To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Hydepark - Narzekalnia

Barbra - 2014-01-23, 20:25

renatkapar napisał/a:
bo naprawdę nie chce mi się uczyć tego na kolejny termin. Nie mam siły już do tych zaliczeń a się jeszcze sesja nie zaczęła!


tak dobrze opisujesz to co teraz przeżywam :D ten i następny tydzień to chyba najgorsze tygodnie roku 2014, ledwo żyję przez te zaliczenia, dzisiaj miałam 3 kolokwia zaliczeniowe. i to nawet nie tak że mam jakieś zaległości, po prostu MUSI być wszystko naraz :\ i w sumie chciałabym żeby już była sesja, to będzie odpoczynek po tym co się dzieje teraz :D

(dzisiaj się dowiedziałam że z kolokwium którego byłam pewna że nie zdałam dostałam 53% hurraaaaaaa jedna poprawka mniej)

Adijos - 2014-01-23, 21:07

Davos napisał/a:
Antybristler napisał/a:
U mnie taka wiocha, że sarny zaczęły podbijać do mojej chaty...
Pewnie im zimno.


Ja mieszkam pod samym lasem i też niemal codziennie widzę sarny koło domu, kolejny powód by nie lubić zimy :)

Uwaga wyleję masę hejtu na żyrafy. Pewnego pięknego jesiennego wieczoru, wracam z meczu w piłkę. Pełen radości. Jest już ciemno, jadę może z prędkością 40km/h, a tu z pełnego zaskoczenia wyskakują mi żyrafy. Tak się kurwa przestraszyłem, dałem po hamulcach. Trafiłem jedną. Ostatnią, która biegła. Zakwiczała i odbiegła. Mnie się nic nie stało. Memu pojazdowi także, ale się ostro wystraszyłem. Prawie codziennie się na te same żyrafy natykam.

Mircalla - 2014-01-23, 21:18

Faceci są BEZNADZIEJNI! A zwłaszcza ci zadufani w sobie, chamscy i aroganccy zarozumialcy!
widzu - 2014-01-23, 21:56

Mircalla napisał/a:
Faceci są BEZNADZIEJNI! A zwłaszcza ci zadufani w sobie, chamscy i aroganccy zarozumialcy!


Co Ci zrobił brzozik? :P




A tak serio, co się stało?

monjiczq - 2014-01-23, 21:58

widzu napisał/a:
Mircalla napisał/a:
Faceci są BEZNADZIEJNI! A zwłaszcza ci zadufani w sobie, chamscy i aroganccy zarozumialcy!


Co Ci zrobił brzozik? :P


O tym samym pomyślałam B)

Mircalla - 2014-01-23, 22:01

monjiczq napisał/a:
widzu napisał/a:
Mircalla napisał/a:
Faceci są BEZNADZIEJNI! A zwłaszcza ci zadufani w sobie, chamscy i aroganccy zarozumialcy!


Co Ci zrobił brzozik? :P


O tym samym pomyślałam B)


To nie on :P

A w temacie: spóźniłam się na pociąg przez jedną, bardzo głupią rzecz i od razu godzina w plecy :/

KicerK - 2014-01-23, 22:04

^AdijoS^ napisał/a:
żyrafy.


Jak to żyrafy?

Adijos - 2014-01-23, 22:07

KicerK napisał/a:
^AdijoS^ napisał/a:
żyrafy.


Jak to żyrafy?

Kurde, co mi w głowie siedziało... O sarny chodziło. Teraz tymi żyrafami sobie mózg poważnie zlasowałem...

Mircalla - 2014-01-23, 22:09

^AdijoS^ napisał/a:
KicerK napisał/a:
^AdijoS^ napisał/a:
żyrafy.


Jak to żyrafy?

Kurde, co mi w głowie siedziało... O sarny chodziło. Teraz tymi żyrafami sobie mózg poważnie zlasowałem...


hahahahah, ja byłam pewna, że ty coś zielonego wypaliłeś pisząc to :P

Adijos - 2014-01-23, 22:17

Mircalla napisał/a:
^AdijoS^ napisał/a:
KicerK napisał/a:
^AdijoS^ napisał/a:
żyrafy.


Jak to żyrafy?

Kurde, co mi w głowie siedziało... O sarny chodziło. Teraz tymi żyrafami sobie mózg poważnie zlasowałem...


hahahahah, ja byłam pewna, że ty coś zielonego wypaliłeś pisząc to :P

Sam nie wiem co się dzisiaj ze mną dzieje. Dwie godziny przebywałem w czadzie i dymie, piec razem z kominem czyściłem. Może to od tego. Jakieś 20 minut temu słuchając muzykę normalnie się wzruszyłem. Czemu to nie wiem. Tak jakoś. Piosenka mówiła o cierpieniu, pożądaniu wyznaczonego celu.

Mircalla - 2014-01-23, 22:18

^AdijoS^ napisał/a:
Mircalla napisał/a:
^AdijoS^ napisał/a:
KicerK napisał/a:
^AdijoS^ napisał/a:
żyrafy.


Jak to żyrafy?

Kurde, co mi w głowie siedziało... O sarny chodziło. Teraz tymi żyrafami sobie mózg poważnie zlasowałem...


hahahahah, ja byłam pewna, że ty coś zielonego wypaliłeś pisząc to :P

Sam nie wiem co się dzisiaj ze mną dzieje. Dwie godziny przebywałem w czadzie i dymie, piec razem z kominem czyściłem. Może to od tego. Jakieś 20 minut temu słuchając muzykę normalnie się wzruszyłem. Czemu to nie wiem. Tak jakoś. Piosenka mówiła o cierpieniu, pożądaniu wyznaczonego celu.


A ja już sobie te żyrafy nawet wyobraziłam :-D ale dobra, bo offtop robimy :P

Davos - 2014-01-23, 22:56

Ja już przez moment myślałem, że to jakiś nowy slang i teraz na sarny się mówi: "żyrafy" :P I mam nadzieję, że ta "żyrafa" w którą przywaliłeś też przetrwała to spotkanie.

Mircalla, kto Tobie tak zalazł za skórę, że od razu wyzywasz całą płeć? ;)

Mircalla - 2014-01-23, 22:58

Davos napisał/a:


Mircalla, kto Tobie tak zalazł za skórę, że od razu wyzywasz całą płeć? ;)


Kto? Faceci! >:-(

widzu - 2014-01-23, 23:32

A konkretniej I tak wiemy że brzozik?
Davos - 2014-01-23, 23:34

Mircalla napisał/a:
Davos napisał/a:


Mircalla, kto Tobie tak zalazł za skórę, że od razu wyzywasz całą płeć? ;)


Kto? Faceci! >:-(


Wszyscy? :P Chociaż w sumie facetom się to zdarza, mężczyznom raczej nie ;)

Vania - 2014-01-24, 00:34

Dzisiaj czeka mnie straszny dzień, muszę iść na zakupy z moim "skarbem", trzeba mu garnitur kupić. Brzmi niewinnie, ale zakupy z moim facetem to udręka jakich mało. Przymierzać mu się nie będzie chciało, wolałby chwycić pierwszy lepszy i wyjść.
(Mam wrażenie, że panowie nie zrozumieją mojego problemu :D )

widzu - 2014-01-24, 00:34

Akurat, jeśli chodzi o garnitur, to rozumiemy.
Davos - 2014-01-24, 00:59

Vania napisał/a:
Przymierzać mu się nie będzie chciało, wolałby chwycić pierwszy lepszy i wyjść.


I prawidłowo, po co przymierzać wszystko w nieskończoność, jak można wziąć pierwszy, który pasuje :) Sklep jest złem koniecznym i im mniej czasu się w nim spędzi, tym lepiej :P

kamiljaslo14 - 2014-01-24, 11:27

Po co mu garnitur? Chcesz go zabezpieczyć na wypadek śmierci czy co? :D
Vania - 2014-01-24, 14:53

Kamil na ślub idziemy w lutym.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group