęzycznych krajach i tak jest "text"? :v
Davos - 2014-07-25, 00:51

widzu napisał/a:
Może dlatego, że przekopiowałem to od Ciebie? :detektyw:


A zgoda na skorzystanie z praw autorskich była? Licencja jest? Tantiemy zapłacone? No właśnie :P

ZSK - 2014-07-25, 21:13

Sharvari napisał/a:
czemu w polszy używamy terminu SMS, od angielskiego Short Message Service, a mimo to w anglojęzycznych krajach i tak jest "text"? :v


"Dlaczego do mnie textujesz?" zamiast "dlaczego smsujesz?" :D
Albo napisz mi texta B)

To mogłoby się nawet przyjąć.

Barbra - 2014-07-26, 17:58

ZróbmySobieKupę napisał/a:
Kolega miesza orzechówkę z mlekiem (y)


to się nazywa monte :P



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group