To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Hydepark - Rozkminy

icywind - 2014-04-25, 23:21

Cytat:
Fioletowy sernik na zimno rozwiązaniem wszystkich kłopotów icywinda!


Nie wklejaj tak tutaj mojego zdjęcia >:<
Teraz wszyscy wiedzą jak naprawdę wyglądam

Davos - 2014-04-26, 12:50

JankielKindybalista85 napisał/a:
Spójrz na siebie! Jesteś cały fioletowy!


Nie cały. W sygnaturze ma też trochę niebieskiego ;)

icywind - 2014-04-26, 13:04

Na moim monitorze to fiolet
Sharvari - 2014-04-26, 13:04

to 100% fiolety
Davos - 2014-04-26, 13:24

Ja bym dał głowę, że 2 z 4 kolorów w sygnie Icy'ego bardziej przypominają niebieski niż fiolet. No, ale jako standardowy przedstawiciel płci męskiej mam wbudowany pakiet 16 podstawowych kolorów i wszelkie inne kolory są dla mnie odmianą tych podstawowych :)
I to jest kolejna rozkmina: czemu ludzie (głównie kobiety) komplikują sobie życie i na siłę wymyślają jakieś twory w rodzaju "ecru", karmazyny, turkusy czy kolor zachodzącego słońca podczas wybuchu bomby wodorowej na Pacyfiku? Potem kobieta usiłuje wytłumaczyć facetowi jaki kolor jej się podoba, a biedak nie ma pojęcia, o czym ona mówi :D

Sharvari - 2014-04-26, 13:30

ja sama nie ogarniam tych nazw używanych przez projektantki i pedałów, ale jest różnica między turkusowym a niebieskim i zielonym itp. jeżeli coś się wybiera, logiczne. choć ja zwykle określam kolory tym co mi się z nimi kojarzy bo nie pamiętam 'profesjonalnych' nazw i nie uważam tego za utrudnianie życia :| a znam facetów, którzy nie ogarniają nawet różnicy między niebieskim i błękitnym.
ale sygna jest fioletowa, więc to coś z monitorem. prędzej bym te jaśniejsze podpisała pod róż.

Adijos - 2014-04-26, 13:35

Davos napisał/a:
I to jest kolejna rozkmina: czemu ludzie (głównie kobiety) komplikują sobie życie i na siłę wymyślają jakieś twory w rodzaju "ecru", karmazyny, turkusy czy kolor zachodzącego słońca podczas wybuchu bomby wodorowej na Pacyfiku? Potem kobieta usiłuje wytłumaczyć facetowi jaki kolor jej się podoba, a biedak nie ma pojęcia, o czym ona mówi :D


Sharvari - 2014-04-26, 13:38

piana morska nie jest zielona, truskawka nie jest różowa, winogrona nie są icywindowe. i właśnie dlatego wybuchają babskie wojny.
Davos - 2014-04-26, 13:39

Sharvari napisał/a:
choć ja zwykle określam kolory tym co mi się z nimi kojarzy bo nie pamiętam 'profesjonalnych' nazw i nie uważam tego za utrudnianie życia


I to jest chyba najlepsze rozwiązanie, zamiast godzinę tłumaczyć o jaki kolor chodzi :)

Sharvari napisał/a:
a znam facetów, którzy nie ogarniają nawet różnicy między niebieskim i błękitnym.


U mnie na szczęście aż tak źle nie jest :)

Sharvari napisał/a:
ale sygna jest fioletowa, więc to coś z monitorem. prędzej bym te jaśniejsze podpisała pod róż.


Już chyba wiem w czym problem. Spojrzałem na laptopa pod innym kątem i teraz ten "niebieski" faktycznie bardziej przypomina fioletowy :P

[ Dodano: 2014-04-26, 13:41 ]
Adijos dokładnie tak :ok:

icywind - 2014-04-26, 13:41


Antybristler - 2014-04-26, 13:44

http://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_kolor%C3%B3w miłej lektury :D
Sharvari - 2014-04-26, 13:47

icywind, +1 :ok:

ale orchid = blue? pewnie Davos to pisał :D

Davos - 2014-04-26, 13:51

Antybristler napisał/a:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_kolor%C3%B3w miłej lektury :D


:O Mnie tam wystarczą do życia te odcienie :P

widzu - 2014-04-26, 14:00

Z kolorów niestandardowych to warto chyba jednak znać łososiowy. Bo czasem nie idzie go opisać inaczej.

"No bo taki ciemny różowy, ale bardziej czerwony, wiesz takie coś jak te brzegi tego zielonego ołówka po zatemperowaniu?"

:P

Davos - 2014-04-26, 14:07

widzu napisał/a:
Z kolorów niestandardowych to warto chyba jednak znać łososiowy. Bo czasem nie idzie go opisać inaczej.

"No bo taki ciemny różowy, ale bardziej czerwony, wiesz takie coś jak te brzegi tego zielonego ołówka po zatemperowaniu?"

:P


A nie lepiej tak?
"-Wiesz jak wygląda łosoś?
- Wiem.
- No to właśnie w takim kolorze"

:P

Sharvari - 2014-04-26, 14:08

Davos napisał/a:
A nie lepiej tak?
"-Wiesz jak wygląda łosoś?
- Wiem.
- No to właśnie w takim kolorze"


przegrałeś.

Davos - 2014-04-26, 14:12

Sharvari napisał/a:
Davos napisał/a:
A nie lepiej tak?
"-Wiesz jak wygląda łosoś?
- Wiem.
- No to właśnie w takim kolorze"

Obrazek
przegrałeś.


A ta dolna część ryby to nie jest właśnie łososiowy?

A do cholery z tymi kolorami :P

widzu - 2014-04-26, 14:15

Davos napisał/a:
Sharvari napisał/a:
Davos napisał/a:
A nie lepiej tak?
"-Wiesz jak wygląda łosoś?
- Wiem.
- No to właśnie w takim kolorze"

Obrazek
przegrałeś.


A ta dolna część ryby to nie jest właśnie łososiowy?

A do cholery z tymi kolorami :P


To jest kolor łososiowy:



:P

KicerK - 2014-04-26, 14:56

"Wiesz jak wygląda łosoś w środku?"
Sharvari - 2014-04-26, 15:03

KicerK napisał/a:
"Wiesz jak wygląda łosoś w środku?"

no te zdjęcia są już niezgodne z regulaminem : / każdy wie jak wygląda łososiowy, zostańmy przy tym,



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group