To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Hydepark - Rozkminy

Zaknafein - 2014-07-03, 19:31

ja tam nie wiem, ja wyszukałem w google grafika
Adijos - 2014-07-03, 20:10

Może Davosowi o takie coś:
http://img21.otofotki.pl/...35_SDC13643.JPG
Moje drzwi w łazience na to działają :D

JankielKindybalista85 - 2014-07-03, 20:12

No, to już prędzej. W szkołach i innych publicznych toaletach takie widywałem. Ale w prywatnej nigdy. Wciąż uważam skobel w osobistej łazience za dziwną rzecz. Tak samo jak nie czytanie czegoś na kiblu.

UWAGA, BĘDZIE ROZKMINA: Właśnie sobie uświadomiłem, że ja wciąż nie wiem gdzie się ustawia te całe "dolne obrazki" (nawet nie wiem jak wy je nazywacie): te wszystkie Ciri u Adijosa, dziwne czorne twarze u Shar itd itp. Pojęcia nie mam skąd toto się bierze.

Love178 - 2014-07-03, 20:26

Ja ostatnio się zatrzasnęłam w łazience w barze, bo odruchowo zamknęłam przekręcany zamek przy klamce, a potem spojrzałam wyżej i zobaczyłam domontowany skobel i było "o oł....". Ale intuicja mi podpowiedziała, że mam wziąć ze sobą telefon to zadzwoniłam do koleżanki, ona poszła do pana przy barku i on to otworzył niewzruszony jakbym była tamtego dnia już 50. osobą, która się tak zamknęła :P
Sharvari - 2014-07-03, 20:28

Janek, identycznie jak wklejałeś obrazki do tematu z liczeniem, tylko że w profilu w okienku "podpis". adres obrazka w [img][/img]
JankielKindybalista85 - 2014-07-03, 20:34

Dzięki Shar. Nie skorzystam, mam swoje GET TUDA CZOPA, ale po prostu byłem ciekawy.
KicerK - 2014-07-03, 20:48

Już się chyba kiedyś o to pytałeś
Davos - 2014-07-03, 21:04

JankielKindybalista85 napisał/a:
UWAGA, BĘDZIE ROZKMINA: Właśnie sobie uświadomiłem, że ja wciąż nie wiem gdzie się ustawia te całe "dolne obrazki" (nawet nie wiem jak wy je nazywacie): te wszystkie Ciri u Adijosa, dziwne czorne twarze u Shar itd itp. Pojęcia nie mam skąd toto się bierze.


No nie... I Ty mi wypominasz brak cywilizacji :D A do Krakowa jeszcze sygnatury nie dotarły (przynajmniej do nowohuckiej części) :P

A pisząc skobel miałem na myśli to, co nazywacie zamkiem przękręcanym. U nas często mówi się na to własnie skobel. I żadnych drutów tu nie ma, to nie latryna z XIX wieku :P

Adijos - 2014-07-03, 22:02


Pomoc Jankielowi tak wygląda :D

JankielKindybalista85 - 2014-07-04, 00:47

Jak, bo obrazek nie działa? :P Chyba, że o to właśnie chodzi! :-D

I jak KicerK przypomniał to faktycznie zaskoczyłem, że już o to raz pytałem. Z tego co pamiętam to nie zrozumiałem wtedy odpowiedzi. Teraz kumam. Czyli jest progres.

I w ogóle między mną a Kicerkiem doszło do jakiejś interakcji. Chyba drugi raz w historii.

Adijos - 2014-07-04, 10:34

Zapomniałem, że z kfejków nie wyświetla obrazków...
Moris299 - 2014-07-04, 12:35

A ja mam rozkminę czy uda mi się zrobić 2015 post na nowy rok 2015
widzu - 2014-07-04, 16:40

Moris299, pomóc? :D
Moris299 - 2014-07-04, 19:28

Ty widzu pewnie zrobisz do tego czasu 20015 postów
Davos - 2014-07-04, 19:59

Moris, zostało Tobie mniej niż 900 postów, a do końca roku prawie 6 miesięcy czyli ok. 180 dni. Czyli wychodzi 5 postów dziennie. Nie jest to jakaś oszałamiająca liczba więc ze spokojem zdążysz :)
ProFace - 2014-07-05, 00:06

Zastanawiam się nad tym jak to jest, że ruda przez tyle czasu afczyła i tak ma więcej postów ode mnie, a wchodziłam na forum prawie codziennie. Ale wy się wszyscy rozpisujecie. Ja tak nie mogę się wypowiedzieć i czekać z 2godziny by ktos odpisał itp.. Ja lubie wymieniać się zdaniami na bieżąco, a w grudniu czy w styczniu to byłam na bieżąco z każdym postem i czekając na coś nowego mijały mi całe dnie... I tak zaczełam grać znów więcej i więcej i więcej. Jak mnie nie ma to się na 5 stron rozpiszecie i mi się już nie chciało tego czytać, a że nie byłam na bieżąco to wyszukiwałam nowych tematów które czytałam do czasu, aż znów je.bnie z 5 stron postów -.-. I tak moje wizyty kończyły się tym, że wchodzę na forum, patrzę listę tematów i stron ew jakiś ciekawych tematów i ostatnie wpisy na sb. Czasem zostawiałam wiadomość czasem nie. I codziennie byłam w ostatnio odwiedzających forum. ehh teraz są wakacje i mam w kij wolnego czasu i coś tam bede czytać :D
Taka ciekawostka napisałam w tej wypowiedzi chyba z 6 razy słowo "bieżąco" i 6 razy przez RZ. Przynajmniej czegoś się dzisiaj nauczyłam, bo myślałam, że to przez RZ się pisze.
Wgl teraz się skapałam, że to mniej ma do rozkmina a bardziej fo off topu, więc przedstawię moją rozkmine z wczoraj.
Zastanawiam się jakie to musi być już nudne i irytujące będąc adminem strony wiocha.pl. Tak codziennie oglądać przykre zdjęcia i sytuacje, decydując, które z nich są najbardziej beznadziejne i trafią na główną. Ponure musi być życie admina wiochy. Hm idąc tym tematem co ma powiedzieć wlsz :O Codziennie decyduje które riposty trafią na główną. Przecież on już się gubi, co jest dobre a co nie bo już przywykł do różnorodnych tekstów. ;O

Davos - 2014-07-05, 00:40

ProFace napisał/a:
Hm idąc tym tematem co ma powiedzieć wlsz :O Codziennie decyduje które riposty trafią na główną. Przecież on już się gubi, co jest dobre a co nie bo już przywykł do różnorodnych tekstów. ;O


Bardzo możliwe. Wlsz ogląda tak wiele screenów, że zwyczajnie może już mieć nieco inne spojrzenie na to, co może być dobrym screenem niż inni userzy, którzy patrzą na to wszystko "z boku" i przez to mogą być bardziej obiektywni. Z drugiej strony nie żałowałbym go - w końcu za to mu płacą, a jakby nie patrzeć, jest to praca, której wielu ludzi mu zazdrości :) I myślę, że sam wlsz mimo różnych minusów i tak by jej nie chciał zmienić.

Moris299 - 2014-07-05, 21:30

ProFace napisał/a:
Zastanawiam się nad tym jak to jest, że ruda przez tyle czasu afczyła i tak ma więcej postów ode mnie, a wchodziłam na forum prawie codziennie. Ale wy się wszyscy rozpisujecie. Ja tak nie mogę się wypowiedzieć i czekać z 2godziny by ktos odpisał itp.. Ja lubie wymieniać się zdaniami na bieżąco, a w grudniu czy w styczniu to byłam na bieżąco z każdym postem i czekając na coś nowego mijały mi całe dnie... I tak zaczełam grać znów więcej i więcej i więcej. Jak mnie nie ma to się na 5 stron rozpiszecie i mi się już nie chciało tego czytać, a że nie byłam na bieżąco to wyszukiwałam nowych tematów które czytałam do czasu, aż znów je.bnie z 5 stron postów -.-. I tak moje wizyty kończyły się tym, że wchodzę na forum, patrzę listę tematów i stron ew jakiś ciekawych tematów i ostatnie wpisy na sb. Czasem zostawiałam wiadomość czasem nie. I codziennie byłam w ostatnio odwiedzających forum. ehh teraz są wakacje i mam w kij wolnego czasu i coś tam bede czytać :D



Mam tak samo! :P

Sharvari - 2014-07-06, 15:38

jest mangowy konwent animachina

anima

machina

china

ANIME POCHODZI Z CHIN!!!!1 szach mat mangowcy

Davos - 2014-07-06, 15:43

A może to się czyta tak: "A ni ma China"? A skoro China ni ma, to może Japoniec jest? Więc anime nie może być z Chin :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group