To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Hydepark - Narzekalnia

bartek82r - 2014-08-05, 17:50

widzu napisał/a:
A któremu?


No onemu :P

RudaMaupa - 2014-08-05, 18:47

Damn, teraz każdy się dowie, że to ja najbardziej kocham Bajbrę.
Davos - 2014-08-05, 19:03

Nic dziwnego, że Ruda i Barbra śpią razem, w końcu daleko od siebie nie mieszkają. Ciekawe, czy i Jankiela tam też nie ukrywacie ;)

bartek82r napisał/a:
Ja jak przeprowadzilem się do Żywca i zamieszkałem obok TEGO PARKU to przez pierwsze kilkanaście tygodni nie umiałem spać właśnie przez ptaki.


Ja mieszkam tuż przy lesie i początkowo po przeprowadzce też mnie budziły ptaki, ale trwało to krótko. Łatwiej jednak przyzwyczaić się do jazgotu ptaków niż sąsiadów ;) A tak swoją drogą fajnie masz, że mieszkasz obok Żywieckiego Parku Narodowego :) Świetne miejsce na spacery i rower.

bartek82r - 2014-08-05, 21:09

no park jest świetny. A najlepsze jest to że do wejścia mam z mieszkania jakieś 30 metrów więc można dzieci na spacer zabrać jak jest upał bo w parku jest dużo przyjemniej. Ale małe sprostowanie. To nie jest park narodowy tylko zamkowy z zamkiem i takie tam. Narodowy to te lasy i góry które mnie otaczają. ;)
Davos - 2014-08-05, 21:28

To w sumie jeszcze lepiej, zamki są świetne :)
No to - żeby pozostać w temacie - powodu do narzekań na miejsce zamieszkania nie masz ;)

Barbra - 2014-08-05, 21:37

Davos napisał/a:
Nic dziwnego, że Ruda i Barbra śpią razem, w końcu daleko od siebie nie mieszkają. Ciekawe, czy i Jankiela tam też nie ukrywacie ;)


tak naprawdę to tajemniczy narzeczony Rudej to właśnie Jankiel, ale się nie przyznawali ;) i tak, Jankiel jest rudy i piegowaty!

bartek82r - 2014-08-05, 21:38

Davos napisał/a:
To w sumie jeszcze lepiej, zamki są świetne :)
No to - żeby pozostać w temacie - powodu do narzekań na miejsce zamieszkania nie masz ;)


No w sumie to nie mam.
Ok to spadam już stąd. :P

Mackers - 2014-08-05, 21:39

Barbra, czyli jankielkindybalista85 to było multikonto brzozika?
bartek82r - 2014-08-05, 21:39

Barbra napisał/a:
Davos napisał/a:
Nic dziwnego, że Ruda i Barbra śpią razem, w końcu daleko od siebie nie mieszkają. Ciekawe, czy i Jankiela tam też nie ukrywacie ;)


tak naprawdę to tajemniczy narzeczony Rudej to właśnie Jankiel, ale się nie przyznawali ;) i tak, Jankiel jest rudy i piegowaty!


I pewnie jeszcze zna Cię na wylot. ;)

Davos - 2014-08-05, 21:42

bartek82r napisał/a:
I pewnie jeszcze zna Cię na wylot. ;)


Ale który wylot? :P
W ogóle za chwilę się okaże, że Jankiel nosi slipy ;)

Niech ktoś zacznie narzekać bo offtop się robi.

Mackers - 2014-08-05, 21:44

Szkoda, że część emotek z mojego telefonu nie działa. 😞
Lepiej?

Lepiej ;) - Davos

bartek82r - 2014-08-05, 21:48

Davos napisał/a:
bartek82r napisał/a:
I pewnie jeszcze zna Cię na wylot. ;)


Ale który wylot? :P
W ogóle za chwilę się okaże, że Jankiel nosi slipy ;)

Niech ktoś zacznie narzekać bo offtop się robi.


No to żeby nie było offtopu to napisze że Jankiel prawdopodobnie zna wszystkie wyloty Barbry a ja nie. :(

Sharvari - 2014-08-06, 13:24

żadne okulary przeciwsłoneczne mi nie pasują >:< >:< >:< >:< >:<

mam beznadziejną twarz >:< >:< >:< >:< >:<


przynajmniej te nowe które dzisiaj przyszły są modne i będą jeszcze długo. "Designed in Italy 2025" :!:

Love178 - 2014-08-27, 11:40

Strona z wynikami egzaminu na certyfikat jest zawalona wejściami i nie mogę sprawdzić co mam orz
Mackers - 2014-08-28, 19:36

Właśnie skończyłem oglądać kolejną serie anime i nie wiem co teraz oglądać. :(
Davos - 2014-08-28, 19:37

Jeśli musi być to anime to polecam Dragon Balla - zakładając oczywiście, że jeszcze nie oglądałeś.
Mackers - 2014-08-28, 19:40

Davos, dzięki. Nie chcę oglądać tasiemcowych serii typu Naruto czy Bleach.
Davos - 2014-08-28, 19:48

Mackers, gwarantuję, że DB by się Tobie spodobał. Mówi to Tobie ktoś, kto anime na co dzień w ogóle nie ogląda, a ostatni kontakt miał z tym w dzieciństwie (różne Yatamany, Sailor Moon itp.). Jedyny wyjątek to właśnie Dragon Ball. Jeśli mnie się spodobało, Tobie jako fanowi anime spodobałoby się tym bardziej ;) Ale Twoja wola.
RudaMaupa - 2014-08-28, 21:24

Nie mam głosu, mam katar, skrzeczę jak żaba, mam gorączkę i do tego rozwaliły mi się buty. I cały dzień chodziłam z wsuwką do włosów w balerinach, zastanawiając się, dlaczego mi niewygodnie. I chodzę z mega paką chusteczek. Masakraaaaa...
saRenia - 2014-08-28, 22:42

Mackers napisał/a:
Właśnie skończyłem oglądać kolejną serie anime i nie wiem co teraz oglądać. :(

Z krótkich mogę Ci polecić:
Death Note, ale pewnie oglądałeś
Belzebuuba, świetny humor, jest tylko 60 odcinków chyba.
Highschool DxD, +18 ale fabuła niezła. Dwie serie po 12 odcinków.
Fullmetal Alchemist Brotherhood, tylko 60 odcinków
jak sobie coś więcej przypomnę to napiszę :)

A jeśli nie oglądałeś Naruto to zacznij. Może jest to tasiemiec, ale jak nie będziesz oglądać fillerów to nie jest tego tak dużo, a warto.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group