To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Hydepark - Narzekalnia

Barbra - 2014-03-19, 23:08

omg ZSK jak przeczytałam historię o wyrywaniu piątki to aż mnie przeszedł taki nieprzyjemny dreszcz :s

ja się naczytałam o jakichś magic wandach które super komputerowo znieczulają i podobno ani nie czujesz bólu ani odrętwienia i jak już prawie się przekonałam to moja mama zdecydowała że dość płacenia za dentystę i mnie wysłała na nfz ;_; i tam tym bardziej uciekam przed znieczuleniem

Sharvari - 2014-03-19, 23:15

moja przygoda z prywatnymi dentystami skończyła się na tym, że facet skosił 50zł za samą PORADĘ co zrobić z zębem.
Moris299 - 2014-03-19, 23:22

Ja w Bydgoszczy mam taką spoko prywatną dentystkę, że nawet nie poczułem jak mi 3 zęby przewierciła :D
Myślę, że jeżeli dentysta dobry to i znieczulenia nie potrzeba.

<ontop>
Nwrzeknę, że mnie ząb czasami lekko pobolewa (np. jak lody zimne jem)

Sharvari - 2014-03-19, 23:34

też czasem miałam bez znieczulenia, bo był jakiś niewielki ubytek. jednak nie wyobrażam sobie sytuacji gdybym miała przeżyć bez znieczulenia oczyszczanie zęba (wiercenie 10 rożnymi wiertłami i tymi mini szczoteczkami). brr. gdyby to jeszcze był jakiś stały ból to ok, ale jak napisał ZSK takie "KUJ" jest okropne :D

poza tym nigdy nie zamykam oczu jak jestem u dentysty. muszę mieć jedno lekko otwarte, bo jakoś się bardziej pewnie czuję i mam wrażenie że jakbym miała zamknięte i pojawił się ten przeszywający kłujący ból to bym podskoczyła do sufitu.

Barbra - 2014-03-20, 00:35

To ja mam zawsze zamknięte i jeszcze zasłaniam ręką bo mnie razi ta lampa strasznie :\ kolejna stresująca rzecz u dentysty że boję się o oczy :(
Adijos - 2014-03-20, 14:43

Tak narzekacie na dentystę, a moją mamę musieli trzymać w fotelu, bo był uciekła z gabinetu. :D Miała znieczulenie i wszystko.
monjiczq - 2014-03-23, 21:47

Usmiercili mi ulisesa w ostatnim odcinku i bardzo cierpie, umre chyba
Sharvari - 2014-03-25, 15:13

czy tylko mi google chodzi najgorzej z całego internetu, ładuje się minutę i kolejne trzy wynik? pyerdolca można dostać. zamiast wykupywać wszystkie inne strony i aplikacje jak leci, zajęliby się sypiącą się wyszukiwarką.
icywind - 2014-03-25, 15:14

www.duckduckgo.com
Moris299 - 2014-03-25, 20:06

yahoo, bing duckduckgo(polecam!)... jest wiele alternatyw dla googla. Takie duckduckgo np. nigdzie nie zapisuje twoich wyszukiwań ani nie zbiera żadnych danych do późniejszego wykorzystania w dostosowaniu reklam jak to robi google :)
icywind - 2014-03-25, 20:52

Moris299 napisał/a:
bing

Zamienił stryjek siekierkę na kijek

Moris299 - 2014-03-25, 22:37

icywind napisał/a:
Moris299 napisał/a:
bing

Zamienił stryjek siekierkę na kijek


Czy ja wiem? Wszyscy jadą po Microsofcie a jak dla mnie to dobra firma. Co prawda ostatnio np. przeczytali maile gościa który wykradł kod źródłowy (już nie pamiętam czego dokładnie ale chyba Win 8mki), to było mądre posunięcie i procedura nie wyglądała tak, że o przeczytamy maile, tylko wszystko zgodnie z jakimiś tam procedurami. Dla porównania google skanuje każdy mail, żeby móc wyświetlić trafniejsze reklamy (co dla nich oznacza większy hajs a dla usera zero prywatności).

Microsoft będę póki co bronił, chociaż staram się korzystać z innych usług, np. maila (głównego) mam na Yahoo, wyszukiwarki używam ddgo, ewentualnie szukałki yahoo a ostatecznie binga.

Barbra - 2014-03-25, 22:50

i tak nie ma nic gorszego od ask.com >:-( >:-( >:-(
Love178 - 2014-03-25, 23:14

Barbra napisał/a:
i tak nie ma nic gorszego od ask.com >:-( >:-( >:-(

Chciałoby się poradzić po prostu "nie zaglądaj", ale świadomość istnienia tego nadal boli :/

Davos - 2014-03-25, 23:19

Sharvari napisał/a:
czy tylko mi google chodzi najgorzej z całego internetu, ładuje się minutę i kolejne trzy wynik? pyerdolca można dostać. zamiast wykupywać wszystkie inne strony i aplikacje jak leci, zajęliby się sypiącą się wyszukiwarką.


U mnie też wujek google złapał zadyszkę ostatnio. Gorzej chodzą chyba tylko mistrzowie na telefonie :P

Adijos - 2014-03-26, 15:09

icywind napisał/a:
Moris299 napisał/a:
bing

Zamienił stryjek siekierkę na kijek

Zemsta? Wacek mówi do Cześnika?

Z wyszukiwarek to nawet dobre jest duckduckgo

monjiczq - 2014-04-01, 08:26

Jak pomysle ze dzisiejsza wyplata to jeden wielki zart (bo przeciez prima aprilis dla tych ktorzy nie wiedzo) i w sklepie bedzie dzisiaj sto milionow ludzi ( bo wyplata nie?) to az odechciewa mi sie jesc bo tak bardzo nie lubie chodzic do sklepu po wyplacie :(
widzu - 2014-04-02, 21:42

Narzekam na to, że zawsze jak chce się wykąpać nad wanną (która służy mi za prysznic) wisi mokre pranie :zly:
SlownikOrtograficzny - 2014-04-02, 21:59

widzu napisał/a:
Narzekam na to, że zawsze jak chce się wykąpać nad wanną (która służy mi za prysznic) wisi mokre pranie :zly:


Poprawna wypowiedź powinna brzmieć:

Cytat:
Narzekam na wszystko

:D

widzu - 2014-04-02, 22:01

No weź, Słownik, zgodnie z obietnicą narzekam mniej.
Ale pranie nad wanną naprawdę doprowadza mnie do szału.

Branie prysznica w kucki to naprawdę nie jest przyjemna sprawa. :/



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group