To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Ciekawostki ze świata i kraju - Książe Jan Żyliński vs. Nigel Farage

Mackers - 2015-04-14, 23:29

Czemu ja się wysilam...
Jesteś głupi. Wszystko wyssane z palca.

Barbra - 2015-04-14, 23:30

8h pracy dziennie to dużo
WojtekVanHelsing - 2015-04-14, 23:31

Mistress9 napisał/a:
WojtekVanHelsing napisał/a:

Ustawowy 8godzinny dzien pracy to zlo -_-

Dlaczego? Jak człowiek nie haruje po 16 godzin na dobę to ma czas na relaks i odpoczynek. Dzięki temu jest wydajniejszy w pracy oraz ma czas i pieniądze na kupowanie produktów. Zatem jest nie tylko producentem ale i konsumentem.


To pracownik, wspolnie z pracodawcą ustalaja czas trwania pracy.

Zreszta 8godzinny dzien pracy nigdy nie zostal nawet wywalczony przez socjalistow, prawdziwi socjalisci powprowadzali w swoich republikach niewolnictwo.

8godzinny dzien pracy wprowadzono w krajach uznawanych za kapitalistyczne, natomiast w takim USA itd. od lat rządza korporacje, gdyby nie ich dobra wola to nie bylo by 8godzinnego dnia pracy itd.

Socjalista to bydle ktore nigdy nic samemu sobie nie wywalczy.

icywind - 2015-04-14, 23:32

Skoro mają nie zatrudniać dzieci bo nie wydajne to dlaczego zatrudniani po 14 godzin dziennie skoro po 6 godzinach wydajność człowieka mocno spada a co dopiero po 13... Zresztą ty zaprzeczasz faktom i nazywasz to dyskusją.
WojtekVanHelsing - 2015-04-14, 23:32

Mackers, To Ty pleciesz bzdury rodem z ksiazek Marksa i Engelsa, udowadniasz tez ten smutny fakt, ze w XXI w. ktokolwiek wierzy w paplanine grubego Żyda i Niemca...

Swoja droga Engels pewnie opierał swoja paplanine o pracy dzieci na doswiadczeniach z wlasnej fabryki

[ Dodano: 2015-04-14, 23:34 ]
icywind, Wydajność spada, ale i tak jest wieksza niz u takiego dziecka.. Poza tym zawsze zatrudnia sie wydajniejszych, zas skoro w XIX w. bylo tak źle to zawsze było pelno chetnych do pracy w fabrykach, zatrudnianie malych dzieci jest idiotyczne i bezsensu, poza tym nie ma żadnych dowodów, że dzieci kiedykolwiek pracowały jako gornicy.

Mistress9 - 2015-04-14, 23:34

Nie chce mi się czytać tych bredni (oprócz Wojtka). Idę spać.

Powodzenia Wojtek w uświadamianiu im rzeczywistości :piwo:

Mackers - 2015-04-14, 23:34

Ucz ty się lepiej historii w szkole.
V - r - 2015-04-14, 23:35

Mistress9 napisał/a:
Nie chce mi się czytać tych bredni Wojtka. Idę spać.


Poprawiłem :git:

Mackers - 2015-04-14, 23:35

V - r napisał/a:
Mistress9 napisał/a:
Nie chce mi się czytać tych bredni Wojtka. Idę spać.


Poprawiłem :git:

:haha: :piwo:

WojtekVanHelsing - 2015-04-14, 23:37

Mackers, Cześć historii to brednie oraz pomijanie faktów i nic wiecej, skoro ty uważasz, że XIX w. to wyzysk, glod i bieda bo tak ci powiedziala twoja 60letnia nauczycielka która jak większość nauczycieli z PRL byla w PZPR to znaczy, ze to TY a nie JA jesteś naiwny.
V - r - 2015-04-14, 23:39

Swoją drogą temat nazywa się "Żyliński vs. Farage", a wyszło "wszyscy vs. Wojtek i jego psychofanka", i to na cztery strony.
saRenia - 2015-04-14, 23:43

Ja też się zgodziłam z Wojtkiem na początku. Też jestem psychofanką? :P
Zaknafein - 2015-04-14, 23:54

icy napisał/a:
Zaknafein napisał/a:


Coraz czesciej sie z Tobą zgadzam, icy

Ale mam nadzieję, że zgadzasz się z sarkazmem a nie z dosłowną treścią tego :P


No przecież, że tak.

saRenia napisał/a:
Ja też się zgodziłam z Wojtkiem na początku. Też jestem psychofanką? :P


nie, Ty jesteś sarenką :P

Mistress9 napisał/a:
Powodzenia Wojtek w uświadamianiu im rzeczywistości :piwo:


:D

V - r - 2015-04-14, 23:55

Zaknafein napisał/a:

Ogólnie to wiecie. Tak już jest, że najpierw się wyrasta z lewactwa a dopiero potem z prawactwa. Na Mis jeszcze trzeba poczekać, chociaż nie wiem czy dla niej i Wojtka jest jeszcze jakiś ratunek. Ogólnie to nie wiem czym się różnicie od np. zapatrzonych w islam dżihadystów. Oni krzyczą "Allahu Akbar" i chcieliby zbombardować wszystko co nie islamskie, a Wy krzyczycie "wolny rynek" i chcielibyście sprywatyzować wszystko co państwowe.
Równo pokurwieni. Na lewo i prawo, ale równo.


:piwo:

icywind - 2015-04-14, 23:56

Ale dzieciom zapłacili mniej a nawet gdyby zapłacili więcej to i tak mieliby z tego zyski. Dlatego to nazywamy, uwaga, WYZYSKIEM. To co piszesz to absurd i zaprzeczenie faktom. To to samo jak pisanie, że ludzie chodzili w siedmiomilowych butach tylko ty najwyraźniej mówisz poważnie.
saRenia - 2015-04-14, 23:57

Zaknafein napisał/a:
Ogólnie to wiecie. Tak już jest, że najpierw się wyrasta z lewactwa a dopiero potem z prawactwa. Na Mis jeszcze trzeba poczekać, chociaż nie wiem czy dla niej i Wojtka jest jeszcze jakiś ratunek. Ogólnie to nie wiem czym się różnicie od np. zapatrzonych w islam dżihadystów. Oni krzyczą "Allahu Akbar" i chcieliby zbombardować wszystko co nie islamskie, a Wy krzyczycie "wolny rynek" i chcielibyście sprywatyzować wszystko co państwowe.
Równo pokurwieni. Na lewo i prawo, ale równo.

Pięknie powiedziane! :piwo:

icywind - 2015-04-14, 23:58

Mistress9 napisał/a:
WojtekVanHelsing napisał/a:

Ustawowy 8godzinny dzien pracy to zlo -_-

Dlaczego? Jak człowiek nie haruje po 16 godzin na dobę to ma czas na relaks i odpoczynek. Dzięki temu jest wydajniejszy w pracy oraz ma czas i pieniądze na kupowanie produktów. Zatem jest nie tylko producentem ale i konsumentem.

No brawo, wreszcie coś mądrego :D

Barbra - 2015-04-14, 23:59

Zak, już raz z nią o tym gadałam, ona nadal sądzi że to my jeszcze "dorośniemy", no cóż, za jakiś czas przeczyta swoje stare posty i się załamie ze wstydu :-D
WojtekVanHelsing - 2015-04-15, 00:01

Zaknafein, Widze, ze sporo sie tu przez ten rok zmienilo, kiedys nawet nie uzylbys okreslenia "prawactwo", zaś teraz piszesz o prywatyzacji jako o czymszlym.

icywind, Płacili im mniej, ale mieli duzo mniejszy zysk, ostatecznie i tak wychodzili stratnio, nie mowiac o tym, ze dziecko predzej umrze z przepracowania niz taki dorosly. Poza tym tak sie dziwnie sklada, ze chyba oprócz Dickensa (ktory pisal o jednostkach) każda ksiazka o zyciu w XIX w. zostala napisana przez socjaliste...

V - r - 2015-04-15, 00:02

Cytat:

Zaknafein, Widze, ze sporo sie tu przez ten rok zmienilo, kiedys nawet nie uzylbys okreslenia "prawactwo", zaś teraz piszesz o prywatyzacji jako o czymszlym.


No widzisz? Wyrósł :-D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group