To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Powitalnia - Dzień dobry

Vania - 2014-01-25, 07:08

Jaki dziwny warunek :P Postałbyś sobie gdzieś w kąciku i emitował ciepło. Możesz w sumie nawet siedzieć, mam dobre serduszko ;) A jeśli widok by ci nie odpowiadał, to ustawiłabym cię twarzą do ściany, a na niej dała plakat jakiegoś twojego ideału.
Witajcie Mateusz i Szyszek.

Vania - 2014-01-25, 10:04

Gwarantuję 3 posiłki dziennie, kawę, herbatę, coś mocniejszego, dostęp do internetu, tv.
Samara - 2014-01-25, 12:39

Hej :-D
Vania - 2014-01-25, 15:54

Dobra, kawa aut.
Witaj Sandra, śliczne włosy :)

Przyjaciel - 2014-02-03, 20:18

Trochę śmierdzi to forum spierdoleniem, ale być może ktoś po prostu się nie umył. To się zdarza. Jestem bardzo przyjacielskim człowiekiem, zwłaszcza dla samego siebie, potrafię jednak być też miły dla innych. Nie grywam w pokera, bo lubię mieć odsłonięte karty i mówić ludziom co mam na myśli, nawet jeśli nie jest to grzeczne, albo właściwe. Przepraszam więc z góry. za moje zachowanie. Kiedy będziecie potrzebowali ponownie moich przeprosin, a będziecie, to zapraszam do tego postu. Możecie go czytać ile dusza zapragnie.
Jeśli jeżdżenie samochodem, skuterem śnieżnym, oraz stolarstwo jest sportem, to uprawiam dużo sportu.
Na pewno sie zaprzyjaźnimy, albo dostanę bana.

Adijos - 2014-02-03, 20:20

@Przyjaciel wszystko ładnie pięknie tylko:
1. Załóż sobie temat z przywitaniem ;)
2. Popraw link do konta na mistrzach, a nie "interia.pl"
3. Cześć.

ser - 2014-02-03, 20:20

Hej. Lubisz ser?
Zaknafein - 2014-02-03, 20:26

Przyjaciel napisał/a:
Trochę śmierdzi to forum chędożyć, ale być może ktoś po prostu się nie umył. To się zdarza. Jestem bardzo przyjacielskim człowiekiem, zwłaszcza dla samego siebie, potrafię jednak być też miły dla innych. Nie grywam w pokera, bo lubię mieć odsłonięte karty i mówić ludziom co mam na myśli, nawet jeśli nie jest to grzeczne, albo właściwe. Przepraszam więc z góry. za moje zachowanie. Kiedy będziecie potrzebowali ponownie moich przeprosin, a będziecie, to zapraszam do tego postu. Możecie go czytać ile dusza zapragnie.
Jeśli jeżdżenie samochodem, skuterem śnieżnym, oraz stolarstwo jest sportem, to uprawiam dużo sportu.
Na pewno sie zaprzyjaźnimy, albo dostanę bana.


OK.
------------------------
Widzu też coś podobnego zrobił : DD

Przyjaciel - 2014-02-03, 20:32

1. Po chuj zaśmiecać forum tematami z przywitaniami cieci, którzy uciekną stąd po kilku dniach? Nie to, że jestem ekologiem, mam wyjebane na ten bajzel, ale nie lubię się przyczyniać do syfu. Taka juz moja wada. Jedna z wielu, ale nikt od niej jeszcze nie ucierpiał.
2. Poprawiłem link, ale tylko interia pasuje. Niestety, słaby zemnie informatyk.
3. Witaj przyjacielu.
4. A ty wypierdalaj z tym serem. Masz jakiś problem z nim? Może kurwa "cześć", jak kolega Adijos? Ucz sie od niego, bo na tą chwilę to lepszy człowiek od ciebie.

widzu - 2014-02-03, 20:37

Witaj.
Zaknafein - 2014-02-03, 20:44

Przyjaciel napisał/a:
1. Po zwis zaśmiecać forum tematami z przywitaniami cieci, którzy uciekną stąd po kilku dniach? Nie to, że jestem ekologiem, mam bum bum na ten bajzel, ale nie lubię się przyczyniać do syfu. Taka juz moja wada. Jedna z wielu, ale nikt od niej jeszcze nie ucierpiał.


Dlatego wbijasz się w temat Vani? :roll:

Przyjaciel napisał/a:

4. A ty zamknij drzwi od zewnątrz z tym serem. Masz jakiś problem z nim? Może córa Koryntu "cześć", jak kolega Adijos? Ucz sie od niego, bo na tą chwilę to lepszy człowiek od ciebie.


Piękne < 3

Przyjaciel - 2014-02-03, 20:57

Właśnie dlatego. "Dzień dobry" to dobre słowa na powitanie. Możemy udawać, że daję temu tematowi drugie życie., ale obaj wiemy, ze tak nie jest.

Piękna to jest poezja i kobieta.

[ Dodano: 2014-02-03, 21:22 ]
Regulamin napisał/a:
4. Zanim założysz temat, sprawdź, czy nie ma podobnego. Dzięki temu unikniemy zamieszania, a admin z moderatorami pokochają cię za oszczędzanie im czasu.
5. Nie ciągnij off-topu bez końca. Spróbuj po czasie wrócić do wątku głównego.

Jestem pierwszym który czyta regulamin?

Vania - 2014-02-03, 21:48

Witaj i wyjaśnij proszę dlaczego taki nick?
Moris299 - 2014-02-03, 22:44

Witaj przyjacielu.
Vania - 2014-04-03, 19:49

Wszyscy jesteście świetni, więc wypada też się pożegnać. Ja akurat napisze krótko, to nie jest miejsce dla mnie, nie zaaklimatyzowałam się, więc uciekam. Pa
brzozik70043704352251515 - 2014-04-03, 19:55

zooooostan. :<
Adijos - 2014-04-03, 20:01

Vania napisał/a:
Wszyscy jesteście świetni, więc wypada też się pożegnać. Ja akurat napisze krótko, to nie jest miejsce dla mnie, nie zaaklimatyzowałam się, więc uciekam. Pa

No nie i koniec. Nigdzie nie idziesz. Nie ma mowy. Nie puszczę Cię stąd! ZOSTAŃ!

ChodnikowyWilk - 2014-04-03, 20:15

Vania napisał/a:
Wszyscy jesteście świetni, więc wypada też się pożegnać. Ja akurat napisze krótko, to nie jest miejsce dla mnie, nie zaaklimatyzowałam się, więc uciekam. Pa


Co jest grane, najpierw Answer mowa pożegnalna, teraz ty. Nie rób sobie żartów i zostań, forum tworzą użytkownicy, jak odejdziesz kolejna cegiełka wypadnie, i mur zacznie się kruszyć :(

JankielKindybalista85 - 2014-04-03, 20:16

Vania napisał/a:
Wszyscy jesteście świetni, więc wypada też się pożegnać. Ja akurat napisze krótko, to nie jest miejsce dla mnie, nie zaaklimatyzowałam się, więc uciekam. Pa


Łooooooooo...

No wiesz co Vaniu? :(
Cóż mogę rzecz, przykra sprawa ale skoro- jak sama twierdzisz- nie zaaklimatyzowałaś się (szkoda, że tak się stało. Ja wiem, że jesteśmy deczko zje.bani, ale żeby aż tak? :D ) to to jest jedyna rozsądna decyzja. Nie siedzi się na siłę w miejscu, w którym sie nie musi, a nie chce się przebywać.

Szkoda. :piwo: Pifko na drogę, trzymaj się ciepło i powodzenia!

Moris299 - 2014-04-03, 20:30

vaniaaa :(
Szkoda. Żegnaj.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group