To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Hydepark - Rozkminy

icywind - 2014-06-08, 21:14

- To co jest?
- Ja jestem

Adijos - 2014-06-08, 21:23

To jest wydział Prawa i Administracji.
"Studium przeznaczone jest dla absolwentów wyższych uczelni, zatrudnionych w - szeroko rozumianych - organach nadzoru, kontroli, ścigania i wymiaru sprawiedliwości (Urzędy Skarbowe, NIK, Urzędy Celne, Policja, ABW, SG, prokuratury, sądy, itp.)"

JankielKindybalista85 - 2014-06-08, 21:24

Tak niby chce wolnej Szkocji a sam w aparacie represji pracuje!!!!!

Davos, pracujesz w "Prawie Agaty"?

Moris299 - 2014-06-08, 21:37

widzu napisał/a:
Davos napisał/a:
Skąd pomysł na ZUS?



Davos napisał/a:
"Kryminalistyczna Problematyka Współczesnej Zorganizowanej Przestępczości Ekonomiczno - Finansowej w Polsce"


Złodzieje, wiecznie mają problemy, są zorganizowani, działają w ekonomii i finansach i to wyłącznie na terenie współczesnej Polski.

Wszystko się zgadza. :alucard:

hahaaahahhahaahahahahaahahahahahaa

Davos - 2014-06-08, 21:56

Adijos napisał/a:
To jest wydział Prawa i Administracji.


Wydział trafiony.

Adijos napisał/a:
"Studium przeznaczone jest dla absolwentów wyższych uczelni, zatrudnionych w - szeroko rozumianych - organach nadzoru, kontroli, ścigania i wymiaru sprawiedliwości (Urzędy Skarbowe, NIK, Urzędy Celne, Policja, ABW, SG, prokuratury, sądy, itp.)"


A to już nie. Napisałem, że miałem ten przedmiot w ramach studiów, a nie podyplomówki dla absolwentów ;)

[ Dodano: 2014-06-08, 21:57 ]
icywind napisał/a:
- To co jest?
- Ja jestem


+ za kabaret Tey :)

Davos - 2014-06-08, 22:14

Grzejnik, niestety nie ;)
-Veon- - 2014-06-08, 22:15

Tak sobie czytam jak próbujecie zgadnąć jaki zawód ma Davos że taka jedna myśl mi wpadła. Chodzi o to że niezłe jaja by były gdyby to zdanie:
Davos napisał/a:

Pracuje w miejscu związanym ściśle z moim wykształceniem.

Przetłumaczyć jako pracowanie na uczelni w której kiedyś sam studiował. :P

Davos - 2014-06-08, 22:18

Niezłe Veon, ale nie pracuję na uczelni.
Adijos - 2014-06-08, 22:25

Moze radca prawny.
ZSK - 2014-06-08, 22:28

Praca w administracji?
-Veon- - 2014-06-08, 22:30

Davos napisał/a:
Niezłe Veon, ale nie pracuję na uczelni.


Liceum, technikum, gimnazjum, podstawówka, przedszkole czy żłobek? :P

Davos - 2014-06-08, 22:40

Żłobek Veon :P

Adijos napisał/a:
Moze radca prawny.


Bingo. Chociaż może nie do końca - radcą prawnym jest się dopiero po zrobeniu 3 letniej aplikacji radcowskiej i zdaniu końcowego egzaminu. Ja aplikację zacząłem w styczniu i póki co jestem na I roku. A egzamin wstępny na aplikację miałem pod koniec września - akurat wtedy, kiedy zmienialiśmy forum i stąd nie miałem zbyt dużo czasu na zaangażowanie się w przenosiny :)

-Veon- - 2014-06-08, 22:49

Radca prawny w żłobku?

Chyba lepiej żebym nie pytał co w tym żłobku się wyprawia (choć powinienem raczej napisać "uprawia" ;) ) i jakie ciemne sprawki pomagasz im ukrywać.

Davos - 2014-06-08, 23:26

Oj żłobki to są prawdziwe siedliska zła. Nielegalne magazyny narkotyków, kradziona biżuteria, handel ludźmi, pranie brudnych pieniędzy i oszustwa podatkowe. Pruszków i Wołomin to pikuś przy mafii żłobkowej.
A tak serio to murzynię w kancelarii radcowskiej. I na tym kończę temat, rozkminiajcie sobie coś innego ;)

ZSK - 2014-06-08, 23:43

teraz murzynisz ale w przyszłości dobry pieniądz z tego będzie ;) A pewnie nawet już jest :P

Ja proponuję rozkminić dlaczego Hydepark zwie się hydepark?

Antybristler - 2014-06-08, 23:46

ZróbmySobieKupę napisał/a:

Ja proponuję rozkminić dlaczego Hydepark zwie się hydepark?


http://pl.wikipedia.org/wiki/Hydepark

Davos - 2014-06-09, 00:24

ZróbmySobieKupę napisał/a:

teraz murzynisz ale w przyszłości dobry pieniądz z tego będzie ;) A pewnie nawet już jest :P


Na razie jeszcze nie, ale perspektywy na przyszłość faktycznie nie są najgorsze i to mnie trzyma :) Tylko trzeba jeszcze przejść przez aplikację, pozdawać wszystkie cząstkowe egzaminy i na koniec jeden wielki, paskudny egzamin końcowy. Ale tym się będę martwić kiedy przyjdzie pora.

Antybristler napisał/a:
ZróbmySobieKupę napisał/a:

Ja proponuję rozkminić dlaczego Hydepark zwie się hydepark?


http://pl.wikipedia.org/wiki/Hydepark


O, dobrze wiedzieć. Nigdy nie zastanawiałem się nad genezą słowa "Hydepark", a jednak w internetach jest to dosyć ważne słowo :)

ZSK - 2014-06-09, 00:52

Dzięki Anty! :) Zawsze myślałem, że to niemieckie słowo. Uspokoiłeś mnie :)
matheus3004 - 2014-06-09, 18:23

To może notariusz?
Davos - 2014-06-09, 19:29

Matheus, to do mnie? Bo już wszystkie wyjaśniłem wyżej :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group