To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Hydepark - Narzekalnia

Barbra - 2014-04-02, 22:24

narzekam na pyłki

tak jest wspaniale, ciepło, słonko i te piękne biało-różowe krzewy które tak ślicznie pachną

ALE NIE

moja głupia alergia wszystko musi popsuć

mam już cały zdarty nos od chusteczek :'(

KicerK - 2014-04-02, 22:29

Cytat:
No weź, Słownik, zgodnie z obietnicą narzekam mniej.
Ale pranie nad wanną naprawdę doprowadza mnie do szału.

Branie prysznica w kucki to naprawdę nie jest przyjemna sprawa.


A gdyby je zdjąć choćby tylko na czas brania prysznica?

JankielKindybalista85 - 2014-04-02, 22:29

Barbra napisał/a:
mam już cały zdarty nos od chusteczek :'(


Ale na pewno ten nosek wciąż jest piękny Barbuszko!

Moris299 - 2014-04-02, 22:31

Też mam alergię na coś, ale nie wiem na co dokładnie. Póki co jest ok, ale alergia potrafiła zaatakować mnie nawet w zimę. Ale teraz od paru miesięcy jest dobrze. Oby tak dalej.
Barbra - 2014-04-02, 23:44

JankielKindybalista85 napisał/a:
Barbra napisał/a:
mam już cały zdarty nos od chusteczek :'(


Ale na pewno ten nosek wciąż jest piękny Barbuszko!


zasmarkany ale piękny!

widzu - 2014-04-02, 23:57

Barbra napisał/a:
JankielKindybalista85 napisał/a:
Barbra napisał/a:
mam już cały zdarty nos od chusteczek :'(


Ale na pewno ten nosek wciąż jest piękny Barbuszko!


zasmarkany ale piękny!




Davos - 2014-04-03, 00:07

Barbra napisał/a:
narzekam na pyłki

tak jest wspaniale, ciepło, słonko i te piękne biało-różowe krzewy które tak ślicznie pachną

ALE NIE

moja głupia alergia wszystko musi popsuć

mam już cały zdarty nos od chusteczek :'(


Ja niby też to mam, ale w tym roku o dziwo póki co jeszcze te pyłki jakoś na mnie nie działają. Polecam Zyrtec albo Claritine - 1 tabletka wieczorem przed snem. Kiedyś to brałem i pomagało, teraz którąś z tych tabletek biorę tylko wtedy, jak mnie naprawdę chwycą objawy alergii czyli stosunkowo rzadko.

Barbra - 2014-04-03, 22:03

też je kiedyś brałam ale się naczytałam o tym jak to ludzie strasznie utyli od tego (mimo że ja w sumie u siebie tego nie zauważyłam) ale mnie nastraszyli :P jeszcze podobno ta allegra którą reklamują jest naprawdę niezła

chyba zacznę brać bo już się na mnie wkurzają bo kicham na wykładach, a potrafię mieć serię 7 kichów pod rząd :P

brzozik70043704352251515 - 2014-04-03, 22:12

alergia przykra sprawa, wez te tableteczki Bajbro nie ma sensu sie meczyc
bartek82r - 2014-04-03, 22:18

Barbra napisał/a:
też je kiedyś brałam ale się naczytałam o tym jak to ludzie strasznie utyli od tego (mimo że ja w sumie u siebie tego nie zauważyłam) ale mnie nastraszyli :P jeszcze podobno ta allegra którą reklamują jest naprawdę niezła

chyba zacznę brać bo już się na mnie wkurzają bo kicham na wykładach, a potrafię mieć serię 7 kichów pod rząd :P



:galy: ja potrafię po przebudzeniu ze 20-30 razy pod rząd kichnąć :(

Davos - 2014-04-03, 23:18

Barbra napisał/a:
też je kiedyś brałam ale się naczytałam o tym jak to ludzie strasznie utyli od tego (mimo że ja w sumie u siebie tego nie zauważyłam) ale mnie nastraszyli


Pierwsze słyszę... od tego się raczej nie tyje ;) A jak masz taką silną alergię to te tabletki naprawdę Tobie pomogą.

bartek82r napisał/a:


:galy: ja potrafię po przebudzeniu ze 20-30 razy pod rząd kichnąć :(


Serio? :galy: Też masz alergię?

Barbra - 2014-04-03, 23:44

tylko że jutro mam dość sportowy dzień i muszę mieć siłę i boję się że mnie to osłabi jakoś, nie wiem co robić teraz, bo z drugiej strony jak smarkam co minutę to to też przeszkadza ;p NARZEKAM NA TO, TAK BARDZO
Davos - 2014-04-03, 23:51

Barbra napisał/a:
tylko że jutro mam dość sportowy dzień i muszę mieć siłę i boję się że mnie to osłabi jakoś, nie wiem co robić teraz, bo z drugiej strony jak smarkam co minutę to to też przeszkadza ;p NARZEKAM NA TO, TAK BARDZO


Nigdy nie zauważyłem po Zyrtecu czy Claritine jakiegokolwiek osłabienia, ponoć można jedynie czuć się po tym lekko sennym, ale tego u siebie też nie zauważyłem ;) Ale dla pewności możesz te tabletki brać wieczorem, działają całą dobę.

widzu - 2014-05-02, 18:23

Właśnie znaleźliśmy ostatnie jajko z Wielkiej Soboty.

;_;


Wietrzenie pokoi trwa.

Sharvari - 2014-05-03, 01:46

matury za 2 dni.



Davos - 2014-05-03, 01:55

Więc nie ma co narzekać tylko postarać się wyluzować, teraz i tak już za późno na naukę :P
Love178 - 2014-05-03, 10:07

Davos napisał/a:
Więc nie ma co narzekać tylko postarać się wyluzować, teraz i tak już za późno na naukę :P

lol, ja dopiero teraz zaczynam naukę xD

widzu - 2014-05-03, 10:11

Davos napisał/a:
Więc nie ma co narzekać tylko postarać się wyluzować, teraz i tak już za późno na naukę :P


Jak za późno? JAK KU*WA ZA PÓŹNO?! ;_;

Davos - 2014-05-03, 12:31

Cytat:
lol, ja dopiero teraz zaczynam naukę xD


I tak zdasz z palcem w du.. w dużej łatwości ;)

widzu napisał/a:

Jak za późno? JAK KU*WA ZA PÓŹNO?! ;_;


Przykro mi Widzu, teraz to już tylko można siedzieć na forum :P

Ale tak poważnie, naprawdę nie ma co siedzieć nad książkami do ostatniej chwili, lepiej się trochę zrelaksować. Chyba, że ktoś z danego przedmiotu jest kompletnie zielony, a naukę zaczyna dopiero dzień później. W każdym razie ja pamiętam z matury, jak kilka osób przed wejściem na salę siedziało jeszcze z nosami w książkach i to już wyglądało dosyć komicznie :)

Love178 - 2014-05-03, 12:37

Davos napisał/a:
W każdym razie ja pamiętam z matury, jak kilka osób przed wejściem na salę siedziało jeszcze z nosami w książkach i to już wyglądało dosyć komicznie :)

Kiedyś musi być ten pierwszy raz xD



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group