To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Ciekawostki ze świata i kraju - 37milionów miłośników skoków w bok może dziś spać na kanapie

d - n - 2015-08-19, 22:56

JankielKindybalista85 napisał/a:
czy jesteś tez z tych, co to uważają fakt, że nasi politycy zostani ponagrywani w knajpie za rzecz dużo gorszą niż to, co oni w tej knajpie gadali?


Nie spokojnie, ja się nadal dziwie że oni nadal na stołkach siedzą i mają to gdzieś a Tusk to już w ogóle tragedia zamiast za to beknąć wziął i spierniczył za większą kasą.

A co do reszty jeżeli ktoś zdradza to prędzej czy później się rozstaną ale nie można komuś specjalnie w życie wchodzić i niszczyć je w jednym momencie. A bo to mało było spraw że jakieś dane wypłynęły dotarły do szefostwa i taka osoba była zwalniana przez swoje upodobania/działania poza pracą bo "psuje wizerunek firmy".

Tak więc widzisz są 2 strony medalu;
- jak jest zdrada to źle się dzieje w związku i można się rozstać po cichu
- upublicznieniem danych nie tylko zniszczy się związek brutalnie ale też całe życie można spierniczyć

JankielKindybalista85 - 2015-08-19, 23:13

A to też prawda. Z tym ostatnim się jak najbardziej zgodzę. Wcześniej brzmiałeś po prostu strasznie legalistycznie. Prawie jak Korwin "rozbiory były legalne więc się od nich odpierdolcie" Krul.
d - n - 2015-08-19, 23:25

Za Korwina to ja już podziękuje, ten człowiek stracił u mnie w momencie afery kibolskiej, jakoby policjant był winny śmierci pseudokibica do którego strzelił z gumowej kuli.
icywind - 2015-08-20, 10:22

d - n napisał/a:
Za Korwina to ja już podziękuje, ten człowiek stracił u mnie w momencie afery kibolskiej, jakoby policjant był winny śmierci pseudokibica do którego strzelił z gumowej kuli.

Lol, on to skrytykował? Przecież ten typ twierdzi, że się powinniśmy strzelać każdy do każdego z prawdziwych nabojów :D

bartek82r - 2015-08-27, 11:02

Na górze kliknijcie w prawym rogu "visible layers" i zaznaczcie "users distribution" to jak klikniecie na kropkę to pokaże Wam ilość osób



A w Bielu się bawią na całego:
http://fakty.tvn24.pl/ogl...son,571894.html :haha:

widzu - 2015-08-27, 11:03

W hateemely się bawio, adminy je*ane... :hm?:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group