To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Hydepark - Rozkminy

Davos - 2014-03-24, 00:52

ZróbmySobieKupę napisał/a:
Właściwie w okresie wakacyjnym, przy okazji np. jakiegoś większego eventu powiedzmy w Krakowie, jest całkiem wykonalne


Nie wszyscy mają wakacje ;) Poza tym nawet zakładając, że każdy by chciał przyjechać, nie wszyscy będą mogli, kilku osobom coś wypadnie itp. No i nie wszyscy pewnie będą chcieli, o ile dobrze pamiętam Widzu coś kiedyś marudził, że jest zbyt nieśmiały i w realu by się nie spotkał.

love178 napisał/a:
Ja się kiedyś spotkałam z rozstrzelanym po Polsce forum w Krakowie, zebrało się nas 15 osób (ale nie obeszło się bez "jaka szkoda, że on/ona też nie mogła przyjechać" :roll: )


Nie wiem, ile mieliście osób na tym forum, ale 15 wg mnie to całkiem dobry wynik.

Barbra - 2014-03-24, 08:51

z tego co wiem o Jankielu to mieszka całkiem niedaleko mnie, chociaż ja nie jestem w NH ;p ale nigdy się nie umawialiśmy, no może kiedyś jak jeszcze Ruda się udzielała to coś kombinowaliśmy

ja nadal myślę że kiedyś po prostu przypadkowo go spotkam i jakimś cudem będę wiedziała że to on :> bo jak na razie to jak wczoraj w jakichś wiadomościach zobaczyłam rostowskiego to od razu się ucieszyłam "omg jankiel jest w tv!"

i tak za każdym razem

ZSK - 2014-03-24, 10:31

Barbra napisał/a:
się ucieszyłam "omg jankiel jest w tv!"

i tak za każdym razem


Hahaha mega <3

@Davos: ja rozumiem. Miałem na myśli wakacje bo wtedy przynajmniej ta szkolna część naszego forum, która jest całkiem spora, jest wolna i może się dostosować do osób pracujących itd, itp. ;) Po za tym w wakacje jest cieeepło, można wyjść w jakiś plener, dziewczyny przyjadą w krótkich spodenkach czy zwiewnych sukienkaaaach ;)

Love178 - 2014-03-24, 10:57

Barbra napisał/a:
"omg jankiel jest w tv!"

i tak za każdym razem

Awww, jakie to słodkie < 3 xD

Jak ja się wezmę do Krk do Was wszystkich zbiorę do kupy :diabelek:

ZSK - 2014-03-24, 11:11

love178 napisał/a:
Jak ja się wezmę do Krk to Was wszystkich zbiorę do kupy :diabelek:


Spoko, zapraszam, miejsca mam sporo ;)

monjiczq - 2014-03-24, 17:08

Ja jestem w polszy od wrzesnia :<
Adijos - 2014-03-24, 17:23

Jak już mówimy o spotkaniach.
Moris kiedy idziemy na soczek ( :piwo: )?

Moris299 - 2014-03-24, 19:53

^AdijoS^ napisał/a:
Jak już mówimy o spotkaniach.
Moris kiedy idziemy na soczek ( :piwo: )?


Kiedyś tam można pójść :D Ja tam jestem na takie spotkania otwarty :D

Barbra - 2014-03-25, 18:26

a dowodziki są?
ZSK - 2014-03-25, 20:19

Barbra napisał/a:
a dowodziki są?


Pff, święta się znalazła :P
Nie martwcie się, najwyżej ja wam kupię :D

...

Chciałem tu napisać, że dziś sobie uświadomiłem, że wiem iż dom, który podpalił koleś w filmie "Pieniądze to nie wszystko" to dom, w którym straszył nieboszczyk Petrykowski.

WTF? Czemu akurat tę kwestię pamiętam? :D

Adijos - 2014-03-25, 20:30

Barbra napisał/a:
a dowodziki są?

Tymczasowy mam :P

widzu - 2014-03-26, 20:10

Czyżbyście szykowali spotkanie forumowe?
Beze mnie?

(SPOILER: Beze mnie to słowo kluczowe, bo na 99% nie mógłbym przyjechać :p )

Davos - 2014-03-27, 01:11

widzu napisał/a:
Czyżbyście szykowali spotkanie forumowe?
Beze mnie?

(SPOILER: Beze mnie to słowo kluczowe, bo na 99% nie mógłbym przyjechać :p )


Jeszcze nie znasz terminu i miejsca, a już zakładasz, że byś nie mógł...

Love178 - 2014-03-28, 22:57

Ciekawe czy jakby jednak widzu przyjechał, to ilość wypowiedzianych przez niego słów byłaby proporcjonalnie podobna do postów na forum :P
Davos - 2014-03-28, 23:41

love178 napisał/a:
Ciekawe czy jakby jednak widzu przyjechał, to ilość wypowiedzianych przez niego słów byłaby proporcjonalnie podobna do postów na forum :P


Moim zdaniem byłoby odwrotnie bo sam kiedyś pisał, że jest nieśmiały. Poza tym w rozmowie na żywo nie można wklejać obrazków :P

SlownikOrtograficzny - 2014-03-29, 00:10

Davos napisał/a:
love178 napisał/a:
Ciekawe czy jakby jednak widzu przyjechał, to ilość wypowiedzianych przez niego słów byłaby proporcjonalnie podobna do postów na forum :P


Moim zdaniem byłoby odwrotnie bo sam kiedyś pisał, że jest nieśmiały. Poza tym w rozmowie na żywo nie można wklejać obrazków :P


I nie ma cytowania selektywnego.

Adijos - 2014-03-29, 15:53

Mnie naszła taka rozkmina. Antek tak narzeka, że nie ma słit komci przy fociach, a to w końcu on ma dziewczynę, nie my :-D
Davos - 2014-03-29, 20:12

^AdijoS^ napisał/a:
Mnie naszła taka rozkmina. Antek tak narzeka, że nie ma słit komci przy fociach, a to w końcu on ma dziewczynę, nie my :-D


Bo Kalipso zapewne daje mu słit komcie w realu ;) Ale jak tego narzekania Antka nigdy nie zrozumiem, te wszystkie słit komcie pod zdjęciami na fb czy innym nk są żenujące, ja bym się cieszył na jego miejscu, że ich nie ma :D

Kalipso - 2014-04-01, 20:43

Davos napisał/a:
^AdijoS^ napisał/a:
Mnie naszła taka rozkmina. Antek tak narzeka, że nie ma słit komci przy fociach, a to w końcu on ma dziewczynę, nie my :-D


Bo Kalipso zapewne daje mu słit komcie w realu ;) Ale jak tego narzekania Antka nigdy nie zrozumiem, te wszystkie słit komcie pod zdjęciami na fb czy innym nk są żenujące, ja bym się cieszył na jego miejscu, że ich nie ma :D


To jest Antek, tego nie ogarniesz. :D
On lubi po prostu marudzić i narzekać.

monjiczq - 2014-04-01, 20:54

To nie eozkminiam jak wytrzymujesz z tym jego narzekaniem i marudzeniem


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group