To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Hydepark - Narzekalnia

brzozik70043704352251515 - 2014-02-21, 18:06

ZSK dobrze prawi, ale pamietaj, jak pojdziesz do internatu to codziennie o 18-stej masz sie meldowac na forum i zdawac relacje czy starsi sie nie panosza, jak tak to sie przejdziemy tam z chlopakaki z f. :-D

ale to juz chyba nie te czasy

Adijos - 2014-02-21, 18:11

brzozik70043704352251515 napisał/a:
ZSK dobrze prawi, ale pamietaj, jak pojdziesz do internatu to codziennie o 18-stej masz sie meldowac na forum i zdawac relacje czy starsi sie nie panosza, jak tak to sie przejdziemy tam z chlopakaki z f. :-D

ale to juz chyba nie te czasy

Spokojnie ;) Kumple na pokoju pakery :D Nie ma czego się bać.

brzozik70043704352251515 - 2014-02-21, 18:15

faktycznie, nie ma co sie bac 15. letnich pakerow. :-D
Barbra - 2014-02-21, 18:37

Jankiel, chodziłeś do XII albo XI? :> III jest chyba bliżej niż 3 przystanki... nie wiem jakie liceum jeszcze może być :> zaraz już wszystko będę o tobie wiedzieć :>


a Adijos, idź do internatu, nie ma co spędzać pół życia na dojazdy... chyba że uważasz że w autobusach nauczysz się więcej niż w pokoju z kolegami :D (mi się najlepiej uczy w komunikacji miejskiej, gdyby nie to że dojazdy zajmują mi 20-30 min to nie wiem czy czegokolwiek bym się nauczyła ;p). ale w internacie musi być fajnie, ja tak zawsze chciałam (w sumie podobnie jak shar, ale nie w jednopłciowej szkole, w życiu) ale jak się mieszka w dużym mieście to zostaje się z rodzicami dość długo. a zwłaszcza że twoi koledzy będą z tobą w pokoju to już w ogóle super sytuacja. internat:rodzice 100:0

JankielKindybalista85 - 2014-02-21, 18:40

Barbra napisał/a:
Jankiel, chodziłeś do XII albo XI? :> III jest chyba bliżej niż 3 przystanki... nie wiem jakie liceum jeszcze może być :> zaraz już wszystko będę o tobie wiedzieć


Basieńko nieźle kombinujesz ale nie do końca. Zapomniałaś, że ja się w obrębie Huty przeprowadzałem 3 razy. Ja się z Tobą bardzo chętnie powymieniam informacjami. Ale na pw i coś za coś ;)

Barbra - 2014-02-21, 18:52

ahhh, nie wpadło mi do głowy że mogłeś się przeprowadzić :D może chodziłeś do najstraszniejszego liceum "w lasku" nr 36? :> (wszyscy mnie zawsze straszyli tą szkołą)

ja jeszcze kiedyś wszystko wyśledzę, spokojnie ;)

monjiczq - 2014-02-21, 18:53

Sharvari napisał/a:

ja chciałam chodzić do szkoły z internatem. i mundurkami. nawet do katolickiej bym mogła, bo one takie są :( (tylko z drugiej strony nie wytrzymałabym z samymi babami i zakonnicami) może w końcu bym nie zasypiała na zajęcia i uczyła się.


Shar trza bylo wybrac szkole morska i daleko od domu ;d ja mialam mundurki, jedyne co dobre z tego byly to bardzo cieple bosmanki, nic tylko patki zrywac i masz plaszczyk jak sie patrzy :P

Love178 - 2014-02-21, 19:45

Głowa mnie strasznie boli, nigdy mi się to nie zdarza >< To chyba przez tą wiosenno-letnią pogodę, ach, niby fajnie, a jednak głupio, buuu xo
widzu - 2014-02-21, 19:49

love178 napisał/a:
Głowa mnie strasznie boli, nigdy mi się to nie zdarza



To się chwali. :ok:

Davos - 2014-02-23, 00:38

^AdijoS^ napisał/a:
http://internat.zse.bydgoszcz.pl/
Koszta duże nie są.
Obrazek
Jest też siłownia, sala bilardowa, świetlica, pracownia komputerowa.


No i to jest duży argument na plus, siłownia i bilard za darmo, do tego dostęp do komputerów, a pewnie i tak będziesz mieć jakiegoś lapka ze sobą. Masz możliwość spróbowania życia trochę bardziej niezależnego od rodziców, a za to w towarzystwie kumpli i zapewne dziewuch ;) Sam podejmiesz decyzję, ale ten internat to naprawdę dobra opcja :)

Sharvari napisał/a:
ZróbmySobieKupę napisał/a:
A ja sobie ponarzekam na zmiany na YT bo filmiki są teraz jakoś dziwnie z lewej strony :( Po uj te ciągłe zmiany...

ja właśnie mam wszyściusieńko wyśrodkowane ;_; ale przyzwyczaiłam się do tej brutalności YT i tym razem mniej mnie te zmiany ruszyły... gorzej już być nie może chyba.


Ano właśnie, czemu zawsze muszą zmieniać coś co dobrze działa na jakiś szajs,z którym jest mnóstwo problemów? :) I nie dotyczy to tylko youtuba. Nowe nie zawsze jest synonimem lepszego.

monjiczq - 2014-02-23, 19:43

Se narzekne ze musze jechac do kolezanki po druga farbe a nie chce mi sie wychodzic z domu
Love178 - 2014-02-23, 20:07

A jak tam Twoje zgubione fajki?
monjiczq - 2014-02-23, 20:14

Znalazly sie w samochodzie
Adijos - 2014-02-26, 17:25

Sobie narzeknę na nogę. Na w-fie chciałem być badassem, graliśmy w siatkówkę, kolega źle podbił, poleciała w bok, no i ja się rzuciłem, cudem jedną ręką wybiłem, ale jak je*nąłem o ziemię to tylko huk poszedł. Punkt zdobyty. Noga boli. Ludzie biją brawo. No i jest ten szacun na dzielnicy. Chociaż żałuję, bo noga mnie ostro boli.
widzu - 2014-03-03, 16:10

Biuro teoretycznie otwarte do godziny 16.

Przychodzę kulturalnie o godzinie 15:20.


Już zamknięte.

>:<

Adijos - 2014-03-03, 16:16

Chyba wojna się zaczyna...
Już od godziny słyszę latające odrzutowce nad domem. Ciągle latają.

Antlion - 2014-03-03, 16:17

Biblioteka teoretycznie otwarta do 19:00.

Przychodzę o 17:40.


Już zamknięte. A potem pretensje, że przetrzymuję książki.
>:-(

Adijos - 2014-03-04, 15:48

Kurde! Mojej babci wcześniej zachciało się czyścić komina. Ciężarkiem roz*ebała boczną cegłę w kominie, zaraz przy kuchni. Palić w piecu nie można, bo dym wlatuje do domu, ja dzisiaj wszystkie blaty i szafki w kuchni rozkręcałem, żeby zalepić. Tylko muszę poczekać na resztę rodziny, bo w domu sam siedzę.
Ale zimmmnooo. Brrr.

[ Dodano: 2014-03-04, 15:50 ]
No i jeszcze nie mogę sobie obiadu zrobić, bo wszystko powynosiłem do innych pokoi. Nawet czajnik mam obok siebie.

Sharvari - 2014-03-04, 15:52

poszłam wymienić słuchawki bo mocno przerywały i wzięli je "do naprawy" :( :( myślałam że dostanę od razu nowe :( :(:( tyle dni bez muzyki :( :(
Davos - 2014-03-04, 21:32

Cytat:
poszłam wymienić słuchawki bo mocno przerywały i wzięli je "do naprawy" :( :( myślałam że dostanę od razu nowe :( :(:( tyle dni bez muzyki :( :(


Nie masz żadnych zapasowych? Ja mam zawsze w odwodzie standardowe słuchawki, które dołączają do mp3 i których nigdy nie używam. Jakość dźwięku o wiele gorsza, ale i tak lepsze to niż brak muzyki.

U mnie się laptop ostatnio mocno grzeje i trochę przycina :/



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group