To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Hydepark - Narzekalnia

Davos - 2014-08-02, 13:53

Szar, to nie wyjeżdżasz jednak do UK?

Mnie dziś nie udało się pokopać piłki - za mało chętnych się zgłosiło. Większość ludzi powyjeżdżało na wakacje, albo ma jakieś kontuzje. Szkoda. W zamian za to mógłbym się wyspać, ale oczywiście rano obudziły mnie szczekające psy :/

Zaknafein - 2014-08-02, 13:55

Shar chce chyba jakieś kursy zrobic przed wyjazdem z tego co pamiętam

Davos napisał/a:
W zamian za to mógłbym się wyspać, ale oczywiście rano obudziły mnie szczekające psy :/


mnie codziennie budzi brat napier.dalający padem do konsoli

Davos - 2014-08-02, 14:06

Hm, ale prawda chyba łatwiej spacyfikować niż psy sąsiadów ;)

U mnie w weekend zawsze albo te cholerne psy, albo krzyczący od rana sąsiedzi albo jakiś telefon dzwoni. A w pozostałe dni trzeba i tak wcześnie wstawać. Już nie pamiętam, kiedy się ostatnio wyspałem...

Zaknafein - 2014-08-02, 14:13

wcale nie łatwiej, skur.wiel na złośc wszystko zrobi ; /
sąsiadki są jeszcze gorsze właściwie jeszcze gorsze, jak rozmawiają na chodniku to słyszy je chyba całe osiedle i jeszcze jednej z nich dziecko małe, mulatka, która drze się jak zarzynana świnia

Sharvari - 2014-08-02, 14:15

odłożyłam uk na razie, już nie mam takiego napięcia że muszę się wynieść, chociaż dalej wiem że mam mało czasu na usamodzielnienie się i wyniesienie, ale stwierdziłam że najpierw ogarnę się, narobię sobie tytułów i zarobię kasę. w poniedziałek umówiłam się z kumplem że pojedziemy badać szkoły w katowicach i zapiszę się do rocznej, albo jeżeli się uda to do dwóch. ewentualnie jeszcze znajdę sobie kurs językowy i pracę o.
Davos - 2014-08-02, 14:17

No to właśnie ja mam też takie sąsiadki, a szczególnie jedna mnie wkurza, bo mimo, że ma wielku ogród z tyłu domu, to kręci się cały czas przed frontem i hałasuje, a moje okno akurat wychodzi na to miejsce. W ogóle całe życie tej rodziny toczy się głównie przed domem... Dla mnie to jest dziwne :P I też mają małe dziecko, które przyjeżdża w odwiedziny co weekend i drze się na całą ulicę...
Zaknafein - 2014-08-02, 14:31

my to się dopiero w grobie wyśpimy : D
Mackers - 2014-08-02, 14:31

Mam coś podobnego. Może nie rano, ale jak w nocy dresy przejdą sobie koło mojego bloku, to nie ma szans się nie obudzić. Tylko słychać "KUR.WA HAHAAHAH".
Davos - 2014-08-02, 14:35

Mackers napisał/a:
Może nie rano, ale jak w nocy dresy przejdą sobie koło mojego bloku, to nie ma szans się nie obudzić. Tylko słychać "KURWA HAHAAHAH".


Jak jeszcze kiedyś mieszkałem na poznańskim Piątkowie, było to samo. Uroki osiedli :)

Cytat:

my to się dopiero w grobie wyśpimy : D


Na to wygląda. Człowiek by chyba musiał w środku lasu zamieszkać. Albo na bezludnej wyspie. Chociaż pewnie nawet wtedy znając życie, od bladego świtu budziłoby nas napier*alanie ptaków czy inne odgłosy fauny :D

[ Dodano: 2014-08-02, 14:37 ]
Shar - bardzo rozsądnie robisz :) Coś czuję, że kto jak kto, ale Ty na pewno nie dołączysz do grona wiecznych studentów, którzy po zrobieniu dyplomu idą od razu do Urzędu Pracy, a jak już w końcu gdzieś zaczną pracować, to robią te przysłowiowe frytki w Macu :)

Barbra - 2014-08-02, 14:53

Shar, a co to za wymarzony kierunek?
Sharvari - 2014-08-02, 15:02

charakteryzacja ♥ ♥ ♥ ♥ i grafika kompowa drugoplanowo bo tego łatwiej się samodzielnie nauczyć niż malować ludzi na zombiaki i klauny
Davos - 2014-08-02, 15:19

Świetny kierunek :) Zawsze na mnie robiło wrażenie, jak można się przeobrazić pod wpływem dobrej charakteryzacji, a po obejrzeniu making of z Lotra ten podziw dla charakteryzacji jeszcze wzrósł :) I o dziwo zajmowali się tym również faceci, co w tym zawodzie jest chyba rzadkością.

Grafika komputerowa też dobra, bo pieniądze po niej na pewno będą i to raczej niemałe.

Barbra - 2014-08-02, 17:11

wow, brzmi super, ale chyba rzeczywiście ciężko znaleźć taki kierunek na bezpłatnej uczelni/szkole :(

też idę na grafikę! ale na drugim stopniu studiów dopiero, ale choreografia rzeczywiście brzmi najfajniej

chociaż możesz też przecież iść na oba kierunki jakbyś chciała

Sharvari - 2014-08-02, 17:13

to nie jest bezpłatna jednak. po prostu walnęli ten kurs na stronie z bezpłatnymi kursami :| ale stówa miesięcznie to spoko nawet

jaka choreografia lol

Barbra - 2014-08-02, 17:39

o borze co ja napisałam xD charakteryzacja ofc

stówa miesięcznie to bardzo spoko jak na płatną szkołę

widzu - 2014-08-02, 22:22

Sharvari, już wyczekuję dnia, kiedy Twoje nazwisko pojawi się w napisach końcowych jakiejś superprodukcji. ;)
Sharvari - 2014-08-02, 23:33

przecież nie wiesz jakie to będzie nazwisko :p
mój dziadek już jest w napisach pewnej polskiej bajki, trzeba to kontynuować :ok:

widzu - 2014-08-02, 23:37

Sharvari napisał/a:
przecież nie wiesz jakie to będzie nazwisko :p



Ile Sandr z polskim nazwiskiem pojawia się w napisach przy "Charakteryzacja"? :P

icywind - 2014-08-02, 23:57

Ona ma na nazwisko Bulok :ok:
Love178 - 2014-08-03, 01:49

Buldok :D

btw, wiecie, że jej strzeliła już 50? x.x



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group