To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Hydepark - Narzekalnia

widzu - 2014-09-16, 11:09

love178, jakby to było na serio, to bym nie czekał półtora miesiąca żeby o tym napisać. ;)
ZSK - 2014-09-16, 15:37

No właśnie u mnie w grupie niemal wszystkie dziewczyny mówią, że mają więcej kolegów niż koleżanek i z dziewczynami się wiele nie zadają bo są jakieś dziwne. Widzę, że na forum mamy podobną sytuację, bardzo się cieszę.
Te dziewczyny co tworzą jakieś stada to totalnie dziwne są. Jakby były oburzone gdy ktoś powie przy nich prawdę, jest szczery i ma swoje zdanie. Od razu jakieś szepty i komentarze. I w ogóle ciągle szepty i komentarze, na wszystkich i na wszystko. Ta chu.jowa bo z tym chodziła, z tą się nie koleguj bo coś tam, tamta mi w zerówce gumę podpier.doliła, kiedyś wydrapię jej oczy. "-A słyszałaś, że ta se włosy skróciła? A to ci.pa jedna, nie powinna mieć takich bujnych włosów, nie lubmy jej. -Ok". Jak banda knujących dzieci.
Z dziewczynami z mojej grupy tak nie było. Można o wszystko zapytać, szczerze coś skomentować, nawet wygląd czy cycki i mieć pewność, że żadna się nie obrazi. Życzę ci Widzu takich spoko kobitek w grupie.
I Wy, forumowe dziewczyny też jesteście spoko :1m: Kochom wos!

saRenia - 2014-09-16, 22:22

ZróbmySobieKupę, Ja też miałam większość dziewczyn w grupie, które są spoko. Dokładnie takie jak je opisałeś wyżej. Mam tylko takie 3 których nie jestem w stanie znieść, ale to dlatego, bo są tak nieinteligentne, że nie wiem, co na budownictwie robią. A że stać je na korepetycje i gotowe projekty to dają radę bez problemu. Widzu ty pewnie też dostaniesz tak spoko laski w grupie więc to nic, że będzie ich mniej. Trzeba iść w jakość, a nie w ilość :)
widzu - 2014-09-16, 22:23

Nie jadę na studia szukać miłości, tylko wykształcenia, ale dzięki. :roll:
JankielKindybalista85 - 2014-09-16, 22:25

saRenia napisał/a:
są tak nieinteligentne, że nie wiem, co na budownictwie robią.


Może wiedzą jak stawiać wieżowce wykładowcom?

saRenia - 2014-09-16, 22:44

Ponarzekam teraz na moją pracę. Wczoraj wyszłam bez żadnej umowy. Lipa jak nie wiem. Nie mogłam się do nikogo dodzwonić, a babka, z którą się umówiłam na podpisanie 3 umów, doszła do wniosku, że nie poczeka, aż oddzwonię, tylko zadzwoniła na infolinię i podpisała umowy! Ja się naprodukowałam chyba z godzinę, by jej potłumaczyć i nic z tego. Dzisiaj dostałam opier.dol w pracy, bo zero umów, bo za dużo numerów pobrałam z bazy, bo źle rozmawiam itp. i mój manager kazał mi dzwonić moje braki kontaktów. Jak jeden na 10 w ogóle odebrał telefon to było spoko. Nie podpisałam nic, bo nawet raz nie przedstawiłam oferty bo nie było komu. Nie mam siły już po prostu.
JankielKindybalista85 - 2014-09-16, 22:49

Renatko współczuję, że musisz się męczyć w tym szajsie. Telemarkieting to najbardziej plugawe, irytujące i niepotrzebne zajęcie na świecie. I to nie tylko z perspektywy tych, do których się dzwoni, ale i dzwoniących. Mam nadzieję, że znajdziesz szybko coś innego i dociągniesz do końca studiów a jak je skończysz to będziesz kosić taki hajs, że będziesz się śmiała z tego na co teraz narzekasz i Cię boli! Cierpliwości! :-*
Antybristler - 2014-09-16, 23:11

Ja nie mam pracy wcale. To jest dopiero do dupy.
JankielKindybalista85 - 2014-09-16, 23:15

A tu jeszcze widzu nie przyszedł narzekać, że jestem nudnym i męczącym tyranem? :P
widzu - 2014-09-16, 23:16

Serio? Jaki był cel tego wpisu? -,-
JankielKindybalista85 - 2014-09-16, 23:17

Wkurzenie Cię. Tylko i wyłącznie. Wiem, nuda.
R - y - 2014-09-16, 23:20

Ja ponarzekam. Mój brat się uwziął na mnie. Nie gadam z nim, a on się wtrąca z tekstami typu: ale z ciebie down, jesteś jakaś opóźniona, tępaku głupi itp.
Dziś oglądałam jeden z moich seriali, ten siedzi i co chwila gada, że to debilny serial, tylko debilni ludzie oglądają takie durne seriale itp. Na początku mówię grzecznie by wyszedł jak mu nie pasuje, a ten dalej. To mu powiedziałam, że debilny to on ma mózg i się zaczęło. Później przyczepił się do mojego śmiechu itp. Teksty typu "zamknij ryj" i inne takie są na porządku dziennym. A chłop lat 20 już ma :/ Ręka mnie swędzi by mu przyłożyć, ale jest większy ode mnie i wiem, że mi odda. A jak mi odda to już mi mogą trumnę szykować.

JankielKindybalista85 - 2014-09-16, 23:24

Trzeba było go bić jak miał 5-10 lat i był mniejszy i nie mógł oddać. Teraz już za późno. Cierp za swe błędy wychowawcze. :-D

A po jakim serialu tak jechał, jeśli można spytać?

R - y - 2014-09-16, 23:25

On już wtedy mnie bił. Kiedyś mi ucho naderwał.
Jechał po serialu Haven. Jakieś arcydzieło z tego nie jest, ale mnie wkurzył.

monjiczq - 2014-09-16, 23:35

R - y nie jestes czasem moim bratem?
R - y - 2014-09-16, 23:40

Że ja Twoim? Nie sądzę. Bo musiałabym płeć zmieniać i jechać do Islandii!
monjiczq - 2014-09-16, 23:43

Ee nie moj brat jest w polsce, ale tak mi sie z tym naderwanym uchem skojarzylo. Zrobilam to mlodemu kiedys i strasznie cierpie do tej pory, taki wyrzuty sumienia ;0
R - y - 2014-09-16, 23:45

Aaa. no widzisz! Mój nie ma wyrzutów sumienia. A ja taka idiotka, że tu mu głowę ogolę, tu coś mu pomogę, a on mi tak odpłaca. I jak zwykle potem mi go szkoda. Taki ze mnie typ :/
monjiczq - 2014-09-16, 23:47

Ja bym przywalila a pozniej oddala. A tobie radze probowac z patelnia :-D
R - y - 2014-09-16, 23:51

Hehe no właśnie chyba tak spróbuję. Zwłaszcza, że prawdopodobnie na kilka dni zostaniemy sami i mam przeczucie, że się pozabijamy.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group