To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Hydepark - Narzekalnia

ZSK - 2014-06-09, 10:20

Przecież Barbra ma chłopaka, nie wiem skąd takie podejrzenia.
JankielKindybalista85 - 2014-06-09, 11:46

Też właśnie nie wiem. Barbuszka to porządna dziewczyna! Odwalcie się od niej! To, że ewidentnie widać, że uwielbia seks, nie jest powodem, żeby ją szkalować podejrzeniami o jakieś układy! Seks można uwielbiać z jedną osobą przez długie lata! To znaczy tak słyszałem i faktycznie wierzyć mi się nie chce, ale tak jest! B)
Zaknafein - 2014-06-09, 12:31

JankielKindybalista85 napisał/a:
Też właśnie nie wiem. Barbuszka to porządna dziewczyna! Odwalcie się od niej! To, że ewidentnie widać, że uwielbia seks, nie jest powodem, żeby ją szkalować podejrzeniami o jakieś układy! Seks można uwielbiać z jedną osobą przez długie lata! To znaczy tak słyszałem i faktycznie wierzyć mi się nie chce, ale tak jest! B)


wspiera Cię fundacja ''nie jesteś sam''

JankielKindybalista85 - 2014-06-09, 12:39

Zaknafein napisał/a:
wspiera Cię fundacja ''nie jesteś sam''


Albowiem jak w mądrości swej nieskończonej a piwem obficie podlewanej mawiali Starożytni Czechosłowacy: "Wilk nie może dać się uwiązać! Nawet jedwabnym sznurkiem. Bo zanim się zorientuje będzie już tylko burkiem!"

Adijos - 2014-06-09, 14:18

Cytat:
:galy:

Pomyliło mi się! to Ty pisałaś jak Twoje koleżanki mają takie układy. :D

icywind - 2014-06-09, 14:56

Znam kogoś kto bardzo nie lubi układów
http://i.iplsc.com/fot-j-...SUU-C116-F4.jpg

badum tssssssssh

Barbra - 2014-06-09, 15:23

hehe ja tu nigdy nic o seksie nie pisałam a widzę że każdy z was ma jakąś wersję
Sharvari - 2014-06-09, 15:36

Barbra musisz zaakceptować że w internecie każda dziewczyna jest piękna, szczupła, cycata, wolna, nie sra i jest niegrzeczną nimfomanką dziewicą z zasadami
Adijos - 2014-06-09, 15:40

Cytat:
hehe ja tu nigdy nic o seksie nie pisałam a widzę że każdy z was ma jakąś wersję

Opowiadałaś jeszcze, że Twoje koleżanki pytały się ciebie czy chcesz być fuckfriendem czy coś takiego. Ja to pamiętam!

Barbra - 2014-06-09, 19:00

Shar, właśnie mnie opisałaś! Adi adi coś mieszasz, a jeśli nie to co było na szałtboksie zostaje w szałtboksie :>
Adijos - 2014-06-09, 19:12

Barbra napisał/a:
Shar, właśnie mnie opisałaś!

:grimer: :muk:
Barbra napisał/a:
Adi adi coś mieszasz, a jeśli nie to co było na szałtboksie zostaje w szałtboksie :>

Ja Ci to jeszcze pokażę. Niech znajdę ;)

Davos - 2014-06-09, 19:39

Sharvari napisał/a:
Barbra musisz zaakceptować że w internecie każda dziewczyna jest piękna, szczupła, cycata, wolna, nie sra i jest niegrzeczną nimfomanką dziewicą z zasadami


Kurczę, a ja mam o większości kobiet w internecie odwrotne wyobrażenie. Ale pewnie obraz kobiet - ideałów wypaczyły mi screeny z samosi i z fb, z problemami szalonych 13stek w roli głównej.

Adijos - 2014-06-09, 19:57

Davos napisał/a:
Kurczę, a ja mam o większości kobiet w internecie odwrotne wyobrażenie. Ale pewnie obraz kobiet - ideałów wypaczyły mi screeny z samosi i z fb, z problemami szalonych 13stek w roli głównej.

brzydka, gruba, małe cycki, szybka, sra, grzeczna normalna rozdziewiczona, bez zasad.

ZSK - 2014-06-09, 19:58

A ja zwyczajnie nie wierzę w obecność kobiet w Internecie :P
Love178 - 2014-06-09, 20:06

Ja generalnie uważam, że w internecie nie ma ludzi, wszystko to boty :p
Davos - 2014-06-09, 20:25

Nie tylko w internecie, ludzi w ogóle nie ma, są tylko Obcy, którzy się pod ludzi podszywają.
Love178 - 2014-06-09, 20:29

I nie zapominajmy, że cała materia to hologram :P
ZSK - 2014-06-09, 21:41

A ja hejtuję na komary. Ledwie godzinka w plenerze z kolegami i jestem cały pogryziony :zly: a niech je wszystkie szlag...
Davos - 2014-06-09, 21:43

O, podbijam.

Wyszedłem z psem na chwilę do lasu i już mnie te małe ku*estwa zaatakowały całą chmarą. Co one jedzą, kiedy akurat nie wychodzę z psem?

ProFace - 2014-06-09, 21:44

Dlaczego ciuchy w fajnej cenie są robione na wieszaki? Kurde chodze do sklepu nabralam z kilkanascie roznych spodenek i koszulek rozmiar 38- za małe... No to lecimy 40 ( najwiekszy w tym sklepie i XL koszulki. Też nie weszły wtf. Wkurzona zmarnowanym czasie w przymierzalni i w tym kurewskim sklepie z niego wyszłam. Powiedziałam mamie, że wróce do tego sklepu jak zrzucę 15 kilo, popadne a anoreksję ew zachoruje na raka. Czemu dziwni ludzie z patykami zamiast nóg i tyłkiem w lini prostej z plecami mają tańsze ciuchy? ba! W sklepach dla puszystych tez jest taniej. Dlaczego ja pierdziele ciuchy dla tych normalnych są droższe od tej mniejszości? To nawołuje do nałogowych operacji plastycznych i chorób itd... Krótkie jeansowe spodenki, dobrze uszyte kurna około 100zł. Dla porównania długie jeansy też około 100 zł. Gdzie tu sens? Na krótkie jest mniej materiału, mniej okrywają i tyle samo kosztuja co normalne? Głupie ubrania. Gdyby kosztowały mniej... ( Lumpeks sie nie liczy)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group