To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Hydepark - Rozkminy

Davos - 2014-04-15, 00:11

Sharvari napisał/a:
love178 napisał/a:
Zmiana płci na jaką?

jeżeli jest facetem, a płacze przez wszystko, o wszystko, na wszystko, o każdej porze, to dla baby jest to mniejszy wstyd, stereotypowo. ale jak jest jakaś szansa, to polecam na
Zaknafein napisał/a:
męską


To nie jest takie głupie. Jakby to jeszcze odpowiednio nagłośnił i stał się przez to rozpoznawalny (w końcu pierwsza operacja zmiany płci nie z powodu nieakceptowania swojego ciała, ale z powodu wiecznego doła) to może jeszcze do Sejmu by się dostał ;)

Pingvin - 2014-04-15, 07:17

A ja sobie myślałem tak ostatnio, że każdy widzi kolory inaczej, i moje widzenie zielonego może być tym, co on nazywa różowym, ale nauczyli was w dzieciństwie że to nazwy się zielony, tak jak mnie. Nieźle, nie?
icywind - 2014-04-15, 11:18

Davos napisał/a:

A ja sobie myślałem tak ostatnio, że każdy widzi kolory inaczej, i moje widzenie zielonego może być tym, co on nazywa różowym, ale nauczyli was w dzieciństwie że to nazwy się zielony, tak jak mnie. Nieźle, nie?

Nie. Sam tak kombinowałem kiedyś jak byłem dzieckiem ale to częściowo prawda. Receptory koloru w każdym ludzkim oku działają tak, że widzisz kolory delikatnie inaczej niż inna osoba ale nie jest to taka zmiana, że zielony widzi jako niebieski itp. o ile ta osoba nie jest daltonistą :P

KicerK - 2014-04-15, 11:23

icywind napisał/a:
Davos napisał/a:

A ja sobie myślałem tak ostatnio, że każdy widzi kolory inaczej, i moje widzenie zielonego może być tym, co on nazywa różowym, ale nauczyli was w dzieciństwie że to nazwy się zielony, tak jak mnie. Nieźle, nie?

Nie. Sam tak kombinowałem kiedyś jak byłem dzieckiem ale to częściowo prawda. Receptory koloru w każdym ludzkim oku działają tak, że widzisz kolory delikatnie inaczej niż inna osoba ale nie jest to taka zmiana, że zielony widzi jako niebieski itp. o ile ta osoba nie jest daltonistą :P


Davos tego nie pisał >:-(

Dobrze, że to nieprawda bo też tak kiedyś się zastanawiałem a potem pomyślałem ze to głupie. Dobrze pomyślałem. :P

icywind - 2014-04-15, 11:46

KicerK napisał/a:


Davos tego nie pisał >:-(

Cytowanie selektywne czasem zawodzi :<

Sharvari - 2014-04-15, 12:26

kolory mogą się różnić się odcieniami. nieraz kłóciłam się z kimś o kolor. raz nawet z matką o to, czy kredka jest szara czy sino fioletowa :D ale każda barwa ma swoje cechy i ludzie odczuwają je tak samo :p raczej nikt normalny nie odczuwa ciepła z niebieskiego koloru, a z pomarańczowego zimna. ani agresywności z zielonego, a z czerwonego spokoju.
Antybristler - 2014-04-15, 14:47

Bycie dżdżownicą musi być okropnie nudne.
Sharvari - 2014-04-15, 15:09

ale spulchniają ziemię, mieszają ją i drążą kanaliki dzięki czemu roślina może lepiej rosnąć i bardziej się zakorzeniać oraz robią jej miejsce na wodę i powietrze w glebie, potem jak sobie umrze to dostarcza jej składników odżywczych. wtedy roślina rośnie, rosną kwiatki, przylatują pszczółki, zapylają ją, rosną owoce, zwierzęta jedzą owoce razem z nasionkami, kupkają nasionkami i jednocześnie nawożą glebę i sadzą te nasionka, dżdżownice znowu mogą wymieszać glebę z tym nawozem i nasionami, spulchnić ją żeby roślinka mogła urosnąć i rozwijać korzenie i tak w kółko.

krąg życia jest piękny.

icywind - 2014-04-15, 15:13

Wychodzi na to, że dżdżownice to najważniejsze zwierzęta na świecie bez których ekosystem by się zawalił.
A co robią żółwie?

Adijos - 2014-04-15, 15:15

No i na dżdżownice ryby biorą :-D
Sharvari - 2014-04-15, 15:51

no w sumie gdyby nie robactwo w ziemi i pszczoły, to by nic nie było i byśmy umarli. CHROŃMY PSZCZOŁY.
ZABIJAJMY TYLKO OSY BO TO SUKI


a żółwie egzystują.

Adijos - 2014-04-15, 16:05

Fakt. Osy to suki. Pasieki są fajne. :D Mam niedaleko.
Antybristler - 2014-04-15, 16:14

Cytat:
A co robią żółwie?

Są zaje‌biste.

Zabek05 - 2014-04-18, 14:00

Antybristler napisał/a:
Ale niemili jesteście.


:piwo:

widzu - 2014-04-20, 00:25

Co weganie przynoszą do Kościoła w koszyku od święconki? :|
JankielKindybalista85 - 2014-04-20, 00:40

Nic bo zazwyczaj to buddyści/njuejdżowcy/członkowie innych spier.dolonych sekt/po prostu lewackie kur.wy więc nie bywają w kościołach.
Davos - 2014-04-20, 01:00

Mnie w ogóle ciekawi, jak na dłuższą metę można być weganinem. Jeszcze od biedy mogę zrozumieć wegetarian, którzy nie jedzą mięsa bo to zabite zwierzęta, ale żeby nie jeść nawet tego, co od tych zwierząt zostało pobrane bez jakiegokolwiek uszczerbku na zdrowiu? No ile można jeść owoców, nasion itp? :P Szkoda, że nie znam żadnego weganina osobiście, chciałbym sobie z takim podyskutować.
JankielKindybalista85 - 2014-04-20, 01:33

A już wegan, którzy mają potomstwo powinno się zamykać za znęcanie się nad dzieckiem. Bo przecież kurna to jest głodzenie niemowląt - czym oni karmią niby to dziecko skoro mleko (nawet matki) jest błe, kaszka jest błe i cholera wie co jeszcze jest błe. Jak weganie chcą być tacy naturalni to niech nic nie jedzą, umrą i swoimi ciałami użyźnią glebę bo przecież rośliny też żyją i w pewien sposób czują więc zebranie ich na pokarm to morderstwo. Kurna, problemy pierwszego świata. Zamknąć i przegłodzić takiego weganina dwa tygodnie a potem rzucić mu kości z kurczaka do obgryzienia - będzie wpier.dalać aż szpik będzie tryskał po ścianach. A i ze ścian potem ten weganin ten szpik na końcu zliże.
Sharvari - 2014-04-20, 01:35

chcecie zobaczyć jak wygląda typowy wegan? oto ich akcja reklamowa zachęcająca do zostania weganem:



JankielKindybalista85 - 2014-04-20, 01:41

1:17 "YOU KNOW YOU WANNA HAVE A SUCK!"

Psycho-krowa nie dość, że krowa i psycho to jeszcze zboczona! Ale i tak lepsza od weganki! :-D

Prześmieszy filmik!



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group