To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Hydepark - Rozkminy

Adijos - 2014-04-11, 17:01

icywind napisał/a:
Czyli, że zanim skończyła 6 lat to nie żyła? :galy:

Ona po prostu liczyła swoje 3/4 życia od początku szkoły :-D Na to wychodzi. Jeszcze się upewniliśmy, że ma 35 lat, wychowawczyni się pytaliśmy.

icywind - 2014-04-11, 18:57

No ale przed szkołą też jest życie :|
Pewnie powiedziała to 3/4 w dużym zaokrągleniu, nie myśląc jaki to będzie dokładnie ułamek natmiast wam się udało zgadnąć. Zresztą kto liczy i potaje w rozmowie dokładne ułamki :/
Miała powiedzieć może jeszcze, że to 61,4285714% jej życia? ;)

Adijos - 2014-04-11, 19:10

Ale wyszedł prawidłowy wynik.
icywind - 2014-04-11, 19:13

Zgadliście
Adijos - 2014-04-11, 19:16

No i tak i nie :-D ona liczyła swoją edukację, od jej początku do chwili obecnej.
icywind - 2014-04-11, 19:18

Ale powiedziała 3/4 życia a nie 3/4 życia od początku edukacji
JankielKindybalista85 - 2014-04-11, 21:11

Icywind to taki grammar nazi jest, tylko, że operujący w świecie matematyki. Gesmatowiec.
icywind - 2014-04-11, 21:51

Jak twoje równanie na forum nie będzie się zgadzać to cię scałkuje ;_;
JankielKindybalista85 - 2014-04-11, 22:07

icywind napisał/a:
Jak twoje równanie na forum nie będzie się zgadzać to cię scałkuje ;_;


Zapewne uznasz to za bluźnierstwo ale nawet bym nie zauważył, że mnie całkujesz bo nie mam zielonego pojęcia czym są całki. Nawet nie dlatego, że jestem z matematyki za głupi, żeby to pojąć (choć obiektywnie musze przyznać, że byłoby to niewykluczone) ale po prostu nie miałem tego w szkole. Na moim humanoidalnym profilu w LO miałem w 3 i 4 klasie LO tylko jedną matematykę tygodniowo.

Więc dopóki nie całkujesz mnie bez "k" to rób tam sobie co chcesz, herr Obercaukenfuhrer. :-D

Barbra - 2014-04-11, 22:09

ale ona rzeczywiście bez sensu powiedziała xD pewnie tak rzuciła byle ułamkiem a potem wy musieliście wymyślić do tego interpretację żeby liczby się zgadzały

też tak robię na laborkach z fizyki

icywind - 2014-04-11, 22:11

JankielKindybalista85 napisał/a:
nie mam zielonego pojęcia czym są całk

Jak ty żyjesz człowieku? :O
Jak jakieś zwierze!

JankielKindybalista85 - 2014-04-11, 22:15

icywind napisał/a:
JankielKindybalista85 napisał/a:
nie mam zielonego pojęcia czym są całk

Jak ty żyjesz człowieku? :O
Jak jakieś zwierze!


Hahahaha. No jakoś się udało, że przeżyłem do dzisiaj. Nie miej pretensji do mnie. Ja wyrażałem gotowość zmierzenia się z tą wiedzą mimo bycia matematycznym niedorozwojem. Ale po prostu nie dano mi szansy. :-D

A Barbra to gruppencaukenfuhrer, po Icywindzie drugi na forum oficer Gesmato, którego celem jest przyłączyć cały świat humanistów do macierzy.

(nie jestem pewien, bo nie wiem co to macierz w matematyce ale kojarzę że coś takiego chyba jest więc chyba udał mi się dowcip matematyczny.) B)

icywind - 2014-04-11, 22:29

Inaczej nazwana tabelka z którą możesz robić niesamowite rzeczy! Na przykład transponować, obliczać jej wyznacznik, liczyć z jej pomocą równania z wieloma niewiadomymi! Super rzecz.
JankielKindybalista85 - 2014-04-11, 22:30

icywind napisał/a:
Inaczej nazwana tabelka z którą możesz robić niesamowite rzeczy! Na przykład transponować, obliczać jej wyznacznik, liczyć z jej pomocą równania z wieloma niewiadomymi! Super rzecz.


W sensie teraz jest mowa o macierzy? Czy o całce? :-D

Aha, o macierzy. Wygooglowałem sobie. Faktycznie jak tabelka.

Czyli jednak udał mi się dowcip matematyczny. Yeah! Może Gesmato mnie oszczędzi i nie wyznaczy granicy mojej funkcji życiowej.

icywind - 2014-04-11, 22:35

O macierzy... :zalamka:
Całkowanie to znajdowanie funkcji pierwotnej.

JankielKindybalista85 - 2014-04-11, 22:40

icywind napisał/a:
Całkowanie to znajdowanie funkcji pierwotnej.


A no to teraz wszystko jasne. Doznałem oświecenia. Chociaż... sformułowanie "funkcja pierwotna" coś mi mówi ale już dawno zapomniałem co to było (zapewne zapomnienie nastąpiło dzień po poprawionym na dopa sprawdzianie z matmy, na który coś tam, co tylko dałem radę, wykułem.)

Ale żeby nie było, że jestem takim wzorcowym humanistą to powiem, że nigdy nie pracowałem w McDonaldzie ani w niczym podobnym. B)

Barbra - 2014-04-11, 23:00

Jankiel, i tak po scałkowaniu cię po iksie będziesz tylko 85ja³n²k³i³el²dybstx (czyli ty razy x hehe) więc niewiele się zmieni i nadal będziemy cię kochać < 3


już dawno jesteście w jednej wielkiej macierzy

JankielKindybalista85 - 2014-04-11, 23:01

Gesmato... w sumie w dobrym dziale mi to przyszło do głowy. Podoba mi się ta rozkmina. Na fejsie bym sam sobie dał lajka. B)

[ Dodano: 2014-04-11, 23:02 ]
Barbra napisał/a:
Jankiel, i tak po scałkowaniu cię po iksie będziesz tylko 85ja³n²k³i³el²dybstx


Tak sobie myślę droga Barbro, że gdyby to było real life to my byśmy się mogli na dłuższą metę nie dogadać. :| I naprawdę ubolewam nad wysokim prawdopodobieństwem takiej możliwości.

icywind - 2014-04-11, 23:03

A co z +C?
JankielKindybalista85 - 2014-04-11, 23:05

Barbra napisał/a:
nadal będziemy cię kochać < 3


A Moni mnie już nie kocha bo zmieniłem awatar!



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group