To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Hydepark - Rozkminy

Sharvari - 2014-07-09, 22:30

nie
Zaknafein - 2014-07-09, 22:32

nie
it's you, bro

widzu - 2014-07-09, 22:34

Zaknafein napisał/a:
it's you, bro


Well, sadly, you are right. :/

Davos - 2014-07-09, 23:36

Cytat:
Czy to możliwe, że nie mam dziewczyny, bo nie chodzę do aquaparku? :???:


Jeśli chcesz iść śladem Jankiela, to musiałbyś sobie w Aquaparku szukać dziewczyny w wieku 5/6 lat :P

ZSK - 2014-07-09, 23:57

widzu napisał/a:
Czy to możliwe, że nie mam dziewczyny, bo nie chodzę do aquaparku?


Co to kurdwa ma do rzeczy? Przestań narzekać i się uśmiechnij to kogoś kiedyś spotkasz.

JankielKindybalista85 - 2014-07-10, 00:02

Właśnie! Nie miejsce się liczy kolego. Poznać kogoś można naprawdę dosłownie wszędzie. Są miejsca i okoliczności gdzie jest to łatwe, są gdzie niemal niewykonalne (przychodzi mi do głowy w tym momencie tylko pogrzeb, ale na pewno jest takich więcej).

A Ty nie masz dziewczyny bo... jest wiele powodów. Jednym z nich jest to, ze nosisz sli.py.

Zaknafein - 2014-07-10, 00:07

JankielKindybalista85 napisał/a:
Są miejsca i okoliczności gdzie jest to łatwe, są gdzie niemal niewykonalne (przychodzi mi do głowy w tym momencie tylko pogrzeb, ale na pewno jest takich więcej).


e tam, dla chcącego nic trudnego : D
http://spazbooks.wordpres...s-at-a-funeral/

widzu - 2014-07-10, 10:18

Przecież tylko... A zresztą...
Barbra - 2014-07-10, 16:13

a może te slipy tak specjalnie? bo mnie naszła taka rozkmina, bo kiedyś tak wyszło że przyszedł do mnie do domu pewien chłopak jak akurat moi rodzice wyjechali na tydzień, no i ja w sumie trochę się zestresowałam że co jak coś mi odbije i miałoby do czegoś między nami dojść więc specjalnie nie ogoliłam nóg i ubrałam brzydkie majtki żebym, jakby coś miało się zacząć, przypomniała sobie o tym i uniknęła tego xD nie żebym się nie umiała powstrzymać tyko jakoś tak, w sumie nie wiem czemu tak zrobiłam. ale może wodzu specjalnie nosi slipy żeby przypadkiem nie poznał jakiejś dziewczyny która zobaczyłaby jego bieliznę, a tak jest wygodnie, nie musi się starać bo i tak nikt nie zobaczy. a nawet gdy pozna jakąś dziewczynę to zapali mu się w głowie czerwona lampka "onie, przecież mam slipy", i zrezygnuje
brutalka - 2014-07-10, 16:25

Barbra napisał/a:
a może te slipy tak specjalnie? bo mnie naszła taka rozkmina, bo kiedyś tak wyszło że przyszedł do mnie do domu pewien chłopak jak akurat moi rodzice wyjechali na tydzień, no i ja w sumie trochę się zestresowałam że co jak coś mi odbije i miałoby do czegoś między nami dojść więc specjalnie nie ogoliłam nóg i ubrałam brzydkie majtki żebym, jakby coś miało się zacząć, przypomniała sobie o tym i uniknęła tego xD nie żebym się nie umiała powstrzymać tyko jakoś tak, w sumie nie wiem czemu tak zrobiłam. ale może wodzu specjalnie nosi slipy żeby przypadkiem nie poznał jakiejś dziewczyny która zobaczyłaby jego bieliznę, a tak jest wygodnie, nie musi się starać bo i tak nikt nie zobaczy. a nawet gdy pozna jakąś dziewczynę to zapali mu się w głowie czerwona lampka "onie, przecież mam slipy", i zrezygnuje


To było w jakimś serialu. Laska nie ogoliła nóg, bo nie chciała przespać się z gościem na pierwszej randce. Tak się napaliła, że wysłała kelnera czy tam kelnerkę (nie pamiętam) po maszynkę, polazła z masłem do łazienki. Natarła masłem nogi i zaczęła się golić. Nie pamiętam jak to się skończyło. Chyba nie mogła sobie poradzić i facet sobie poszedł, bo za długo musiał czekać, ale nie jestem pewna;)

Moris299 - 2014-07-10, 16:51

Barbra napisał/a:
a może te slipy tak specjalnie? bo mnie naszła taka rozkmina, bo kiedyś tak wyszło że przyszedł do mnie do domu pewien chłopak jak akurat moi rodzice wyjechali na tydzień, no i ja w sumie trochę się zestresowałam że co jak coś mi odbije i miałoby do czegoś między nami dojść więc specjalnie nie ogoliłam nóg i ubrałam brzydkie majtki żebym, jakby coś miało się zacząć, przypomniała sobie o tym i uniknęła tego xD nie żebym się nie umiała powstrzymać tyko jakoś tak, w sumie nie wiem czemu tak zrobiłam. ale może wodzu specjalnie nosi slipy żeby przypadkiem nie poznał jakiejś dziewczyny która zobaczyłaby jego bieliznę, a tak jest wygodnie, nie musi się starać bo i tak nikt nie zobaczy. a nawet gdy pozna jakąś dziewczynę to zapali mu się w głowie czerwona lampka "onie, przecież mam slipy", i zrezygnuje


Barbaro, jesteś mistrzem < 3

Barbra - 2014-07-10, 17:08

lol, moje życie jest takie dziwne że inspiruje twórców seriali :troll: :troll:
ZSK - 2014-07-10, 17:18

Barbra napisał/a:
nie żebym się nie umiała powstrzymać

Taaak, pewnie ;)

Barbra - 2014-07-10, 17:35

no serio ja nawet nie chciałam nic z nim nic tylko mam problemy z asertywnością ;___; i tego się bałam
ZSK - 2014-07-10, 17:45

W takim razie na przyszłość polecam kupić sobie paralizator ;)
Davos - 2014-07-10, 19:04

Barbra napisał/a:
a może te slipy tak specjalnie? bo mnie naszła taka rozkmina, bo kiedyś tak wyszło że przyszedł do mnie do domu pewien chłopak jak akurat moi rodzice wyjechali na tydzień, no i ja w sumie trochę się zestresowałam że co jak coś mi odbije i miałoby do czegoś między nami dojść więc specjalnie nie ogoliłam nóg i ubrałam brzydkie majtki żebym, jakby coś miało się zacząć, przypomniała sobie o tym i uniknęła tego xD nie żebym się nie umiała powstrzymać tyko jakoś tak, w sumie nie wiem czemu tak zrobiłam. ale może wodzu specjalnie nosi slipy żeby przypadkiem nie poznał jakiejś dziewczyny która zobaczyłaby jego bieliznę, a tak jest wygodnie, nie musi się starać bo i tak nikt nie zobaczy. a nawet gdy pozna jakąś dziewczynę to zapali mu się w głowie czerwona lampka "onie, przecież mam slipy", i zrezygnuje


Gorzej, gdyby ten chłopak, widząc Twoje owłosione nogi, uśmiechnął się szeroko i powiedział lubieżnie: "Uwielbiam naturalne kobiety!" i nakręcił się jeszcze bardziej :P
Czyli mówisz, że slipy u Widza pełnią funkcję czegoś na kształt pasa cnoty? Coś w tym chyba jest :)

Moris299 - 2014-07-10, 23:44

Jezu, odczepta się od slipów



Ja też lubię slipy. Właściwie wole bardziej slipy niż bokserki. Czy na tym zdjęciu wygląda to mało męsko? Ka rozumiem, że z czegoś się trzeba nabijać ale odwalcie się wreszcie od slipów!

widzu - 2014-07-10, 23:48

Jak są dobrze dobrane to nie są niewygodne.
Tyle że nie masz dodatkowych "nogawek".

Moris299 - 2014-07-10, 23:50

widzu napisał/a:
Jak są dobrze dobrane to nie są niewygodne.
Tyle że nie masz dodatkowych "nogawek".


Dokładnie (y)

SlownikOrtograficzny - 2014-07-10, 23:50

Moris299 napisał/a:
Ja też lubię slipy. Właściwie wole bardziej slipy niż bokserki. Czy na tym zdjęciu wygląda to mało męsko? Ka rozumiem, że z czegoś się trzeba nabijać ale odwalcie się wreszcie od slipów!

widzu napisał/a:
Jak są dobrze dobrane to nie są niewygodne.
Tyle że nie masz dodatkowych "nogawek".




Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group