To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Hydepark - Narzekalnia

widzu - 2014-03-04, 21:57

Ja nigdy nie używam słuchawek dousznych :P
Davos - 2014-03-04, 22:28

Cytat:
Ja nigdy nie używam słuchawek dousznych :P


A jakich używasz? Lekarskich? :P

Love178 - 2014-03-04, 22:30

Nie no, takich, które nie są do uszu
widzu - 2014-03-04, 22:33

Nie używam słuchawek prawie w ogóle.

Ale chodziło mi o takie "mini", wkładanych bezpośrednio do ucha.

[ Dodano: 2014-03-04, 22:34 ]

Love178 - 2014-03-04, 22:35

widzu napisał/a:
Ale chodziło mi o takie "mini", wkładanych bezpośrednio do ucha.

One są okropne >< Z resztą kompletnie mi się nie trzymają :P

Sharvari - 2014-03-04, 22:37

ja mam małe uszy i uwielbiam takie i takie mi się zepsuły! nienawidzę tych plastikowych dużych i ukształtowanych, bo mi wyskakują właśnie albo bolą uszy :(

i właśnie takie gdzieś mam z tableta. meeeh.

Davos - 2014-03-04, 22:43

A ja właśnie lubię te tradycyjne plastikowe i najlepiej mi się w nich słucha muzyki :)

Widzu, jak Ty możesz żyć bez słuchawek do uszu? Jak słuchasz muzyki? Tylko z głośników?

Offtop się robi, niech ktoś na coś ponarzeka :)

widzu - 2014-03-04, 22:45

Davos: W tracie nie słucham muzyki (nie mam jej nawet na telefonie, lol).

A w domu... Też zazwyczaj mam ciszę, okazjonalnie włączę sobie radyjko albo Stars TV (taki lepszy odpowiednik VAVA)...

Barbra - 2014-03-05, 00:14

te które pokazałeś są "dokanałowe", też ich nie cierpię, za to najbardziej lubię zwykłe douszne które ciężko znaleźć w tych czasach ;p mi się zawsze psuje lewa słuchawka i chodzę przez jakiś czas tylko z jedną działającą. ze wszystkich słuchawek jakie miałam najszybciej rozpadły się te od ipoda, poza tym się strasznie brudziły, teraz też mam białe a jakoś są czystsze ;p
ZSK - 2014-03-05, 00:38

Davos napisał/a:
Widzu, jak Ty możesz żyć bez słuchawek do uszu? Jak słuchasz muzyki? Tylko z głośników?

Offtop się robi, niech ktoś na coś ponarzeka :)


Dobra to ja ponarzekam. Nie wiem jak możecie słuchać muzyki w słuchawkach. No nie czaję tej mody. Jeśli kiedyś potrącę kogoś w słuchawkach to powinienem dostać nagrodę normalnie.

Davos - 2014-03-05, 01:01

ZróbmySobieKupę napisał/a:
Dobra to ja ponarzekam. Nie wiem jak możecie słuchać muzyki w słuchawkach. No nie czaję tej mody. Jeśli kiedyś potrącę kogoś w słuchawkach to powinienem dostać nagrodę normalnie.


Ale to nie jest moda, tylko głód muzyki ;) Ale swoją drogą ja słuchawki na uszach mam najczęściej w chacie, w mieście różnie z tym bywa. Jak już słucham muzyki i mam przejść przez jakieś ruchliwe miejsce to ściszam muzykę albo zwyczajnie się rozglądam i nie rozumiem jak można się wpakować pod samochód mając słuchawki na uszach. Słuchanie muzyki nie zwalnia z myślenia :)

Adijos - 2014-03-05, 18:42

Ku*wa jasna! W piecu nie mogę rozpalić już od godziny. Zimno w ch*j. Jeszcze 5 minut temu słyszę dzwonek do drzwi. Powtórzył się dwa razy. Byłem obsrany, tak przestraszony, że ojezu. Ale mam dwa dzwonki i dzwonił akurat ten z bramy, a nie z drzwi, więc otworzyłem.
No, a tam jakiś koleś zbierał pieniądze na bierzmowanie, przyjęcie biskupa... Mówię mu, że nie ma nikogo tylko sam, a kasy nie mam. I już mnie wku**ili. Bo na bierzmowanie już każdy z osobna dał 40 zł. 20 zł na kwiaty, a 20zł na przyjęcie biskupa. No ku*wa j*bane wyłudzacze chcą kolejną kasę. O to to nie! Niech najlepiej w kopertę dadzą jeszcze 600 zł księdzu (tak było mówione). Je*ana wiejska mentalność...

widzu - 2014-03-08, 19:18

Narzekam na moją kablówkę, która ma następujące kanały:

TVP1
TVP2
Polsat
Polsat 2
Polsat Play
TV4
Ale Kino+
TVP Polonia
TVN
TVN7
TVN 24
TVN Turbo
TVN Style
TVN Meteo
TVN CNBS Biznes
TV Puls
Planete+
National Georaphic
Da Vinchi Learning
TVP Info
TRWAM
Tele 5
Teletoon+
Minimini+
Polsat Sport
Eurosport
Orange Sport
TVP Kultura
TVP Historia
Polonia 1
Mango 24
Polo TV
VIVA
Stars TV

CNN (Angielski)
BBC (Angielski)
TV5 (Francuski)


A od kiedy weszła telewizja cyfrowa dołożono dodatkowo cyfrowe wersje 90% powyższych (mam dalej TV analogową :O ) oraz:

TV6
TLC
ATM Rozrywka
Puls2
TVP 💩






Nie mam tych wszystkich fajnych kanałów z ciekawymi filmami i serialami (np: HBO) >:<

Sharvari - 2014-03-08, 19:22

HBO jest płatne, możesz sobie kupić za jakieś 50zł miesięcznie.

ja mam zrąbany telewizor i działa mi tylko ID, disneyxd, jakiś program kuchenny i axn.

widzu - 2014-03-08, 19:23

Czasem się zastanawiam, czy te 28 zł miesięcznie to nie za dużo jak na takie coś. :/
Sharvari - 2014-03-08, 19:23

widzu napisał/a:
BBC (Angielski)
:S chce
Antybristler - 2014-03-08, 19:24

Są tu jacyś okularnicy, którzy znają to uczycie kiedy czyszcząc okulary jeszcze bardziej się je zabrudza?
widzu - 2014-03-08, 19:29

Moja koleżanka z ławki kupuje taki specjalny płyn czyszczący do chusteczek jednorazowych.
Wali spirytem, ale podobno działa.

Adijos - 2014-03-08, 19:49

Antybristler napisał/a:
Są tu jacyś okularnicy, którzy znają to uczycie kiedy czyszcząc okulary jeszcze bardziej się je zabrudza?

Tak. Też mnie to denerwuje, ale zauważyłem, że się tak brudzą, jak się cały czas jedną szmatkę używa. Ja teraz co jakiś czas używam szmatki siostry i mam czyściuteczkie okulary.

Davos - 2014-03-08, 22:41

Antybristler napisał/a:

Są tu jacyś okularnicy, którzy znają to uczycie kiedy czyszcząc okulary jeszcze bardziej się je zabrudza?


Czasem mi się to zdarza z okularami przeciwsłonecznymi podczas jazdy samochodem ;)

Jest takie prawo Murphy'ego, że jeśli coś może się nie udać, nie uda się na pewno. Właśnie wczoraj miałem w robocie taki dzień, gdy to prawo się sprawdziło idealnie. Wszystko się psuło, od pieczątki do głównego komputera. Do tego nie udało nam się zebrać ekipy na piłkę, zabrakło 1 osoby :/



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group