To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Hydepark - Narzekalnia

V - r - 2015-03-11, 23:07

Jak wpierdalacie surowe, to się nie dziwię :patyk:
Szyszek - 2015-03-11, 23:19

Chodnikowy, trochę chyba przesadzasz w kwestii chipsów. Chyba, że masz na myśli te typu Pringles lub Chipsletten, bo one rzeczywiście mają bardzo niską zawartość ziemniaków.

W ogóle to jak można nie lubić ziemniaków? No kurde!
Tak się właśnie kończy matczyne "Zjedz samo mięso, ziemniaki możesz zostawić". Najlepszy obiadek to mięcho+ziemniaki+surówka! Jako dzieci nie potrafimy docenić tego zestawu. I tutaj wychodzą dwie grupy ludzi:
1. Ci, którzy przyzwyczaili się, że nie chcieli jeść ziemniaków i ich nie lubią.
2. Ci, którzy po latach docenili piękno pełnowartościowego obiadu i wżerają ziemniaki z dziką ochotą.

Ja należę do grupy nr 2. A wy?

Zaknafein - 2015-03-12, 00:38

xasdasdasdwqdeqw
RudaMaupa - 2015-03-12, 10:57

Jebać biedę. Jak się szlachta bawi, to się koszta nie liczą. Do lepianek, plebejusze!

A swoją drogą narzekam, bo mnie łeb napieprza od rana, obudzić się nie mogę i w ogóle żal... :/ I jeszcze, kurna, spodnie mam za ciasne. I nieumalowana jestem. I nieuczesana, bo szczotki zapomniałam, a wybiegłam z mokrymi włosami. I w ogóle do dupy z takim dniem. Jebać czwartki, na pohybel skurwysynom!

bartek82r - 2015-03-12, 11:05

RudaMaupa napisał/a:
mnie łeb napieprza od rana, obudzić się nie mogę i w ogóle żal... :/ I jeszcze, kurna, spodnie mam za ciasne.


Podobno jak głowa boli, to dupa rośnie :bag:

RudaMaupa - 2015-03-12, 11:20

To by wiele tłumaczyło. :frusty:
V - r - 2015-03-12, 11:37

Ej, ale czwartki to Ty szanuj.
Barbra - 2015-03-12, 12:14

narzekam że Zak cały czas zmienia awatary i ciągle nie wiem kto napisał posta :crazy:
RudaMaupa - 2015-03-12, 12:17

V - r napisał/a:
Ej, ale czwartki to Ty szanuj.


Nie będziesz mi mówił, jak mam żyć. :chill:

Barbra napisał/a:
narzekam że Zak cały czas zmienia awatary i ciągle nie wiem kto napisał posta :crazy:


Podbijam. Janek to samo. Upadek obyczajów, Sodomia i Gomoria.

KicerK - 2015-03-12, 16:11

Czasem ich przez to mylę >:-(
JankielKindybalista85 - 2015-03-12, 17:21

Ja zmieniam awatary bo wciąż sobie podróżuję po zajebistych filmach. Zak, jako jedyny oprócz mnie kumaty kinomaniak na tym forum je kojarzy i wtedy reaguje i dołącza do mnie. I tak będzie dzień w dzień do odwołania a wasze narzekanie mam w niepoważaniu. Zwłaszcza, że Barbuszka narzeknęła tylko na Zaka. :P
Cinereo - 2015-03-12, 18:07

Nie będzie już Świata Dysku :(
c1ick - 2015-03-12, 18:20

Jedyny kinomaniak oprócz ciebie, bo też zmienia codziennie avatary? Złe info masz ;)
RudaMaupa - 2015-03-12, 18:26

Cholera, rozpłakałam się. Książki Pratchetta są dla mnie jak przyjaciele. I te ostatnie wpisy... No cóż, tak jak pisał - to, co teraz będzie, zależy tylko od niego.
JankielKindybalista85 - 2015-03-12, 18:30

c1ick napisał/a:
Jedyny kinomaniak oprócz ciebie, bo też zmienia codziennie avatary? Złe info masz ;)

Ok C1icku nie unoś się. Dostrzegam że w Tobie tez jest potencjał. :piwo:

widzu - 2015-03-12, 19:38

Cinereo napisał/a:
Nie będzie już Świata Dysku :(


Podobno córka ma go kontynuować.

[ Dodano: 2015-03-12, 19:39 ]
Ale i tak, smutek... :sadangel:

ChodnikowyWilk - 2015-03-12, 20:17

Tym avkiem mi Jankiel przysporzyłeś kłopotu, bo wyszukiwanie obrazem nie wyszukało mi imienia i nazwiska aktora i jaką rolę grał. Ale ogarnąłem :D
Davos - 2015-03-14, 02:15

Planowałem iść z dwoma kuzynami, szwagrem i mężem kuzynki na mecz z Legią za tydzień, ale nie ma już biletów :/ Na stadionie Lecha jest ponad 40 tys. miejsc i wszystkie co do jednego są wykupione...
A wszystko przez to, że mój 17-letni kuzyn ma urodziny, które miały być początkowo wyprawiane w przyszły weekend. Mówiłem jego matce, a mojej cioci, że chciałbym zabrać kuzyna na mecz, bo on nigdy na Lechu nie był i chciał iść i zapytałem, czy nie da się tej imprezki rodzinnej przełożyć na inny termin. Powiedziała, że pod koniec marca na pewno nie, bo musi być w pracy, ale może uda się przełożyć na 14 marca, o ile też nie będzie mieć obowiązków zawodowych. Ustaliliśmy, że będziemy w kontakcie. Nic się przez ostatni tydzień nie działo więc myślałem, że stanęło na tym, co było na początku i kuzyn ma wyprawiane urodziny za tydzień. Dzisiaj wieczorem dowiedziałem się, że jednak ma jutro. Podobno ciotka już zdecydowała o tym w zeszłą sobotę, "żeby chłopaki mogli iść na mecz". Fajnie, tylko szkoda, że nikt mnie nie raczył o tym poinformować. Dowiedziałem się dziś i to zupełnie przez przypadek, kiedy wysłałem smsa do szwagra z pytaniem, czy gra jutro w nogę. Oddzwoniła siora i zapytała, do której gramy i czy zdążymy na te urodziny "bo ciocia zaprasza wszystkich już na 15.30". WTF? Czyli jednak są jutro? No to fajnie, że mnie ktoś poinformował. "No bo ja myślałam, że już wiesz". Ciekawe niby od kogo :/ Sprzedaż biletów ruszyła w zeszłą sobotę, we wtorek sprzedano ostatnie bilety. Gdybym wiedział tydzień wcześniej o tych urodzinach, to bym te bilety kupił, a teraz to się wszyscy mogą cmoknąć w tyłek i obejrzeć mecz w tv.
Nie ma to jak komunikacja w rodzinie :/

JankielKindybalista85 - 2015-03-16, 01:25

ChodnikowyWilk napisał/a:
Tym avkiem mi Jankiel przysporzyłeś kłopotu, bo wyszukiwanie obrazem nie wyszukało mi imienia i nazwiska aktora i jaką rolę grał. Ale ogarnąłem :D

No i cóż, Ty sie już sam zdyskwalifikowałeś. Przynajmniej obejrzyj te filmy bo byle gowno u mnie w awatarze nie ląduje. No, może poza Rostowskim! :haha:

ChodnikowyWilk - 2015-03-16, 14:14

Dlaczego się zdyskwalifikowałem?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group