To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Hydepark - Jaki kraj najbardziej pasuje do twojej osobowości?

Moris299 - 2015-04-13, 20:11


Zabek05 - 2015-04-13, 20:53

Islandia mi wyszła. Moni jadę do Ciebie <3
JankielKindybalista85 - 2015-04-13, 21:07

Indie? Brud, smród, głód, zwierzęta na ulicach, walące się slumsy, napierdalanie kobiet i ciąże mnogie. To są Indie. W Polsce taki opis jest kwintesencją patologii. Tam to fundamenty kultury. Brawo. "jedz, módl się, kochaj i zaszczep się na 75 chorób które możesz dostac jak tylko zanurzysz stopę w pierdolonym ścieku Gangesu". Indie są prawie jak Dębica.
WojtekVanHelsing - 2015-04-13, 21:35

JankielKindybalista85, Indie to patologia, Hindusi to podludzie.
Zaknafein - 2015-04-13, 21:37

WojtekVanHelsing napisał/a:
podludzie.


Ale tacy jak Niemcy, Anglicy, Francuzi, Ukraińcy bla bla bla bla bla... Czy w jakimś mniejszym lub większym stopniu? :P
Mógłbyś zrobić kiedyś tabelkę, na której byłoby ile procent podludzizmu jest w jakimś narodzie, żebyśmy się lepiej orientowali :D

Barbra - 2015-04-13, 21:45

Ludzie:
Polska
Liechtenstein
Szwajcaria
Rosja

Podludzie:
reszta

Zaknafein - 2015-04-13, 21:47

Barbra napisał/a:
Rosja


Nie żebym rusków nie lubił. Ale czemu akurat Rosja? :D

Moris299 - 2015-04-13, 21:48

Zrobiłem test jeszcze raz i wyszła Francja. No chyba nie. Jeśli we Francji jest śnieg to autor chyba ma jakieś info jeszcze z Kredy
Barbra - 2015-04-13, 21:49

wydawało mi się że Wojtek lubi Rosję xD więc tak ją dopisałam na koniec żeby było trochę mniej podludzi
Zaknafein - 2015-04-13, 21:53

Aaaaa Zjednoczone Emiraty Arabskie??!oneone!
WojtekVanHelsing - 2015-04-13, 22:03

Zaknafein, W wiekszym od Francuzow, Anglikow i Niemcow, w mniejszym od Ukraincow.

Barbra, Wiele krajow lubie

Zaknafein - 2015-04-13, 22:04

Jestem po części podludziem większym niż hindusi ._.
No trudno. Sam się głównie z podludźmi zadaje wiec co tam :D

decp - 2015-04-13, 22:07

JankielKindybalista85 napisał/a:
Indie? Brud, smród, głód, zwierzęta na ulicach, walące się slumsy, napierdalanie kobiet i ciąże mnogie. To są Indie. W Polsce taki opis jest kwintesencją patologii. Tam to fundamenty kultury. Brawo. "jedz, módl się, kochaj i zaszczep się na 75 chorób które możesz dostac jak tylko zanurzysz stopę w pierdolonym ścieku Gangesu". Indie są prawie jak Dębica.


WojtekVanHelsing napisał/a:
JankielKindybalista85, Indie to patologia, Hindusi to podludzie.


Ale gospodarkę to mają większą niż my.
No tak, ten miliard obywateli u nich robi swoje.

icywind - 2015-04-13, 22:19

Cytat:
Francja
Jesteś romantykiem, który uwielbia spacery po brukowanych uliczkach i placach. Inspiruje Cię sztuka i architektura. Kwitniesz kiedy jesteś otoczony artystami i intelektualistami. Lubisz zgiełk miasta, ale siedzenie w cichym wiejskim zakątku z kubkiem kawy lub kieliszkiem wina jest dla Ciebie równie atrakcyjne. Twoja dusza karmi się przebywaniem na łonie natury i głębokimi rozmowami na temat miłości, sztuki i sensu życia.

Zaznaczyłem na czerwono wszystko co się nie zgadza :rofl:
Nie mam pojęcia jak to wywnioskowali z moich odpowiedzi bo nijak do tego pasowały
Tereny pokryte śniegiem i lodem
Tereny pokryte śniegiem i lodem
Filozofia - najmniej nie pasowało
Intelektualny B-)
Czytanie książki na łonie natury (bo: dach wieżowca, fe. Poważna rozmowa, chyba kpicie. Przechadzka po nieznanym, tia, żebym się zgubił. Wspinanie, akurat. Restauracja, meh, wolępizze.
Kupiłbyś stylowe i przytulne mieszkanko i przekazał część pieniędzy na cele charytatywne, może powinienem zaznaczyć a.
tu nic nie pasowało, gdzie "życie to udręka"? dałem: Życie to sztuka

widzu - 2015-04-13, 22:20

icywind napisał/a:
Zaznaczyłem na czerwono wszystko co się nie zgadza :rofl:


Nieprawda, ominąłeś słowo "Francja". :rofl:

[ Dodano: 2015-04-13, 22:24 ]
Serio, Francja pasuje do Ciebie jak Wojtek do sztabu wyborczego Ikonowicza.

icywind - 2015-04-13, 22:29

Ale ja lubię Francję
Moris299 - 2015-04-13, 23:51

Icy mi też Francja jakoś kompletnie z dupy wyszła. Zaznaczyłem, że lubię zimne klimaty, śnieg i wgl, naturę itp a tu takie coś xd k
Barbra - 2015-04-13, 23:55

może tak naprawdę wewnątrz jesteście romantyczni i lubicie sztukę może jest dla was nadzieja
Davos - 2015-04-14, 00:04

Ludzie, to tylko test, nie spinajcie się tak :D Wiadomo, że dużo rzeczy się nie będzie zgadzać bo w teście jest ograniczona liczba odpowiedzi (i krajów).
Chociaż mnie akurat z tą Nową Zelandią wyszło idealnie.


JankielKindybalista85 napisał/a:
Indie? Brud, smród, głód, zwierzęta na ulicach, walące się slumsy, napierdalanie kobiet i ciąże mnogie. To są Indie. W Polsce taki opis jest kwintesencją patologii. Tam to fundamenty kultury. Brawo. "jedz, módl się, kochaj i zaszczep się na 75 chorób które możesz dostac jak tylko zanurzysz stopę w pierdolonym ścieku Gangesu". Indie są prawie jak Dębica.


Mieszkać bym tam nie chciał. Ale pojechać na 2 albo 3 tygodnie? Byłoby zajebiście. To jest jeden z tych krajów, do których chciałbym pojechać, zanim kopnę w kalendarz.

ZSK - 2015-04-14, 00:10

Też bym się wybrał, ale autentycznie Jankiel ma rację. Tam nadal mnóstwo ludzi umiera na choroby, o których istnieniu my w Europie już zapomnieliśmy.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group