To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Ciekawostki ze świata i kraju - Książe Jan Żyliński vs. Nigel Farage

Zaknafein - 2015-04-14, 22:38

icywind napisał/a:
Ludzi nie oceniać po kompetencjach tylko po nazwisku :clap:


Coraz czesciej sie z Tobą zgadzam, icy

[ Dodano: 2015-04-14, 21:38 ]
co to sie dzieje ._.

V - r - 2015-04-14, 22:39

icywind napisał/a:
Szlacheckie korzenie to argument


W tym miejscu to zdanie staje się antytezą :troll:

icywind - 2015-04-14, 22:40

WojtekVanHelsing napisał/a:

V - r, Nie mam.

To przez te tysiące lat byś nie siedział przed kompem, wytworem czasów pozbawionych tego absurdu przy władzy tylko tyrał na roli oddając na pana bez żadnej nadziei na lepszą przyszłość czy naukę chociaż pisania. Brawo, gratuluje rozumu. Popieraj feudalizm a podatki nazywaj złodziejstwem i istnienie państwa niewolnictwem :haha: No jak pisałem, debilizm kompletny :haha:

[ Dodano: 2015-04-14, 22:40 ]
Zaknafein napisał/a:


Coraz czesciej sie z Tobą zgadzam, icy

Ale mam nadzieję, że zgadzasz się z sarkazmem a nie z dosłowną treścią tego :P

WojtekVanHelsing - 2015-04-14, 22:46

Barbra napisał/a:
co xD sory nie słyszę co mówisz bo z dziada pradziada jestem mieszkanką Krakowa Miasta Królów Polskich a gdzie jest to twoje Sadowie mieszkał tam ktoś ważny? xDDDDD


Kraków = Najpiekniejszy rynek w Europie, piekny zamek, piekne sukiennice a reszta to bloki z czasow PRL itd.

Zreszta nie wiem dlaczego dla Ciebie to, ze uwazam, ze pochodzenie jest wazne oznacza, ze ja jestem blekitnejkrwi, to tak jak lewacy ktorzy mysla, ze kazdy wolnorynkowiec to kapitalista.

icywind napisał/a:
Nie twierdzę, może sobie być nawet cesarzem swojego chuja.
WojtekVanHelsing napisał/a:
przez tysiace lat pochodzenie mial oznaczenie, jest roznica gdy rozmnawiamy z Ksieciem, Hrabia itd. a gdy rozmawiamy z rolnikiem.

A księciem rolnikiem? I co się działo przez te tysiące lat? Przecież to jest debilizm totalny. Ludzi nie oceniać po kompetencjach tylko po nazwisku :clap:


To czemu przeszkadza ci tytulowanie go ksieciem?

Przez tysiace lat ludzi dzielono na stany itd. nikt nie traktowal na rowni ksiecia i chlopaka.

Nie znam Ksiecia rolnika.

V - r napisał/a:
WojtekVanHelsing napisał/a:

V - r, Nie mam.


Dla Ciebie "nie mam, Panie", skoro nie miałeś praojca szlachcica :patyk:


To akurat nie przeszkadza mi uznawać Cie za gorszgo ode mnei, nie wiem skąd wniosek, ze uznaje twoja wyzszosc.

Zresztą kiedys w Modzie były gwałty, moim przodkiem mógłby byc nawet Krol.

icywind napisał/a:
Szlacheckie korzenie to argument dla niekompetentnych ludzi z kompleksami


Bo niby wiochmeni nie maja bolu dupy jak ktos jest ksieciem itd...

Akurat ja nie mam korzeni szlacheckich.

icywind napisał/a:
WojtekVanHelsing napisał/a:

V - r, Nie mam.

To przez te tysiące lat byś nie siedział przed kompem, wytworem czasów pozbawionych tego absurdu przy władzy tylko tyrał na roli oddając na pana bez żadnej nadziei na lepszą przyszłość czy naukę chociaż pisania. Brawo, gratuluje rozumu. Popieraj feudalizm a podatki nazywaj złodziejstwem i istnienie państwa niewolnictwem :haha: No jak pisałem, debilizm kompletny :haha:

[ Dodano: 2015-04-14, 22:40 ]
Zaknafein napisał/a:


Coraz czesciej sie z Tobą zgadzam, icy

Ale mam nadzieję, że zgadzasz się z sarkazmem a nie z dosłowną treścią tego :P


Feudalizm doprowadził do rewolucji we Francji, zaś Feudalna Francja byla bardziej liberalna a spoleczenstwo mniej okradane niz w obecnej Francji.

NIe popieram feudalizmu, tytuly mozna jednak zachować.

W feudalizmie pan zabierał w skrajnych przypadkach 20% pracy, feudalizm byl bardziej naturalny, sprawiedliwy, uczciwy i cywilizowany niz socjalizm, spoleczne gospodarki rynkowe itd.

Jednak ideal i absolutny punkt kulminacyjny rozwoju to kapitalizm, pozniej wszystko sie staczalo

V - r - 2015-04-14, 22:47

WojtekVanHelsing napisał/a:




To akurat nie przeszkadza mi uznawać Cie za gorszgo ode mnei, nie wiem skąd wniosek, ze uznaje twoja wyzszosc.


A ja jako wyżej urodzony mam prawo mieć to w dupie :troll:

Barbra - 2015-04-14, 22:47


WojtekVanHelsing - 2015-04-14, 22:48

V - r, Jaki wyzej urodzony? Kim Ty niby kurwa jestes?
V - r - 2015-04-14, 22:48

WojtekVanHelsing napisał/a:
V - r, Jaki wyzej urodzony? Kim Ty niby kurwa jestes?


Jestem bogiem, uświadom to sobie.

WojtekVanHelsing - 2015-04-14, 22:49

Barbra, ZOstalas antykorwinistyczna lewaczka?

[ Dodano: 2015-04-14, 22:49 ]
V - r, Dla mnie ty nikim jestes.

Barbra - 2015-04-14, 22:50

zostałam antywszystko
WojtekVanHelsing - 2015-04-14, 22:50

Barbra, aha
icywind - 2015-04-14, 22:51

WojtekVanHelsing napisał/a:

To czemu przeszkadza ci tytulowanie go ksieciem?

ZGADNIJ
WojtekVanHelsing napisał/a:
Nie znam Ksiecia rolnika.

Nawet nie słyszałeś o szlachcie zaściankowej? (/.-)

WojtekVanHelsing napisał/a:

Przez tysiace lat ludzi dzielono na stany itd. nikt nie traktowal na rowni ksiecia i chlopaka.

No i jak wyglądał świat przez te tysiące lat? Fajnie? Głód smród i ubóstwo.
Cytat:
chlopaka

:haha:

Cytat:
Akurat ja nie mam korzeni szlacheckich.

Ale są dla ciebie argumentem
Cytat:

Feudalizm doprowadził do rewolucji we Francji, zaś Feudalna Francja byla bardziej liberalna a spoleczenstwo mniej okradane niz w obecnej Francji.
W feudalizmie pan zabierał w skrajnych przypadkach 20% pracy, feudalizm byl bardziej naturalny, sprawiedliwy, uczciwy i cywilizowany niz socjalizm, spoleczne gospodarki rynkowe itd.

Naprawdę w to wierzysz? Ja pierdolę :haha:
Cytat:
Jednak ideal i absolutny punkt kulminacyjny rozwoju to kapitalizm, pozniej wszystko sie staczalo

To kapitalizm w ogóle istniał kiedykolwiek? :scared:
Przecież to bzdura? Chciałbyś żyć jak pracownik fabryki w XIX wieku? Wiem, że nie masz empatii ale chociażwyobraźnie to wysil.

V - r - 2015-04-14, 22:51

WojtekVanHelsing napisał/a:
V - r, Dla mnie ty nikim jestes.


Gdybym był nikim, to bym nie istniał i nie mógłbyś się do mnie odezwać, więc sam sobie zaprzeczyłeś.

Barbra napisał/a:
zostałam antywszystko


:haha:

icywind - 2015-04-14, 22:52

WojtekVanHelsing napisał/a:

Barbra, ZOstalas antykorwinistyczna lewaczka?

Tak, każdy kto nie popiera korwina to lewak. Ty też jesteś lewakiem wojtku bo nie jesteś korwinem

[ Dodano: 2015-04-14, 22:53 ]
V - r napisał/a:

A ja jako wyżej urodzony mam prawo mieć to w dupie :troll:

Ja też :piwo:

WojtekVanHelsing - 2015-04-14, 23:05

icywind, Nie będę się bawił w zgadywanki z toba, ktoś jest Księciem a tobie przeszkadza iż go tak nazywaja.

Faktycznie nie slyszalem o golocie skladającej sie z Książat.

Zależy gdzie, w XXI w. nie ma klesk glodu? Swoja drogą to w każdym panstwie realno-socjalistycznym przez jakiś czas był głod, w zadnym feudalnym panstwie (z wyjatkiem Francji) a juz na pewno nie kapitalistycznym nie bylo masowych klesk glodowych. Glod w ZSRR wytlukl wiecej osob niż głod we wszystkich panstwach feudalnych przez cala historie cywilziacji. Poza tym poziom barbarzynstwa, głodu, smrodu i ubóstwa przez caly okres sredniowiecza (uznawany za czarny) byl nieporownywalnie mniejszy niz w takim ZSRR.

I co z tego, że to argument? To Ty sie czepiasz, ze nazywam Ksiecia Ksieciem.

To są fakty, ty natomiast pleciesz bzdury oparte na smiesznych bolszewickih zalozeniach.

Jak chlop pracował 2 dni w tygodniu na Polu Pana to tak jakby płacil 33% podatku (przepracowywal 1/3 czasu), dzisiaj Polak oddaje wiecej niz 33% tego co zarobi, we Francji bogaci placili (chociaz z tego sie wycofuja) 75% podatku, nawet Ludwik XIV nie narzucał takich podatków. Poza tym ktoś mial ziemie, uzyczal ja chlopom i oni mu to odpracowywali, to naturalna wymiana, natomiast to co mamy dzisiaj nie jest naturalne i uczciwe.

Kapitalizm istnial w XIX w. Pracownik fabryki w XIX w. mial lepiej niz przecietny pracownik dziś i to w czasach gdy kapitalizm dopiero sie rozwijal i nie istniala duza konkurencja na rynku pracy. Pracownik fabryki w XIX w. utrzymywał rodzine i kilkoro dzieci (nie było tylu wydatkow co teraz, ale dzieci bylo naprawde pełno), dzisiaj ledwo wystarczy na zone i jedno małe dziecko (ktore nie ma takich potrzeb jak 12letnie). Tylko skrajni debile wierzą, w smieszne teorie iz zarabiali oni grosze (nie przeżyli by a juz na pewno nie utrzymali by rodziny) i ze w fabrykach pracowali dzieci (to sprzeczne z teoria o nieskonczonej pazernosci kapitalistow, dziecko jest nieekfetywne).

Empatia tu nie ma nic do rzeczy, to zdrowy rozsadek.

Nie każdy kto nie popiera JKM jest lewakiem, aczkolwiek kiedys barbra popierała.

V - r, ...

icywind - 2015-04-14, 23:06

Zresztą gdzie ona napisała, że jest przeciwko korwinowi? Przecież to tylko jego normalne zdrowe poglądy! Prawda wojtku? A może się z nimi nie zgadzasz i stąd ten wniosek? LEWAKU!
Mackers - 2015-04-14, 23:07

WojtekVanHelsing napisał/a:
Pracownik fabryki w XIX w. mial lepiej niz przecietny pracownik dzis

icywind - 2015-04-14, 23:08

WojtekVanHelsing napisał/a:

icywind, Nie będę się bawił w zgadywanki z toba, ktoś jest Księciem a tobie przeszkadza iż go tak nazywaja.

Faktycznie nie slyszalem o golocie skladającej sie z Książat.

Zależy gdzie, w XXI w. nie ma klesk glodu? Swoja drogą to w każdym panstwie realno-socjalistycznym przez jakiś czas był głod, w zadnym feudalnym panstwie (z wyjatkiem Francji) a juz na pewno nie kapitalistycznym nie bylo masowych klesk glodowych. Glod w ZSRR wytlukl wiecej osob niż głod we wszystkich panstwach feudalnych przez cala historie cywilziacji. Poza tym poziom barbarzynstwa, głodu, smrodu i ubóstwa przez caly okres sredniowiecza (uznawany za czarny) byl nieporownywalnie mniejszy niz w takim ZSRR.

I co z tego, że to argument? To Ty sie czepiasz, ze nazywam Ksiecia Ksieciem.

To są fakty, ty natomiast pleciesz bzdury oparte na smiesznych bolszewickih zalozeniach.

Jak chlop pracował 2 dni w tygodniu na Polu Pana to tak jakby płacil 33% podatku (przepracowywal 1/3 czasu), dzisiaj Polak oddaje wiecej niz 33% tego co zarobi, we Francji bogaci placili (chociaz z tego sie wycofuja) 75% podatku, nawet Ludwik XIV nie narzucał takich podatków. Poza tym ktoś mial ziemie, uzyczal ja chlopom i oni mu to odpracowywali, to naturalna wymiana, natomiast to co mamy dzisiaj nie jest naturalne i uczciwe.

Kapitalizm istnial w XIX w. Pracownik fabryki w XIX w. mial lepiej niz przecietny pracownik dziś i to w czasach gdy kapitalizm dopiero sie rozwijal i nie istniala duza konkurencja na rynku pracy. Pracownik fabryki w XIX w. utrzymywał rodzine i kilkoro dzieci (nie było tylu wydatkow co teraz, ale dzieci bylo naprawde pełno), dzisiaj ledwo wystarczy na zone i jedno małe dziecko (ktore nie ma takich potrzeb jak 12letnie). Tylko skrajni debile wierzą, w smieszne teorie iz zarabiali oni grosze (nie przeżyli by a juz na pewno nie utrzymali by rodziny) i ze w fabrykach pracowali dzieci (to sprzeczne z teoria o nieskonczonej pazernosci kapitalistow, dziecko jest nieekfetywne).

Empatia tu nie ma nic do rzeczy, to zdrowy rozsadek.

Nie każdy kto nie popiera JKM jest lewakiem, aczkolwiek kiedys barbra popierała.

:haha:

WojtekVanHelsing - 2015-04-14, 23:08

Mackers, bez "dzis" na koncu to traci caly sens.
Mackers - 2015-04-14, 23:09

To zdanie nawet z tym słowem nie miało sensu.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group