To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Ciekawostki ze świata i kraju - Książe Jan Żyliński vs. Nigel Farage

icywind - 2015-04-15, 00:04

Płacili mniej ale wcale nie zatrudniali :haha:
A co ich obchodziło ze umrze jak będzie następne

WojtekVanHelsing - 2015-04-15, 00:05

Uczy sie w Brytyjskich szkolach, powinien byc na poziomie przedszkola.

[ Dodano: 2015-04-15, 00:07 ]
icywind, Zatrudniali, ale na pewno nie jako gorników.

Owszem, umrze i zatrudnia innych, aczkolwiek po co kiedy mozna doroslych? To akt glupoty i nic wiecej, zaden inteligentny kapitalista nie zatudni dziecka.

Zreszta dalej nie ma dowodow, iz faktycznie tak bylo, pewnie zaraz wkleisz cos z wikipedii...

icywind - 2015-04-15, 00:08

A ty na jakim jesteś poziomie?

[ Dodano: 2015-04-15, 00:09 ]
Zakładasz ze każdy kapitalsta to idealna maszyna kierująca się rozsądkiem xD

Zaknafein - 2015-04-15, 00:12

Cytat:

Uczy sie w Brytyjskich szkolach, powinien byc na poziomie przedszkola.


No widzisz. Brytyjska edukacja wyssała mój mózg i zostałem tym floydowskim another brick in the wall :D

oh, wait...

WojtekVanHelsing - 2015-04-15, 00:15

icywind, Co cie to obchodzi?

Ty zakladasz, że każdy to idiota, ja natomiast zakladam, że skoro wiekszosc to Żydzi to byli w miare rozsadni.

Davos - 2015-04-15, 00:20

Wojtek, nie powielaj bzdur o szlacheckim pochodzeniu Komorowskiego. Związek Szlachty Polskiej już dawno to zdementował, a Komor usunął informację o swoim rzekomym szlacheckim pochodzeniu ze strony prezydent.pl. Wpisz sobie w google "Osip Szczynukowicz" to dowiesz się bardzo ciekawej rzeczy o jego dziadku.
Zresztą m.in. tutaj jest artykuł na ten temat: http://archiwaipn.hvs.pl/...cz-archiwa-ipn/

WojtekVanHelsing - 2015-04-15, 00:23

Davos, No widzisz, a JKM ma autentycznie korzenie szlacheckie.

[ Dodano: 2015-04-15, 00:25 ]
Przeczytalem, dziadek Komorowskiego był bolszewikiem... Tak samo jak ojciec Kwasniewskiego.. Coz, to wole DUde.

icywind - 2015-04-15, 00:33

Mój dziadek był żołnierzem i walczył w IIWŚ a ja jestem pacyfista jak to wyjaśnisz?

[ Dodano: 2015-04-15, 00:36 ]
Pewnie zaraz rzuci ze w armii czerwonej -, -

WojtekVanHelsing - 2015-04-15, 00:37

icywind, Zależy w jakiej formacji walczyl twoj dziadek, ogladalem film o czlowieku ktory byl impotentem bo sobie to wmówil poniewaz jego ojciec to byl gwalciciel a on nie chcial byc taki sam, wiekszosc osob z tego forum to slazacy, czesc Slazakow byla w Waffen SS...

Pewnie jakby twoj dziadek byl w LWP, AC itd. to bylby dumny, ale jak byl w SS, Werchmachcie (swoja droga wiekszy powod do dumy niz w AC) to nic dziwnego.

Ogolem pacyfizm to skrzywienie które dotyka sporą liczbe lewaków, normalna osoba nie uwaza, ze przemoc to najwieksze zlo i dazy do pokoju chociazby nie wiem co.

W jednym lewak Jozef Beck mial racje

W tym kraju nie istnieje pojęcie, pokój za wszelką cene.

[ Dodano: 2015-04-15, 00:38 ]
"Pewnie zaraz rzuci ze w armii czerwonej -, -"

Coz, byles blisko, aczkolwiek to by nie wyjasnialo pacyfizmu, bylbys dumny z dziadka w AC.

V - r - 2015-04-15, 00:38

WojtekVanHelsing napisał/a:

Ogolem pacyfizm to skrzywienie które dotyka sporą liczbe lewaków


Jeb się :patyk:

Barbra - 2015-04-15, 00:38

"dupokracja, kobiety głosują na millera tylko dlatego że jest przystojny, lemingi głosują na komora tylko dlatego że lubi kiełbasę"

"zagłosuję na tego który ma korzenie szlacheckie"

logika xD

WojtekVanHelsing - 2015-04-15, 00:39

Barbra, Alez kotku, ja popieram JKM i to nie dlatego, ze ma korzenie szlacheckie.
icywind - 2015-04-15, 13:36

A co do samego Fardża to akurat popieram "księcia", koleś postanowił robić karierę na niechęci do "innych" i jeszcze ją podsycać, hodować sobie elektorat, co jest wyjątkowo obrzydliwe, taki Angielski Kaczyński.
WojtekVanHelsing - 2015-04-15, 14:34

icywind, Kaczynski to akurat nie jest przeciwnikiem imigrantow z Ukrainy itd. on raczej tu ma poglady jak dawni Amerykanie - z krajow bialego czlowieka (oprocz Rosji..) przyjmować każdego, proste.


Z samym Farage sie tutaj nie zgadzam, ale widać, jak przedstawiaja go media itd.

Jan Żyliński chce wybudować luk triumfalny w Warszawie itd. kazdy ma to gdzieś, a w TVP odrazu poinformowali o tym ,ze Angielski eurosceptyk stchorzyl przed Polakiem... gdyby informowali o kazdym przypadku gdy Anglik tchorzy pod przed Polakiem to nie wyrobili by sie z innymi informacjami.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group