To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Hydepark - Narzekalnia

Davos - 2014-05-18, 23:14

JankielKindybalista85 napisał/a:

love178 napisał/a:
Koledzy z czasem będą się robić zbyt zajęci swoimi rodzinami i zacznie doskwierać samotność, niektórych moich znajomych już w wieku 25 lat zaczyna to dobijać :P


Niby coś w tym jest. Wczoraj byłem na wieczorze kawalerskim kolejnego dobrego ziomka. Ale jakoś mi powolne statkowanie się najlepszych kumpli nie doskwiera i nie przeszkadza.


Mnie póki co też nie przeszkadza. Ale to wynika z faktu, że kumple, którzy się ustatkowali bądź właśnie statkują, należą póki co do zdecydowanej mniejszości wśród wszystkich kumpli. Ale te proporcje się z każdym rokiem zmniejszają na niekorzyść więc zakładając, że ja sam się nie ustatkuję, za te 10 lat będzie to wyglądało dosyć nieciekawie. Ale nie ma co się martwić na zapas.

Moris299 napisał/a:
A ja sobie narzekne, że za każdym pieprzonym razem gdy myję włosy szampon wlatuje mi do oczy i potem w cholerę pieką


Proponuje je wtedy zamykać ;)

Sharvari - 2014-05-18, 23:23

albo trzymać głowę do tyłu. nigdy nie wleciał mi szampon do oczu, nie wiem jak to robisz :p
Barbra - 2014-05-18, 23:26

albo nie pocierać oczu rękami pełnymi piany z szamponu, jak np. ja
KicerK - 2014-05-18, 23:29

A ja zawsze głowę daję do przodu i nie zamykam oczu i nie wpada mi nic żaden szampon. Tylko woda czasem spływa po twarzy tak że trafia do oczu :/
Love178 - 2014-05-18, 23:43

Ja jakoś przez lata nauczyłam się synchronizować fizykę wody i szamponu z zakrzywieniami mojej głowy i mi nie wlatuje do oczu :P Ale w Twoim wieku jeszcze mi wlatywał :P
Adijos - 2014-05-19, 15:29

Albo głowa do tyłu, jak Shar, albo kompletnie głowę zanurzam w wodzie i płuczę.
Sharvari - 2014-05-19, 15:36

ej głowa do przodu to najgorszy sposób :O nie dość, że szampon leci na twarz, to jeszcze cała woda i to w taki wkurzający sposób że czasem do nosa wpada, wtf. a mnie woda od zawsze tak podrażniała, że jak podczas prysznicowania myję twarz peelingami i spłukuję, to zawsze potem muszę wytrzeć oczy ręcznikiem albo przynajmniej dokładnie rękami przed otwarciem, bo szczypią :( zawsze podziwiałam ludzi którzy potrafią tak od razu oczy otworzyć albo nawet pod wodą.
JankielKindybalista85 - 2014-05-19, 15:39

Sharvari napisał/a:
zawsze podziwiałam ludzi którzy potrafią tak od razu oczy otworzyć albo nawet pod wodą.


Doczekałem się! Shar mnie podziwia! Finally! Ale cóż z tego... jestem włochatym dresem-gorylem-troglodytą, na nic moje otwieranie oczu pod wodą! :-D :-D :-D

V - r - 2014-05-19, 15:41

Troglodyci nie mają oczu :P
JankielKindybalista85 - 2014-05-19, 15:51

Za dużo Hirołsów Trzy, kolego! :)
Davos - 2014-05-19, 17:41

Sharvari napisał/a:
ej głowa do przodu to najgorszy sposób :O nie dość, że szampon leci na twarz, to jeszcze cała woda i to w taki wkurzający sposób że czasem do nosa wpada, wtf.


Jak dla mnie mycie włosów z głową odchyloną do przodu jest zdecydowanie bardziej praktyczne i nigdy bym nie pomyślał, że może komuś sprawiać takie trudności. Czuję się niemal jak superbohater :P

Cytat:

Troglodyci nie mają oczu :P


:piwo: za HoMM3 :)

icywind - 2014-05-19, 17:54

Davos napisał/a:
Jak dla mnie mycie włosów z głową odchyloną do przodu jest zdecydowanie bardziej praktyczne i nigdy bym nie pomyślał, że może komuś sprawiać takie trudności. Czuję się niemal jak superbohater

x2
Sharvari napisał/a:
zawsze podziwiałam ludzi którzy potrafią tak od razu oczy otworzyć albo nawet pod wodą.

Dzięki B)

Sharvari - 2014-05-19, 18:26

w sumie ogarnęłam właśnie, że nigdy nie płukałam głowy przechylając ją do przodu, bo upodobniłabym się do szwagra:




narzeknę, że od siedmiu odcinków czekam na walkę Góry i Oberyna w GoT, ale tak się wloką że muszę poczekać kolejny tydzień >:<

Davos - 2014-05-19, 19:19

Sharvari napisał/a:

narzeknę, że od siedmiu odcinków czekam na walkę Góry i Oberyna w GoT, ale tak się wloką że muszę poczekać kolejny tydzień >:<


Mnie to nie martwi, bo to będzie oznaczało SPOILER koniec Oberyna w serialu, a tu go polubiłem znacznie bardziej niż w książcę (chociaż te wstawki o jego gejostwie w każdym odcinku już sobie scenarzyści mogli podarować...). [/SPOILER] Fajne są jego rozmowy z niektórymi postaciami jak Tywin, Cersei czy ostatnio Varys. Mam za to nadzieję, że w tym sezonie pojawi się Lady Stonehart - to byłby idealny epilog całego 4 sezonu. Jeśli twórcy odłożą ten moment na kolejny sezon, wtedy serio się wkurzę!

Sharvari - 2014-05-19, 19:29

Davos napisał/a:
(chociaż te wstawki o jego gejostwie w każdym odcinku już sobie scenarzyści mogli podarować...).

wkurza mnie ta poprawność polityczna w serialach. na chama promują ten homoseksualizm, zarówno HBO jak i BBC. w sherlocku to samo, przynajmniej raz na odcinek musiał pojawić się "śmieszny" moment, w którym ktoś uznał Sherlocka i Watsona za parę. i oczywiście yaoistki (stanowiące 80% fandomu tego serialu) podłapały to i są święcie przekonane, że tak jest, choć obie postacie kategorycznie temu zaprzeczają, a jedna ma żonę :ok: no ale sami się proszą ci producenci.

a w GoT król-jeleń też był gejem tylko w serialu. NO PO CO TO.

ja chcę więcej Oberyna, zostało mało postaci w tym serialu, które tak jeszcze lubię :(

a Daenerys W KOŃCU ma jakieś porządne fajne sukienki. i to dwie porządne w jednym odcinku! nanosiła się jednej tuniki przez półtora serii, to teraz szaleje.

Davos - 2014-05-19, 19:48

Sharvari napisał/a:

wkurza mnie ta poprawność polityczna w serialach. na chama promują ten homoseksualizm, zarówno HBO jak i BBC.


Żeby było śmieszniej, to w HBO po emisji niemal każdego odcinka GoT puszczają serial o kumplach pedałach :P Teraz to wciskają wszędzie gdzie się da. W książce nawet lubiłem Renly'ego, w serialu mi go obrzydzili. Oberyna na szczęście ratują jego dialogi, ale i tak te jego częste aluzje do gejostwa czy sceny w burdelu są wkurzające. W książce, jeśli dobrze pamiętam, homo był tylko Loras. A i tego nie podkreślali tak często jak w serialu. Ciekawe, z kogo jeszcze zrobią "kochającego inaczej" :/

Adijos - 2014-05-19, 20:04

Teraz wiem, jak czuje się osoba, która czeka na następny odcinek. Właśnie skończyły mi się od chłopaka mojej siostry i smutam. Najchętniej obejrzałbym cały sezon w jeden dzień.
Davos - 2014-05-19, 20:28

Ano właśnie. Z jednej strony mam ochotę zrobić tak jak Jankiel i wstrzymać się z oglądaniem, dopóki nie wyemitują ostatniego odcinka i obejrzeć od razu cały sezon, z drugiej - ciężko tak wytrzymać bez oglądania, skoro mam możliwość obejrzenia każdego odcinka w HD, bez żadnego zacinania. A i na spoilery łatwo w necie natrafić. Więc z dwojga złego wolę już czekać ten tydzień za każdym razem, ale za to być na bieżąco.
Sharvari - 2014-05-19, 20:49

na szczęście GoT to tylko rok czekania i aż 10 odcinków. taki mój Sherlock ma tylko po trzy odcinki na serię (też emitują co tydzień), a odstęp 2-3 letni ;__;
monjiczq - 2014-05-19, 21:20

Ej a jak bylas na basenie to nie otwieralas oczu pod woda?;_; to takie fajne ;_;


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group