To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Hydepark - Rozkminy

qtasiorro - 2014-02-24, 23:30

A tak poza tym, to kto to jest "brony" i skąd znasz takie słowa?

EDIT: Aj, to jest offtop. Zostawiam Widza i jego podejrzaną kucykową sprawę.

Sharvari - 2014-02-24, 23:34

wszyscy wiedzą kto to są bronies. to jest to http://www.youtube.com/watch?v=wXcsmSF8PYs
icywind - 2014-02-24, 23:41

qtasiorro napisał/a:

A tak poza tym, to kto to jest "brony" i skąd znasz takie słowa?

Celna uwaga!

widzu - 2014-02-24, 23:44

icywind napisał/a:
qtasiorro napisał/a:

A tak poza tym, to kto to jest "brony" i skąd znasz takie słowa?

Celna uwaga!


Mam na Steamie kilku znajomych Bronych.

A poza tym, nie wiem czy wiesz, ale Team Fortress 2 ma największy współczynnik bronych ze wszystkich gier sieciowych.



ON TOP:

Moja rozkmina Steamowa:

Każdy kto na STEAM ma avatar z kucykiem MLP:FiS ma w swojej historii przynajmniej pół godziny spędzone na grze w Team Fortress 2. Z drugiej jednak strony, nie każdy kto gra w TF2 ogląda kucyki :P

icywind - 2014-02-24, 23:46

Nie musisz się ukrywać wodzu, to przykre.
widzu - 2014-02-24, 23:54

Nie mam co ukrywać.
To, że nie oglądam kuców nie znaczy że nic o nich nie wiem.


To jak z Doktorem Who - nie oglądałem, ale tyle się nasłuchałem że co nieco mogę o nim powiedzieć :P

icywind - 2014-02-24, 23:56

Cytat:
To jak z Doktorem Who - nie oglądałem, ale tyle się nasłuchałem że co nieco mogę o nim powiedzieć :P

Pewnie i tak nic nie wiesz :zly:

Davos - 2014-02-25, 00:02

Dobra, wracać do rozkmin ;)
widzu - 2014-03-03, 21:14

Jak za 20-30 lat nasze czasy będą opisywać podręczniki historyczne? :???:
Love178 - 2014-03-03, 21:15

widzu napisał/a:
Jak za 20-30 lat nasze czasy będą opisywać podręczniki historyczne? :???:

Prawdopodobnie I i II wojna światowa bedą scalanie jako "wojna XX wieku", bo tak będzie wygodniej.

widzu - 2014-03-03, 21:26

A Dwudziestolecie Międzywojenne?
Krótka Przerwa?

Antybristler - 2014-03-03, 21:28

love178 napisał/a:
widzu napisał/a:
Jak za 20-30 lat nasze czasy będą opisywać podręczniki historyczne? :???:

Prawdopodobnie I i II wojna światowa bedą scalanie jako "wojna XX wieku", bo tak będzie wygodniej.

A i tak nikt nie będzie miał tego na lekcjach, bo przez pół roku będzie omawiana Mezopotamia i starożytny Rzym, a przez drugie pół średniowiecze i rewolucje francuskie.

Chyba, że coś się w końcu zmieni...

Love178 - 2014-03-03, 21:33

widzu napisał/a:
A Dwudziestolecie Międzywojenne?
Krótka Przerwa?

Nom, to będzie krótka przerwa na dozbrojenie

Barbra - 2014-03-03, 21:40

podobno już się zmieniło, liceum jest kontynuacją gimnazjum (po którym trzeba zdać osobny egzamin z historii i wosu, jak ja się cieszę że mnie to ominęło ;p) i w liceum chyba już nie mają starożytności, tylko zaczynają tam gdzie powinni skończyć w gimnazjum, jakoś tak :\ ale nie wiem, to wszystko jest skomplikowane, chciałam sobie jeszcze zdać jedną maturę a od przyszłego roku wchodzi nowa i nawet nie wiem jak miałabym się do niej przygotować ;p
Samara - 2014-03-03, 21:46

A nam tłumaczono ostatnio, że jeszcze przez 5 lat będziemy mogli zdawać starą maturę. Musiałabyś się podowiadywać dokładniej, ale wydaje mi się, że jeśli byś chciała sobie zdać jakiś dodatkowy przedmiot to mogłabyś to jeszcze zrobić na starych zasadach ;)
Davos - 2014-03-03, 21:49

Cytat:

Jak za 20-30 lat nasze czasy będą opisywać podręczniki historyczne? :???:


Najważniejsze, żeby w ogóle miał kto je opisywać, bo jeśli w międzyczasie wybuchnie III wojna światowa to problem sam się rozwiąże :P

love178 napisał/a:
Prawdopodobnie I i II wojna światowa bedą scalanie jako "wojna XX wieku", bo tak będzie wygodniej.


Serio tak myślisz? I i II wojna światowa to były jednak dwa wielkie, ale zróżnicowane konflikty. Nie wiem, dlaczego za 20 czy 30 lat ktoś by to miał opisywać jako jedną wojnę.

widzu - 2014-03-03, 22:00

Barbra napisał/a:
podobno już się zmieniło, liceum jest kontynuacją gimnazjum (po którym trzeba zdać osobny egzamin z historii i wosu, jak ja się cieszę że mnie to ominęło ;p) i w liceum chyba już nie mają starożytności, tylko zaczynają tam gdzie powinni skończyć w gimnazjum, jakoś tak :\


Dokładnie tak.

Barbra napisał/a:
chciałam sobie jeszcze zdać jedną maturę a od przyszłego roku wchodzi nowa i nawet nie wiem jak miałabym się do niej przygotować ;p


Sandra napisał/a:
A nam tłumaczono ostatnio, że jeszcze przez 5 lat będziemy mogli zdawać starą maturę. Musiałabyś się podowiadywać dokładniej, ale wydaje mi się, że jeśli byś chciała sobie zdać jakiś dodatkowy przedmiot to mogłabyś to jeszcze zrobić na starych zasadach ;)



To też prawda.
Jak zdawałaś starą maturę to jeśli byś chciała sobie dopisać nowy przedmiot, to ich psi obowiązek by Ci ten przedmiot na starych zasadach załatwić.

[ Dodano: 2014-03-03, 22:01 ]
Davos napisał/a:
Cytat:

Jak za 20-30 lat nasze czasy będą opisywać podręczniki historyczne? :???:


Najważniejsze, żeby w ogóle miał kto je opisywać, bo jeśli w międzyczasie wybuchnie III wojna światowa to problem sam się rozwiąże :P





Barbra - 2014-03-03, 22:07

ooo, to jak tak to super, lecę po stare repetytoria :-D
widzu - 2014-03-03, 22:08

A z czego się dokształcasz, jeśli można wiedzieć?
Davos - 2014-03-03, 22:09

widzu napisał/a:



Obrazek


U nas ten cytat wisiał w sali od fizyki w LO, nawet się zastanawiałem czy go nie przytoczyć w tej dyskusji :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group