To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Hydepark - Rozkminy

Davos - 2014-05-20, 01:06

V - r, Ty jesteś zwykłym mieszkańcem wioski trudniącym się rolnictwem i ceniącym spokój, ale non stop ktoś napada na Twoją osadę, ograbia chatę i gwałci żonę i córkę.
A ja jestem szkockim tyranem, który uciska angielskich chłopów, którzy postanowili w końcu podnieść bunt i obalić władzę narzuconą im siłą ;)

[ Dodano: 2014-05-20, 01:08 ]
love178 napisał/a:
Antek wstydzi się pokazać fotki :P


To też dobre :)

Cieszę się, że Was zainspirowałem :) Ja już niedawno opowiadanie pisałem, na razie dam sobie spokój. Kto ma najbliżej do okrągłego posta? :)

Sharvari - 2014-05-20, 01:13

i Davos nosi spodnie. i bieliznę.
Davos - 2014-05-20, 01:18

Sharvari napisał/a:
i Davos nosi spodnie. i bieliznę.


Ale bokserki :P Slipów nie noszę nawet w świecie alterantywnym :D

V - r - 2014-05-20, 01:21

Średniowieczne bokserki :D http://www.medieval-marke...rt_briefs_0.jpg

Zobacz, widzu, to są najkrótsze średniowieczne gacie, już wtedy było wiadomo, że slipy są ujowe :>

Sharvari - 2014-05-20, 01:28

slipy Widza tak naprawdę są dzisiejszą wersją tych średniowiecznych, ale kobiecych:





PRZEPRASZAM, MUSIAŁAM

Davos - 2014-05-20, 01:32

To Widzu ma też założoną kłódkę? :P

Połowa z ostatnio poruszanych tematów kończy się na slipach Widza :D

V - r - 2014-05-20, 01:33

Tylko połowa? :D
Sharvari - 2014-05-20, 01:37

slipy nie muszą mieć kłódek żeby zniechęcać płeć przeciwną, na tym polega ich nowoczesność.

oj tam, ja dalej rozważam o alternatywnościach.

Davos - 2014-05-20, 01:48

Ale może Widzu ma jakąś ulepszoną wersję, w której kłódka uniemożliwia nikomu zdarcie z niego siłą slipów, żeby założył w końcu bokserki :P

Ej, a co jeśli nasza galaktyka, albo i nawet cały wszechświat ma punkt centralny, którym są gigantyczne, kosmiczne slipy? :P Chociaż nie, to mało prawdopdobne. Taki obiekt w centrum wszechświata musiałby przyciągać inne obiekty, a slipy jak wiadomo odpychają :D

Dobra, chyba już mi wystarczy tych rozkmin na dziś :D Czas iść spać :]

V - r - 2014-05-20, 01:56

To jest prawdopodobne, w końcu Wszechświat cały czas się rozrasta, czyli "ucieka" od centrum, co oznacza, że coś w centrum odpycha z ogromną mocą :D
monjiczq - 2014-05-20, 02:46

Czyli mamy sporo roznych alternatywnych linii czasu. Jak w community yay :funfunfun:
widzu - 2014-05-20, 08:37



Skończcie już z tym tematem, dobra?

JankielKindybalista85 - 2014-05-20, 09:16

Davos napisał/a:
Albo Jankiel, którego pociągają tylko blondynki :P A na brunetki i rude nie może patrzeć :)


Alternatywną wersją Jankiela(żyda)Kindybalisty(kindybał czyli qtas + cymbały czyli instrument - tu niespodzianka - strunowy, dla uproszczenia powiedzmy, że uderzany, czy też wręcz bity. "WRĘCZ bity" haha) byłby hmmm... AdolfPizdodmuch58.

To co? Kindybalista chyba lepszy?

[ Dodano: 2014-05-20, 09:20 ]
widzu napisał/a:
Skończcie już z tym tematem, dobra?


Nie można z tym skończyć. Jeżeli nasz wszechświat czyli rozproszony zbiór dynamicznej materii w potencjalnie nieograniczonej przestrzeni, się rozszerza a alternatywnym wszechświatem są wielkie slipy, to z ogólnych praw astrofizyki oraz Szczególnej Teorii Alternatywności wynika, że te slipy muszą się kurczyć... A to już jest chyba powód do zmartwienia, prawda? Przynajmniej dla materii znajdującej się w tymże alternatywnym wszechświecie. Nawet jeśli są to tylko jakieś jaja.

I edytowałem tego posta chyba z 10 razy ale mam tak niesamowity ubaw, że nie mogę skończyć! :-D

Davos - 2014-05-21, 00:10

JankielKindybalista85 napisał/a:

Alternatywną wersją Jankiela(żyda)Kindybalisty(kindybał czyli qtas + cymbały czyli instrument - tu niespodzianka - strunowy, dla uproszczenia powiedzmy, że uderzany, czy też wręcz bity. "WRĘCZ bity" haha) byłby hmmm... AdolfPizdodmuch58.

To co? Kindybalista chyba lepszy?


Czy ja wiem? Miałbyś jeszcze bardziej charakterystyczny nick ;)

JankielKindybalista85 napisał/a:
Jeżeli nasz wszechświat czyli rozproszony zbiór dynamicznej materii w potencjalnie nieograniczonej przestrzeni, się rozszerza a alternatywnym wszechświatem są wielkie slipy, to z ogólnych praw astrofizyki oraz Szczególnej Teorii Alternatywności wynika, że te slipy muszą się kurczyć... A to już jest chyba powód do zmartwienia, prawda? Przynajmniej dla materii znajdującej się w tymże alternatywnym wszechświecie. Nawet jeśli są to tylko jakieś jaja.


+1

widzu - 2014-05-25, 22:47

Ostatnio stoimy ze znajomymi (łącznie 5 osób) sobie na chodniku i nie mamy co robić.
Patrzę na studzienkę i widzę napis "0Pb15PN".
Mówię:
Cytat:
Czy wiedzieliście, że ta studzienka nie zawiera ołowiu, ale posiada piętnaście cząsteczek fosforu i azotu?



Ku*wa, nie mam pojęcia o czym wtedy myślałem. :-D


Ale wtedy pierwszy raz w życiu zobaczyłem w prawdziwym życiu tzw. RAGE QUIT z powodu wybitnie niskiego poziomu wypowiedzi, gdyż jeden z nich popatrzył na mnie dziwnym wzrokiem i powiedział "Nie... Nie no ja idę.". I poszedł.


I tu moja rozkmina:
Jak niski musi być poziom wypowiedzi, żeby aż pójść do domu? :mikolaj:

JankielKindybalista85 - 2014-05-25, 22:49

widzu napisał/a:
Jak niski musi być poziom wypowiedzi, żeby aż pójść do domu? :mikolaj:


Idź do sejmu to się dowiesz. Non stop ktoś coś pier.doli a w ławach poselskich pusto.

widzu - 2014-05-25, 22:50

JankielKindybalista85 napisał/a:
widzu napisał/a:
Jak niski musi być poziom wypowiedzi, żeby aż pójść do domu? :mikolaj:


Idź do sejmu to się dowiesz. Non stop ktoś coś pier.doli a w ławach poselskich pusto.



https://www.youtube.com/watch?v=mvWwMgMQmsY

Davos - 2014-05-25, 22:56

widzu napisał/a:
https://www.youtube.com/watch?v=mvWwMgMQmsY


Taka scena była w filmie "Ryś", zresztą jedna z niewielu dobrych w tym filmie, próbującym z kiepskim skutkiem nawiązać do kultowego "Misia".
W każdym razie wtedy się z tego śmiałem, a potem rzeczywistość dogoniła filmową abstrakcję :)

Adijos - 2014-05-25, 22:57

widzu napisał/a:



Ku*wa, nie mam pojęcia o czym wtedy myślałem. :-D

O Chemii. :detektyw:

JankielKindybalista85 - 2014-05-25, 22:59

No własnie reakcja kolegi świadczy, że nie było tam między nimi chemii.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group