To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Rozmowy - Najlepsza woda gazowana

Ascara - 2020-06-19, 10:57

ChodnikowyWilk napisał/a:
Najlepsza gazowana to Żywiec mocny gaz


No wreszcie! :piwo:

widzu - 2020-06-19, 12:07

Ja kupuję niegazowaną :bag:

Gazowanej nie lubię, a w kranie mam wodę tak twardą, że po myciu rąk mam siniaki.

Love178 - 2020-06-19, 12:29

widzu napisał/a:
Ja kupuję niegazowaną :bag:

Gazowanej nie lubię, a w kranie mam wodę tak twardą, że po myciu rąk mam siniaki.

Może spraw sobie jakiś taki filter, Staszek kupił rok temu i jest zadowolony. Chyba się opłaca, bo produkujesz już pustych butelek

Ascara - 2020-06-19, 14:05

Ja niegazowaną robię w dzbanku. <3
macbed - 2020-06-19, 15:00

najlepsza zimna jonizowana
Davos - 2020-06-20, 01:50

widzu napisał/a:
Ja kupuję niegazowaną


:piwo:

Najczęściej piję niegazowaną Nałęczowiankę, czasem Żywca. Gazowanych wód nie piję od dawna, bo kompletnie mi nie podchodzą, ale kiedyś piłem dosyć często lekko gazowaną i niemal zawsze była to Staropolanka. Muszynianka też nie była zła, ale generalnie od gazowanych wód trzymam się z daleka. Za to niegazowanej wody piję w ciągu dnia dużo i gdziekolwiek bym nie był w chacie to zawsze mam obok siebie szklankę z wodą (no może oprócz kibla :PP ).

Love178 - 2020-06-20, 02:13

Jak byliśmy ze Staszkiem w Budapeszcie, to przypadkiem kupiliśmy cały sześciopak gazowanej, bo do głowy by nam nie przyszło, że niegazowana ma tylko różowe nakrętki a niebieskie w każdym odcieniu oznaczają gazowaną. Musieliśmy to wszystko wypić, a ja nie piję nigdy gazowanej, więc nie dość, że było ciężko, to jeszcze w pewnym momencie dostałam ataku największej w życiu czkawki na środku ulicy i nie dość, że bolało, to Staszek tylko stał i się ze mnie śmiał.
ChodnikowyWilk - 2020-06-20, 11:50

Czemu wszyscy się śmieją z czkawki, jakby to faktycznie było coś niesamowicie zabawnego.

[ Dodano: 2020-06-20, 11:50 ]
Ja też się śmieje btw ale nie wiem czemu

krojechleb - 2020-06-20, 11:52

ludzie się smieją jak się ktoś wypierdoli też nie wiem czemu. Sam się śmieję jak to wygląda spektakularnie ale tak na prawdę ktoś mógłby się połamać na przykład.
Lilith - 2020-06-20, 11:59

Cytat:
dostałam ataku największej w życiu czkawki na środku ulicy

Coś jak Antek niedawno. Nie dało się śmiechu pohamować xD

Love178 - 2020-06-20, 12:02

Jesteś tak samo okrutna jak Staszek :cry:
Mańka - 2020-06-20, 12:21

Też jestem okrutna, śmieje się gdy Moris zaczyna czkać, bo jak zaczyna to długo nie przestaje.
Całkiem_Dobry_Chłop - 2020-06-20, 13:18

Wredne baby z forum :smile:
Moris299 - 2020-06-20, 16:23

widzu napisał/a:
Ja kupuję niegazowaną :bag:

Gazowanej nie lubię, a w kranie mam wodę tak twardą, że po myciu rąk mam siniaki.


kamień to ogólnie rzecz biorąc po prostu minerały, sprawdź na stronie dostawcy wody czy jest zdatna do spożycia, jeśli tak to teoretycznie można pić prosto z kranu

[ Dodano: 2020-06-20, 16:26 ]
Love178 napisał/a:
Może spraw sobie jakiś taki filter, Staszek kupił rok temu i jest zadowolony. Chyba się opłaca, bo produkujesz już pustych butelek


nie wiem ile już kilo platiku w życiu zaoszczędziłem światu ale trochę się by nazbierało :D my z mańka pijamy tylko z filtru ale dodatkowo używami filtrów uzdatniających, bo zwykłe filtry zatrzymują cały jak to nazwał widzu "kamień", co ma swoje plusy jak np. to, że czajnika praktycznie wcale nie trzeba czyścić a jak nie mieliśmy filtra to musiał być raz na miesiąc. Minus taki, że własnie też te dobre składniki odfiltrowuje z wody ale te filtry uzdatniające robią tak, że najpierw oczyszczają a następnie na ostatniej warstwie jest woda uzdatniana.

Wcześniej w domu tez z filtrów korzystaliśmy.

[ Dodano: 2020-06-20, 16:29 ]
Mańka napisał/a:
Też jestem okrutna, śmieje się gdy Moris zaczyna czkać, bo jak zaczyna to długo nie przestaje.


^xD to. Jak dostanę czkawkę to potrafię nawet przez godzinę czkać i nie przechodzi xD Najgorzej, że jak już przestanę to czasami potem jeszcze mam nawroty czkawkowe, że np. po kilku godzinach znowu wraca godzinna czkawka xD

macbed - 2020-06-20, 16:47

przecież wystarczy stanąć na rękach i napić się wody a Wy przez godzinę się męczycie
widzu - 2020-06-20, 16:55

Moris299 napisał/a:
widzu napisał/a:
Ja kupuję niegazowaną :bag:

Gazowanej nie lubię, a w kranie mam wodę tak twardą, że po myciu rąk mam siniaki.


kamień to ogólnie rzecz biorąc po prostu minerały, sprawdź na stronie dostawcy wody czy jest zdatna do spożycia, jeśli tak to teoretycznie można pić prosto z kranu


Jest zdatna, ale niedobra, bez gotowania jej się nie napiję ¯\_(ツ)_/¯

Love178 - 2020-06-20, 22:58

W ogóle to Coca Cola w Stanach sprzedaje wodę z kranu w butelkach (Dasani) :P
Davos - 2020-06-20, 23:14

Mi zawsze na czkawkę pomaga pochylenie głowy do przodu i wypicie wody z "drugiej strony" krawędzi szklanki czyli w tym miejscu, w którym normalnie usta nigdy się nie stykają z krawędzią.
U mnie to działa zawsze i u innych osób, którym poleciłem ten sposób, też. Spróbujcie następnym razem jak złapie Was czkawka.

krojechleb - 2020-06-20, 23:30

ja wstrzymuję oddech najdłużej jak mogę a potem wypijam szklankę wody, przeważnie pomaga
Nadir - 2020-06-20, 23:32

Mi pomaga po prostu picie wody dużymi łykami.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group