To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Powitalnia - Prawidłowe przywitanie

Davos - 2014-08-05, 19:41

Siemano

Krokorok napisał/a:
Siema! Jak masz jakaś wolną dziewczynę, to zapoznaj ją ze mną, błagam :zalamka: Please


Rozumiem, że to Twój jedyny wymóg wobec kobiet? Nawet, jak będzie miała paskudny charakter, będzie ważyła 200 kg i jadła na śniadanie, obiad i kolacę big maki i chipsy + pepsi, a po skierowaniu do Ciebie słów: "Mam na Ciebie ochotę" nie będziesz miał pewności, czy aby na pewno chodziło jej o zbliżenie fizyczne, będziesz i tak chętny? No bo w końcu wolna :)

Mackers - 2014-08-05, 20:00

Davos, ponoć liczy się to, co jest w środku, a taka kobieta byłaby bogata w wnętrze.
Davos - 2014-08-05, 20:04

W sumie to masz rację. Taka dwustukilowa baba miałaby na pewno wielkie serce ;)
brutalka - 2014-08-05, 21:53

Ja też przywituję, żeby nie było, że jakaś jędza ze mnie czy coś, czasem mi się uda ogarnąć forum i zauważyć posty w Powitalni ;)
Mackers - 2014-08-05, 21:57

"Zobacz posty nieprzeczytane" nie kręć ;)
Adijos - 2014-08-05, 22:08

Davos napisał/a:

Rozumiem, że to Twój jedyny wymóg wobec kobiet? Nawet, jak będzie miała paskudny charakter, będzie ważyła 200 kg i jadła na śniadanie, obiad i kolacę big maki i chipsy + pepsi, a po skierowaniu do Ciebie słów: "Mam na Ciebie ochotę" nie będziesz miał pewności, czy aby na pewno chodziło jej o zbliżenie fizyczne, będziesz i tak chętny? No bo w końcu wolna :)

Jakby tak Wojtek zmienił płeć...

brutalka - 2014-08-05, 23:00

Mackers napisał/a:
"Zobacz posty nieprzeczytane" nie kręć ;)


Nazbierało mi się kilka stron, przeglądam więc nie wszystkie nieprzeczytane, a swoje ostatnie posty, bo nie mam czasu czytać wszystkiego dzień w dzień ;) Czasem tylko zajrzę, co dzieje się w tym uzbieranym syfie, jak dobijam do 2000 to już nawet nie staram się tego ogarnąć, a od razu oznaczam jako przeczytane ;p

Za dużo piszecie i tyle ;p

Davos - 2014-08-05, 23:04

Dbamy o to, by na forum nie było nudno :) A i tak sporo ludzi narzeka, kiedy postów jest mniej niż zwykle.

Mnie to najbardziej denerwuje, gdy znikam na kilka dni, a potem trzeba nadrabiać setki postów :)

brutalka - 2014-08-05, 23:07

I czytasz WSZYSTKO?!
widzu - 2014-08-05, 23:08

brutalka, co w tym dziwnego, też tak robię.

Klikam w "ZOBACZ NIEPRZECZYTANE" i kliknięciem rolki otwieram po trzy tematy na raz, a potem przeglądam je po kolei. :P

brutalka - 2014-08-05, 23:13

Nie chodzi o to, że to jest dziwne, ale kiedy tak robiłam, to zbyt wiele tematów mnie interesowało i zanim we wszystkich napisałam choćby kilka słów... schodziły godziny ;p
Davos - 2014-08-05, 23:20

Mam ignorowanych kilka gier i zabaw, ale poza tym czytam wszystko. Co zrobić, tak smutna dola administracji :)

Ale fakt, jest to mocno czasochłonne. Zwłaszcza, że do samego czytania się nie ograniczam, bo lubię też brać udział w dyskusjach, tych poważnych i niepoważnych ;)

A w ogóle robimy offtop, a szkoda kolejny powitalny temat zamykać :P

Adijos - 2014-08-05, 23:25

Cześć. Możecie dalej offtopować.
VincentVerigo - 2014-08-05, 23:38

brutalka, fascynujący nick.
widzu - 2014-08-06, 12:18

brutalka, nie na wszystkie tematy trzeba odpowiadać. :P
Antlion - 2014-08-08, 21:55

Mmm, a fellow bruva from the twisted pits of the Warp.
brutalka - 2014-08-08, 23:13

VincentVerigo napisał/a:
brutalka, fascynujący nick.


Rili? Raczej prosty (nie mylić z prostackim!) i - być może dla niektórych - nieco intrygujący, ale żeby zaraz fascynujący? ;p Śmierdzi mi tu lizusostwem :-D Nie musisz, nie jestem ważna B)

widzu napisał/a:
brutalka, nie na wszystkie tematy trzeba odpowiadać. :P


Przecież napisałam, że odpowiadam tylko na te, które mnie interesują, a że wiele ich... ;p W ogóle, to się czepiasz, dorwij Black Opsa to Ci za to złoję dupę ;p

widzu - 2014-08-08, 23:16

brutalka napisał/a:
W ogóle, to się czepiasz, dorwij Black Opsa to Ci za to złoję dupę ;p


Mówiłem już, że nie umiem grać w CoDa. :P

Adijos - 2014-08-08, 23:19

Spoko Wodza, jak kupię to wygram to za Ciebie Wodzu :D
brutalka - 2014-08-08, 23:31

Adijos - życzę Ci powodzenia :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group