To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Humor - Najlepsze copypasty

Mackers - 2016-12-17, 19:42

Nie wypowiem się, to oglądałem.
Mańka - 2016-12-23, 14:35

>byń mno
>bambo stulej lvl 12
>tate postanawia pozbawić cię prawictwa
>znajduje lochę 2/10 i chce cię z nią ożenić
>bratanica zięcia króla wioski, więc nie narzekaj
>zanim się obejrzałeś, już jest po ślubie
>nocpoślubna.exe
>nareszcie zamoczysz
>chwilo trwaj
>pisior baczność
>odmowa wykonania polecenia
>halo co jest xD
>z obrzydzenia na widok waifu benis smutno wisi
>locha zawiedziona
>może to i lepiej, takiego straszydła lepiej nie rozmnażać
>następnego dnia locha skarży się teściowi
>jesteś już czwartym mężem tej samej karyny
>wszyscy poprzedni to twoi bracia
>żadnemu z nich konar nie płonął
>ojciec postanawia wziąć sprawy w swoje ręce
>umawia was wszystkich na spotkanie z szamanem
>szaman przećpana spierdolina lvl około 50, nikt nie żyje na tyle długo, żeby mu dokładnie policzyć
>zaleca wejście na kilimandżaro na rękach i czochranie penis w stronę zachodzącego słońca
>nikt nie wie, gdzie jest kilimandżaro, z szamanem włącznie
>dobra dziadu nie pierdol, daj jakieś zadanie zastępcze
>k to zgwałćcie krokodyla
>przypomnij sobie, jak krokodyl zjadł wam kurczaki i musieliście przez miesiąc żywić się zmarłym bratem, zanim ojciec ukradł nowe zwierzęta
>złość w kierunku krokodyli rośnie
>szaman na odchodne daje wam trochę sera spod napleta, mówiąc, że nazwał to "muthi" i że to oszołomi gada
>po wyjściu z chatki szamana brat zaczyna formować grupę do porwania krokodyla
>udajcie się nad pobliski staw
>ledwo przyszliście, już skurwiały jaszczur rzuca się na jednego z kuzynów, który pomaga wam go schwytać
>korzystając z umiejętności nabytych podczas polowań na wygłodzone dzieci, z niesłychaną precyzją rzuć szamańską bryndzą w paszczę bestii
>krokodyl przyjmuje twarz waszego szamana
>a więc to jest to, co ten stary pryk cały czas pali po kątach
>zaciągnijcie oszołomionego gada do szopy
>krokodyl jest znacznie bardziej atrakcyjny od waszej wspólnej karyny
>zgwałćcie go na wszystkie możliwe sposoby
>tego samego wieczora podejmij kolejną próbę zbliżenia z żonką
>sytuacja się powtarza, fafik nie chce słuchać poleceń
>następnego dnia idź opierdolić szamana, że wcisnął ci gówno
>szaman pyta, jak się zabraliście za krokodyla
>opowiedz od początku do końca
>szaman dostaje kurwicy i mówi, że krokodyla można tylko po misjonarsku, że inaczej to świętokradztwo, że on wam więcej muthi nie da i w ogóle się wypchajcie stulejarze
>wróć do domu
>okazuje się, że szamana to na tyle uraziło, że wezwał na was bagiety
>szopa przeczesana, po krokodylu ani śladu
>postanów powtórzyć akcję, tym razem tak jak pan jezus powiedział
>kolejna rodzinna wyprawa po krokodyla do jebania
>ale nie ma muthi
>chuj, jakoś to będzie
>cała rodzina wygrzebuje po małym oscypie spod stulei
>podczas polowania faszerujecie tym kolejnego krokodyla
>po zaciągnięciu do szopy zaczynacie brać go od przodu
>w pewnym momencie krokodyl się budzi i jest bardzo agresywny
>okazuje się, że szamańskie muthi działa tylko dlatego, że narkotyki działają u niego w obiegu zamkniętym i co wydala przez frędzla, to zaraz pali i cykl się zamyka
>jakoś udaje ci się uciec w las przed krokodylem
>kiedy wracasz po paru godzinach do domu, okazuje się, że krokodyl zjadł trzech twoich braci
>żona i tak nie podnieca
>chuj, przynajmniej zasrałeś
>profit

Davos - 2016-12-26, 02:47

Najgorsze święta ever.

W sumie odkąd wkroczyłem w dorosłość to każde były złe, jako że przylgnęła do mnie łatka rodzinnego wiecznego kawalera. No kurwa jeszcze jakbym dobijał do 40-tki, ale 25lvl to nie jest chyba jakiś wiek, w którym powinienem jeździć starym mondeo kombi z trójką gówniaków z tyłu w fotelikach.
Ale i tak każde święta to nabijanie się ze mnie

OOO ZNALAZŁBYŚ SOBIE JAKĄŚ PANNĘ
A U MOJEGO RAFAŁA TO JUŻ DRUGIE DZIECKO W DRODZE
HEHE ON TO CHYBA Z TYM SWOIM KOMPUTEREM SIĘ OŻENI XD

Stwierdziłem, że chuj, dość. Pierwszym pomysłem było zaproszenie na wigilię jakiejś koleżanki i przedstawienie jej jako mojej dziewczyny, żeby wszystkim wujkom-śmieszkom karp w gardle stanął i muł uszami wyszedł. Szybko jednak odrzuciłem ten pomysł, po przejrzeniu listy koleżanek i zauważeniu, że do ostatniej pisałem jakoś zaraz po maturze, jak odpowiedziała w 12-tym czy coś xD.

Seen 5:34 PM :/

No nie powiem, trochę mi to skomplikowało plan, ale nie poddałem się tak łatwo. Uznałem to za sprawę honoru i postanowiłem zainwestować środki pieniężne. Tak, postanowiłem wynająć pannę do hehe towarzystwa xD. Trochę mi zajęło, zanim znalazłem taką, która byłaby z mojej okolicy, spełniała warunki finansowe i nie wyzwałaby mnie od spierdolin. Kasia, lat 28, z mojego miasta. Za całą akcję zawołała 4 stówki, bo i tak miała spędzić święta sama. Nie znam się na cenach, więc nie wiem czy przepłaciłem, ale i tak trochę szkoda takiej kasy. W myślach przeliczałem sobie ile miałbym z tego gier na steamie czy puszek mountain dew.

Przedstawiłem Kasi pokrótce cały plan, włącznie z członkami rodziny, którzy będą na wigilii. Najpierw się trochę śmiała, że takiego klienta to jeszcze nie miała, ale ostatecznie wykazała profesjonalne podejście i obiecała dostosować do sytuacji. Cenię ludzi zaangażowanych w wykonywany zawód.
Kilka dni przed wigilią oznajmiłem rodzicom, że przyjdzie do nas ktoś jeszcze.

O, jakiś kolega?

to była odpowiedź, której się spodziewałem, ale chwilę później mogłem się cieszyć ze skutecznego kontrataku

NIE, MOJA DZIEWCZYNA KASIA

Rodziców zatkało, matka przestała nawet mieszać bigos, a ojciec odłożył na bok gazetę.
Nnnno synu, bbbardzo się cieszymy, czemu nam wcześniej nie powiedziałeś?
A bo chciałem wam zrobić taki prezent na święta xd

Gdy wyszedłem z kuchni przystanąłem na chwilę pod drzwiami, żeby usłyszeć co będą mówić, ale wyłapałem tylko

No popatrz, byłem przekonany, że jest pedałem.

Dzięki tato :/
24 grudnia o godzinie 16, pojechałem po Kasię. Ofc autobusem, bo przecież nie mam samochodu xd. Zadzwoniłem kulturalnie do drzwi, jakiś spierdolony głos w mojej głowie, podpowiedział mi nawet, żeby kupić kwiaty, co zresztą zrobiłem XD. Drzwi otworzył mi wielki, łysy facet, właśnie wychodził. Spojrzał na mnie i rzucił krótko

młody daj spokój, co tak oficjalnie

Wszedłem powoli do środka i zauważyłem Kasię w szlafroku. Poprosiła, żebym dał jej jeszcze pół godzinki, bo musi się umyć i ubrać, a ja, jeśli byłbym na tyle miły, mógłbym w tym czasie ogarnąć łóżko. Chciałem wyjść na gentlemana, więc przystałem na propozycję, ale gdy wdepnąłem w coś lepkiego, dotarło do mnie w co się wjebałem :/ . Ale trudno, czego się nie robi dla swojej kobiety xD.
Po 17 byliśmy już u mnie, wszyscy siedzieli za stołem. Postanowiłem jakoś ciekawie to rozegrać, żeby się zrewanżować za te lata upokorzeń, więc najpierw wszedłem sam.

Dobry wieczór wszystkim!
Ooo cześć anon hehe, a ty dalej bez żadnej dziewczyny?

W tym momencie przypomniałem sobie wszystkie filmy z twardzielami jakie oglądałem, ich mimikę i ton głosu, gdy wypowiadali jakieś ważne kwestie i odpowiedziałem zwięźle

NIE TYM RAZEM

Na umówione hasło do pokoju weszła Kasia. Wszyscy wywalone gały, haha, tego się nie spodziewaliście co? Zdziwiła mnie tylko reakcja ojca i wujka Romana, bo wyglądali na zmieszanych o wiele bardziej od innych, a paleta czerwieni na ich twarzach dawno przekroczyła dopuszczalne normy. Ale w chwili triumfu nie bardzo się tym przejmowałem.
Jako, że trochę się spóźniliśmy, ominęło nas łamanie opłatkiem, może to i lepiej. Podczas rozmów cała atencja spadała na Kasię, ale udawało się jej umiejętnie bronić przed gradem pytań, trochę też jej w tym pomagałem. Najbardziej rozjebała ciotka, która powiedziała, że jeśli chcemy robić wesele, to na pewno nie w pierwszej połowie września, bo ona wtedy jedzie do sanatorium. Musiałaś się pochwalić stara bulwo xD.

Gdy atmosfera się juz trochę rozluźniła ojciec i wujek Roman wyszli zapalić. Dość długo ich nie było, aż wrócił ojciec, klepnął mnie w ramię i powiedział, żebym do nich dołączył. Nie palę, ale chyba postanowili w końcu mnie włączyć do tych męskich rozmów przy szlugu. No super, wystarczyło przyprowadzić loszkę xd. Zaczęli coś tam wypytywać, gdzie ją poznałem, jak dobrze ją znam itp. Byłem na to przygotowany i dość gładko przebrnąłem przez tę serię pytań. W końcu, wymieniwszy porozumiewacze spojrzanie z wujkiem, ojciec zapytał czy wiem czym się Kasia zajmuje. Odpowiedziałem, zgodnie z ustaloną wersją, że pracuje w kawiarni. Na to wujek, który od zawsze był śmieszkiem, nie wytrzymał i wypalił

chyba w lodziarni XD

No nie kurwa no nie. Czyżby przejrzali mnie i Kasię? Jak to kurwa możliwe? Cały misterny plan w pizdu. Momentalnie podskoczyło mi tętno i czułem, że się czerwienię. Ale może nie wszystko jeszcze stracone? Spróbowałem się upewnić, czy na pewno znają prawdę o Kasi.

Wujek no co ty, normalnie w kawiarni kawę robi nalewa do filiżanek paragony nabija no normalnie no

Chyba dało się wyczuć w głosie, że straciłem grunt pod nogami, bo ojciec podszedł do mnie, położył rękę na moim ramieniu i powiedział

Synu spokojnie, my wiemy, ale przecież gramy w jednej drużynie, najważniejsze, żeby mama i ciocia się nie dowiedziały.

Nooo kurwa pięknie, czyli ojciec i wujek strzelali do tej samej bramki co ja? Właściwie to mnie można uznać za rezerwowego, bo przecież z Kasią do niczego nie doszło, no bo kiedy. Powiedziałem im całą prawdę, z trudem unikając płaczu. Wysłuchali ze spokojem i obiecali, że pomoga mi dociągnąć sprawę do końca. No cóż, mogło być gorzej.
Kolejna godzina minęła dość spokojnie, część towarzystwa zbierała się powoli do wyjścia, gdy usłyszeliśmy dzwonek do drzwi. „Oho, pewnie kolędnicy” – wysapał ojciec i poszedł otworzyć. Rzeczywiście „kolędnicy”. Paru sebixów z osiedla się skrzyknęło, jeden z nich podjebał skądś gwiazdę i poszli „zarabiać”. No ale przecież się ich z domu nie wygoni, reszta to nawet komentowała, że „o patrz anon jakie fajne chłopaki, w twoim wieku a chodzą kolędują, a nie jak ty”. Super, jutro cały „zarobek” przepierdolą na wódę. :/

Gdy zaczynali śpiewac drugą kolędę, jeden z nich zdjął czapkę, bo w domu było dosyć gorąco. I przez pieprzone grzejniki, cała zmowa milczenia poszła sie jebać. Kasia wstała, podbiegła do tego typa i zaczęła się drzeć

PAWEEEEŁ?! TY CHUJUUUU ODDAWAJ MOJE TYSIONC ZŁOTYYYY!!!

I z tym podmuchem, cały ostrożnie układany domek z kart runął na stół.

Paweł krzyknął „ODJEB SIĘ DZIWKO”, sebixy szybko się zmyły (inkasując oczywiście 50zł za kolędowanie), zapłakana Kasia nie mogła zapanować nad emocjami, coś w niej pękło i wydała nas wszystkich po kolei, ojca i wujka jako jej stałych klientów i mnie, przegrywa, który zapłacił jej, żeby tutaj przyszła. Rozpętałą się nieziemska inba xD. Ojciec oberwał od mamy po głowie miską z sałątką, a potem razem z ciocią zaczęły w nas rzucać bombkami z choinki. Podjęliśmy decyzje o ewakuacji do piwnicy i siedzimy już tak kurwa kolejny dzień :/ W sumie nie jest tak źle, bo wifi łapie na dwie kreski, ojciec wyciągnął nalewkę, karty i gramy w makao. OCZYWIŚCIE JA PRZEGRYWAM JAK ZAWSZE.

ChodnikowyWilk - 2016-12-26, 09:52

Końcówka jest najlepsza xDD
Mackers - 2016-12-26, 12:57

Było.
Marcin55522 - 2016-12-26, 18:31

Właśnie gdzieś już to czytałem, ale fajnie do tego powrócić :D
Love178 - 2016-12-27, 09:44

Podpowiedź: ostatnim razem też czytałeś to tutaj :troll:
Zabek05 - 2016-12-27, 17:11

lvl 16
Boże Narodzenie
ogólnie nie lubisz świąt, chcesz po prostu przez ten czas trochę ciszy i spokoju
jedziesz do babci
tam zjeżdża się zazwyczaj cała rodzina
po zjedzonym obiedzie zajmujesz ciepły kąt na kanapie
stwierdzasz że tu spędzisz spokojnie resztę dnia
nagle do domu wbija rodzinka
pół domu zajebane dziećmi najgorzej
małe gówna przyniosły ze sobą jakieś gierki
ciągną cię na górę żebyś z nimi zagrał
nie masz wyjścia i zgadzasz się
"dobra anon jakoś wytrzymasz"
gra nazywa się "5 sekund"
tylko słysząc tą nazwę od razu myślisz jak idealnie utożsamiałaby się ona z życiem seksualnym twoich kumpli
ale mniejsza z tym
gra przebiega nawet spokojnie
dostajesz zadanie
"wymień 3 wymówki na niepójście do łóżka"
myślisz sobie "kurwa to jest gra dla dzieci czy o chuj chodzi"
myślisz "jebać to"
"brak kodomów, okres i jak kobita nie lubi w dupę to nic z tego nie będzie hehe"
dzieci patrzą się na ciebie z nieogarnięciem
pokerface.jpg
gówniaki wypytują się ciebie co to znaczy
próbujesz wybrnąć z ciężkiej sytuacji
"no wiecie hehe to są takie sprawy dla dorosłych"
dzieciaki zlatują z darciem ryja na dół
już wiesz co odjebałeś
słyszysz z dołu
"TATO CO TO OKRES"
"CIOCIU CO TO KONDOM"
"MAMO LUBISZ W DUPĘ"
zamykasz się w pokoju
zamartwiasz się tym co się odjaniepawliło
to koniec
nagle pukanie
"O KURWA"
wchodzi ojciec
jesteś pewien że masz przejebane ostro
podchodzi chwiejnym krokiem siada obok
"synek muszę ci podziękować"
myślisz "kurwa co"
"od dzisiaj mogę walić matkę w kakao"
wesołych świąt

[ Dodano: 2016-12-27, 17:13 ]
xDD

Dziewczyny są dla pedałów. Pokażcie mi bardziej pedalską rzecz na świecie niż posiadanie dziewczyny. Proszę kurwa! Co? Nic? W ogóle kobieta to jakaś pierdolona porażka ewolucji. Słabe to w chuj, że zapierdolisz ras z liścia to leży i płaczę xD Fakt są ładne i przyjemnie pachną ale bez przesady. Co to kurwa jest? Małe ręce, małe nogi, mózgi. I jakiś kurwa obślizgły śmierdzący rybą otwór między nogami, jakby czekoladowe oko cyklopa nie wystarczyło. Co miesiąc z tej dziury leje się krew jak w rzeźni na rogu Piłsudskiego i Jana Pawlacza. Jebany Holokaust Jajników. Mord na Indianach w stanach to tam chuj. Na dodatek kobiety w tym okresie są podkurwione tak bardzo, że w ramach zabawy wkurwiają innych. I marudzą jeszcze że je boli xdd ojojoj Suko jebana pierdolona nie wiesz co to bul kurwo. Ból jest gdy masz gorączkę 36.7 stopnia Celsjusza a wtedy to juz kurwa widzisz Charona na łódce, który zaraz przeprowadzi cię przez Styks. A najlepsze to są te z kolczykami w piździe i farbą na glacy xd ONE MYŚLĄ ŻE KOBIETY MAJĄ JAKIEŚ PRAWA JAK LUDZIE XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD. I jeszcze jebane kurwy sowimi protestami robią korki i nie dają dojechać do pracy mężczyzną, za których hajs wpierdalają później baleron, oglądając jakąś chujową polską komedie romantyczną produkcji polskiej z 2009 roku z Karolem Tomaszakiem w roli gównej. Szczerze mówiąc to tylko mówiące rzeczy JEBANE INSTRUMENTUM VOCALE - wokri na spermę. Ba jeszcze jak zalejesz taką to możesz spłodzić bękarta i skazać go na życie na tej planecie porażek i rozczarowania zwanej ziemią. Niby jest Aborcja, a wiadomo mordowanie dzieci jest spoko, ale z drugiej strony to dawanie kobietom wyboru. I tu przechodzę do sedna sprawy jeśli kobieta jest tylko po to by ją wyjebać, to czemu nie wyjebać własnego kolegi? No bo przecież jak mawiał Roman Dmowski seks gejowski jest bardziej męski niż heteroseksualny, bo ponieważ uprawia go dwóch mężczyzn. Rozumiecie kurwa? 200% samiec alfa, testosterony wyjebany w kosmos JUST REAL MAN THINGS - Heavy Metal, Piłka Nożna, Piwo, Samochody, Broń, Donald Trump, Fuck Yeah! Da się bardziej męsko? Nie wydaje mi się kurwa. Kolega ma dziurę z tyłu? Ma. A wiecie gdzie jest kurwa punkt G u samców? W dupie. A nie jakieś drobne piszczące kobiety którym trzeba dawać kwiaty i chuj. Jebać pedałów, co ruchają dziewczyny.

ZSK - 2016-12-27, 17:24

Pierwsza rozjebała :D Widzicie jak ważna jest rozmowa w związku?
Lilith - 2016-12-27, 17:34

Druga pasta to jest napisana przez jakiegoś pedzia, takie mam wrażenie XD
Marcin55522 - 2016-12-27, 18:02

Śmiechłem z obu :D
Love178 - 2016-12-27, 18:54

Lilith_Madness napisał/a:
Druga pasta to jest napisana przez jakiegoś pedzia, takie mam wrażenie XD

Nie miałabym nic przeciwko jakby osobnicy mający podejście do kobiet jak w tej paście, mieli identyczne podejście do seksu :ok:

Zabek05 - 2016-12-27, 19:48

Love178 napisał/a:
Lilith_Madness napisał/a:
Druga pasta to jest napisana przez jakiegoś pedzia, takie mam wrażenie XD

Nie miałabym nic przeciwko jakby osobnicy mający podejście do kobiet jak w tej paście, mieli identyczne podejście do seksu :ok:


wstawiłbym tu pastę o bece z ruchania, ale była w tym temacie już kilka razy

Mańka - 2016-12-28, 14:19


Davos - 2016-12-28, 23:24

badz mna
matka umiera przy porodzie
wychowuj sie w rodzinie ojca bo ojcu odjebalo
miej 18 lvl
zauwaz ze siostra jest nawet niezla
przypadkiem obejrzyj jej filmik ktory byl przeznaczony dla kogos innego
okurwa.jpg
obejrzyj go az dwa razy
miej straszna ochote ja wyruchac
niestety siostra ma problemy z prawem
musisz ja odebrac z aresztu
jedziesz z jej ziomkami i ja odbieracie
zobacz ja
przypomnij sobie filmik
miej ochote ja wyyebac z moca 1000 slonc
jeden ziomek sie do niej dobiera (nawet niezly jest w sumie)
ona mnie caluje
prawdziwy pocalunek
spotkaj sie kiedy indziej z siostra i kumplami
jeden z nich ma na nia wielka ochote
zostaje w srodku a ty i siostra wychodzicie
napiecie miedzy toba a siostra rosnie coraz bardziej
jestescie zupelnie sami
napiecie over 9000
zblizcie sie do siebie
spierdol wszystko mowiac ze darth vader to wasz ojciec i ze musisz stawic mu czola

Dead_Laugh - 2016-12-29, 01:59

XD Szczerze to się tego kurwa nie spodziewałem
widzu - 2016-12-31, 11:04

bądź stulejarzem lvl22
jak każdy stulejarz w Polsce siedzisz w piwnicy
twoja jedyna zabawa to gównoburze i pasty na wypoku
trafiasz na pastę o linijkarzu
7/10
ktoś w komentach wspomina o rozkręcaczu
znajdujesz pastę o rozkręcaczu
"Jestem Rozkręcarz, jeden z ocalałych członków załogi greckiego tankowca Lotus."
5/10
szukasz innych past o członkach tankowca lotus
nie znajdujesz
wrzucasz w googla "tankowiec lotus"
brak profitu
wrzucasz "Lotus Tanker"
wyświetla się informacja o zatonięciu przed laty greckiego tankowca HS Lotus
zaginął, szczątków nigdy nie odnaleziono
przez długie lata uważano, że załoga też w całości zaginęła
oglądasz zdjęcia
"HS Lotus" numer boczny 101
"101" coś Ci to mówi
nie możesz sobie przypomnieć
pytasz wikipedię
101. dniem w roku jest 11 kwietnia a w latach przestępnych 10 kwietnia.
10 kwietnia
10 kwietnia 2010 roku w Smoleńsku rozbił się Tu-154 z prezydentem Kaczyńskim na pokładzie.
Numer boczny - 101.
Schron 101 jest początkowym etapem w Fallout 3
Pokój 101 jest miejscem tortur w książce "Rok 1984"
Piętro 101 jest sekretnym piętrem zamieszkanym przez Merowinga w "Matrix: Reaktywacja"
wtf.jpg
lurkujesz temat głębiej ale nic nie znajdujesz
mija parę lat
level 28
wychodzisz z piwnicy bo Cię kolega zaprosił na grilla
ogarniasz się, bo ponoć mają być loszki
nawet obcinasz paznokcie
przychodzisz
grill spoko loszki też
jedna taka 8/10 fajna fajna
rozmowy o pierdołach
nawet potrafisz ogarnąć rozmowę
coraz lepiej
loszka długo patrzy w oczy
boner już standby
idziecie zwiedzić pięterko
na szczęście miałeś gumki
lądujecie w łóżku
ściągacie ubrania
uwagę przykuwa jej podkoszulek
marynarski podkoszulek z napisem "HS Lotus"
totalny flashback sprzed lat
pytasz się loszki
"Ty też byłaś na tankowcu Lotus"
ona nagle nieruchomieje
patrzy na Ciebie w skupieniu przez parę chwil, po czym pyta
"CZY RUCHASZ PSA JAK SRA?"
Ty kolejne wtf.jpg
budzisz się w szpitalu
"co się stało"
został pan zaatakowany i okradziony jak wracał pan z grilla u kolegi. Ukradli panu portfel i komórkę
"nic nie pamiętam"
po paru dniach wychodzisz za szpitala
zagadujesz do kolegi - gospodarza grilla
- masz może namiary na tę loszkę taką i taką co była u Ciebie na grillu
Anon, ale Cię musieli stuknąć, nikogo takiego nie było
wtf.jpg znowu
jesteś pewien?
tak
zostawiasz temat
zaczynasz ogarniać życie
kupujesz nową komórkę
logujesz się na niej
"NOWE ZDJĘCIA DODANE DO CHMURY"
przeglądasz
zdjęcia z grilla
JEST I ONA
creepy level >9000
dochodzisz do ostatniego zdjęcia
zdjęcie kartki, na której ktoś napisał
JAK CHCESZ WIEDZIEĆ CO SIĘ DZIEJE PRZYJDŹ DO WYPOŻYCZALNI VHS NA ULICY TAKIEJ A TAKIEJ I SPYTAJ O KAROLA
znajdujesz ulicę
znajdujesz wypożyczalnię
"dzień dobry, czy zastałem Karola"
sprzedawca łapie cię za rękę
wychodzicie bocznym wejściem i wpycha cię do czarnego vana
rozglądasz się po samochodzie
za kierownicą siedzi znany polityk i aktywista społeczny oraz osobowość jutubowa Krzysztof Kononowicz
wiezie Cię do sekretnej kryjówki
tam wszystko tłumaczy
ustalacie plan działania
NASTĘPNEGO DNIA
idziesz na spotkanie sympatyków partii Razem
rozglądasz się po obecnych
na scenę wychodzi Zoidberg
zaczyna pierdolić coś o podatku 75% dla najbogatszych
wyciągasz karabinek AK-47
zaczynasz strzelać do lewaków
trafiasz też Zoidberga
podchodzisz do niego
patrzysz mu w oczy
czy ruchasz psa jak sra?
jego oczy zawężają się w złości
pakujesz ostatnią kulkę między oczy
wychodzisz z budynku
oddajesz się w ręce policji
na pierwszej rozprawie w chuj dziennikarzy
prosisz o zabranie głosu
"Jestem Anon, jeden z ocalałych członków załogi greckiego tankowca Lotus."
na sali poruszenie
sędzia przerywa rozprawę
odprowadzają Cię do celi
wieczorem przed drzwiami celi staje facet w czerni
zanim się odzywa mówisz
"rucham sra jak psa"
kiwa głową
wyprowadzają Cię do czarnej terenówki
wyjeżdżacie poza miasto
wjeżdżacie do lasu
na polanie stoi statek kosmiczny
widzisz że nie tylko Ty przyjechałeś
z innego samochodu wysiada Hillary Clinton
"No, anon, niezłą imbę odjebałeś u tych lewaków, szacunek motzno, ale będziesz miał zjebę za nadużywanie procedury alarmowej"
przytakujesz
wsiadacie
odlatujecie
plastikowym nożem wyciągniętym z odbytu przebijasz tchawicę Clintonowej
odbierasz jej blaster
zabijasz jaszczuro-pilotów
przejmujesz stery
lądujesz pod Warszawą
kopiujesz maile z komputera Clintonowej
wysyłasz je do Wikileaks
Clinton, a raczej jej jazczurosobowtór przegrywa wybory
Wygrywa Trump
wypowiada wojnę Chinom
korzystając z okazji Rosja najeżdża UE
8 tysięcy atomówek w jedną dobę zabija 6 miliardów istnień
pozostałe półtora miliarda umiera od promieniowania
przybijasz piątkę Kononowiczowi
nie ma już niczego
są tylko iluzje od napromieniowania i śmierć

Zabek05 - 2017-01-03, 00:03

Nie rozumiem dorosłych ludzi, którzy palą. Wszystko to zaczyna się za gówniaka, bo ktoś miał za słabą silną wolę kiedy np. w gimnazjum Krzysiek przyniósł fajki rodziców i w kiblu częstował kolegów. "Hehe, co, jesteś pipa? Weź spróbuj." I taki frajer spróbował, potem palił coraz częściej i częściej, a 20 lat później okazuje się, że na ten śmierdzący syf wydaje miesięcznie 500 złotych. Głowa mała. I to po co - żeby od niego śmierdziało, i niszczył sobie płuca i ogólnie zdrowie?

Jak to jest, że w XXI wieku ludzie nadal palą, i że nadal inicjowane jest ono w ten sam sposób? Bo chyba nie ma osoby, która w wieku powiedzmy 20 lat myśli sobie "Hmmm, w sumie nigdy nie paliłem. Może powinienem zacząć wydawać pieniądze na to, żeby mi było czuć z ryja jakby mi tam ktoś nasrał?" Dokładnie, nasrał. To jest tak głupie, że równie racjonalne byłoby gdyby ludzie zaczęli srać w gacie dla przyjemności i wchodziłoby im to w nałóg. "Karol, chodź do kibla, Darek zajumał dziadkowi paczkę Cottonworldów, będziemy srali w gacie, tylko nie mów facetce."

"Hehe, Karol, a ty w ogóle wiesz jak to się robi?" Doświadczeni koledzy sracze z uśmiechem spojrzeli się na kolegę, który nieśmiało wyjął z paczki parę slipów. Wziął głęboki wdech i popuścił. Powitała to salwa śmiechu. Błąd początkującego. Każdy z obecnych to zrobił ale i tak bawi gdy widzą jak ktoś nie ma jeszcze wprawy w obsrywaniu się, i puści bąka. Od tej pory Karol należał to ekipy. Codziennie na przerwie wychodzili za szkołę, żeby zesrać się w gacie, po czym wkładali sobie w dupy gumy i tic taki, żeby nauczyciele nie wyczuli. Coraz więcej pieniędzy szło na slipy, bo weszło to w nałóg i na studiach obsrywali się już nawet i cztery razy dziennie. Niektórzy przystopowali, inni kupowali tanie majtki z Biedronki. Bardziej zdesperowani kupowali na rynku wątpliwej jakości majtki z przemytu, bądź tkaninę na metry i szyli sobie sami.

Normalny człowiek idzie na imprezę, ale nie może się bawić bo czuje gówno. Banda patusów zamiast kulturalnie wyjść obsrać się na balkon, bezceremonialnie rozpakowała 6-pak slipków przy stoliku i zaczęła srać tak, że ledwo można oddychać. Po imprezie wracasz do domu i całe włosy i ubranie śmierdzą gównem. Potem słyszy się, że ktoś obiecuje w nowym roku rzucić obsrywanie gaci, ale już po kilku dniach do tego wraca, bo nałóg jest zbyt silny. A wystarczyło powiedzieć Darkowi "nie" - tak byś miał i pieniądze, i zdrowie i czyste majtki.

Mormegil - 2017-01-03, 00:06

Jakie to genialne. Z automatu leci do palących znajomych.
Davos - 2017-01-03, 02:32

:git:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group