To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Ciekawostki ze świata i kraju - Pandemia z Chin

icywind - 2020-10-22, 10:55

Szybko idziemy po to 20k, wczoraj przebiliśmy 10k, dzisiaj już 12k xD
JankielKindybalista85 - 2020-10-22, 11:06

No i zajebiście.

Brat ma trójkę dzieci. Ponieważ się teraz buduje/remontuje i miejsca na chomikowanie brak to zrobił kwerendę ciuszkow i zabawek dziecięcych. Dla najmłodszego, co ma 4 miesiące, powybierali co lepsze albo w ogóle nieużywane po starszej dwójce a reszta w kartony. I wyszło 10 kartonów rzeczy dla maluszków. Miło by było to rozdać skoro niepotrzebne a w dobrym stanie. Brat napisał więc do Caritasu, do PCK i do kilku domów dziecka. Efekt miesięcznego oczekiwania na odzew? W połowie przypadków milczenie, w połowie - w tym od Caritasu i PCK - odpowiedź że ubranek nie przyjmą bo koronawirus. Tak kurwa, leżące miesiąc wkartonach ciuszki, wcześniej też niezbyt mające kontakt z kimkolwiek, rzeczy dla dzieci zarażajo śmiertelnym wirusem więc potrzebujące dzieci niech się jebią na swoje smutne ryje bo chuja dostaną. A potem będzie płacz że pomuszcie dejcie jeden procent, dejcie ubranka.

No cóż. Poniewaz oddać tego nie ma komu bo nikt ze znajomych i rodziny nie ma i nie planuję mieć malych dzieci a brat nie ufa internetowym zbiórkom i ogłoszeniom - i słusznie, kto mieszkał z Inessą, ten wie - a OLX i kontenery odpadają, bo brat nie chce na tym zarobić ale nie zamierza też być frajerem, co odda za darmo żeby potem zarobił ktoś inny, to cała ta masa przydatnych dla małych kaszojadów artefaktów trafi se w pizdu na śmietnik. Trudno, nie to nie, kurwa. Zauważcie, że niemal cały ten akapit to jedno zdanie.

Ja pomyślałem o ziomku co mu się w zeszła środę urodziła córka, ale siostra jego żony ma dwuletnie bliźniaczki więc kumpel jest tym wszystkim zajebany po sufit i więcej nie potrzebuje. Tak swoją drogą, córka i żona kumpla dalej w szpitalu, co oznacza że chłop ma dziecko od 8 dni ale nawet go jeszcze nie widział na oczy bo nie ma odwiedzin bo koronawirus.

I tak to jest. Pierdolcie się na ryj z tym waszym koronawirusem i związanymi z nim restrykcjami, pojeby. #wincyjurugwaju

[ Dodano: 2020-10-22, 11:26 ]
A ta kurwa jebana lewacka pedalska szmata Śmiszek chce ustawy o karaniu za nie siedzenie cichutko jak trusia w związku z całym tym bajzlem, bo olaboga koronawirus. No przyjebal bym mendzie jakbym spotkał. Albo nie, nakaszlałbym na niego.

[ Dodano: 2020-10-22, 11:58 ]
Morawiecki w sejmie też swoje popierdolił że się słabo robiło. Przecież to jest przepis na katastrofę społeczno-gospodarczą. A dziś ponoć zamkną w pizdu podstawówki. No pozdro szejset. I pewnie jeszcze zasiłki opiekuńcze dadzą, nie wiem z czego. Chociaż... skoro dawali je w wakacje, co było tak absurdalne że głowa mała, to chyba jednak ich stać. Jak zamykają szkoły to powinni w ramach ustawy o bezkarności dla urzędników bo olaboga covid dawać też ustawę o bezkarności rodziców, których małe dziecko zostawione w domu bez opieki się zabije w jakiś dziecięcy sposób, bo starzy musieli iść do roboty a nie zajmować się nim.

I to wszystko bo grypa - a nie dobra, bo zaraz się jakiś Davos strigeruje - bo choroba, której pod względem grozy o lata świetlne bliżej do grypy niż do dżumy sobie jest i w związku z tym trzeba traktować ją jak dżumę. Logiczne.

Całkiem_Dobry_Chłop - 2020-10-22, 12:11

Czyli uważasz, że takie organizacje jak Caritas czy PCK powinny wierzyć na buźkę jakiemuś gamoniowi z Nowej Huty, że te zabawki na 100% nie mogą mieć koronawirusa i w żadnym wypadku nie zakładać, że mógłby ściemniać. Dobrze zrozumiałem?
JankielKindybalista85 - 2020-10-22, 12:23

Dobrze zrozumiałeś bo zabawki i ciuszki nie mogą mieć koronawirusa. A nawet gdyby mogły mieć to w maseczce i rękawiczkach wrzucasz je od razu, po bezkontaktowym odbiorze, do pralki i pierzesz. Najwidoczniej te organizacje darów nie piorą tylko od razu wkładają dzieciakom na grzbiety. Odbiór to też nie problem: podjeżdżasz pod drzwi, zostawiasz, dzwonisz dzwonkiem i spierdalasz. A nawet potem można te pudła do magazynu wstawić i na dwa tygodnie, niech poleżą. W czym widzisz problem gamoniu?
RudaMaupa - 2020-10-22, 12:26

No czego Ty tu, chłopie, nie rozumiesz? Przecież napisał, że nie było ruszane, to nie było! :-D

Wszystkie pożyczki też na gębę powinny być, jak to tak nie ufać :P

Ale tak już bardziej serio, to trochę żenujące, że takie organizacje nie mają żadnego planu na odkażanie. Przecież potrzebujący nie zniknęli z powodu wirusa.

Też już oddaję ubrania po znajomych, bo to najbezpieczniejsze. Nie to nie, łaski bzzzzzz.

icywind - 2020-10-22, 12:46

JankielKindybalista85 napisał/a:
A ta kurwa jebana lewacka pedalska szmata Śmiszek

Już chciałem wnioskowac o warna za obrażanie użytkownika :haha:

JankielKindybalista85 - 2020-10-22, 12:52

RudaMaupa napisał/a:
Przecież potrzebujący nie zniknęli z powodu wirusa

Tak samo jak nie zniknęły noworodki i ich świeżo upieczeni rodzice, których podstawowe prawa są łamane bo koronawirus. Tak samo jak nie zniknęły dzieci w wieku szkolnym wobec których rząd łamie konstytucję uniemożliwiając realizację obowiązku szkolnego bo koronawirus. Tak samo jak nie zniknęły chorzy na raka i na grypę, a jednego i drugiego jakimś medycznym cudem zdiagnozowano w 2020 roku o połowę mniej niż w 2019 bo koronawirus. Tak samo jak nie zniknęło absolutnie nic z czym się borykaliśmy jako społeczeństwo do tej pory ale teraz wszyscy mają to w dupie bo koronawirus.

[ Dodano: 2020-10-22, 12:54 ]
icywind napisał/a:
JankielKindybalista85 napisał/a:
A ta kurwa jebana lewacka pedalska szmata Śmiszek

Już chciałem wnioskowac o warna za obrażanie użytkownika :haha:

A było blisko bo mi autokorekta poprawiła na Śmieszek. Ale jakby co to nie ma takiego użytkownika jak śmieszek. Jest dead laugh.

[ Dodano: 2020-10-22, 12:56 ]
A ciuszki dla potrzebujących dzieci poszły z dymem. Sąsiad rodziców i brata w tunelach w których rosną mu chryzantemy złociste na grobbing pali wszystkim co się da. Tak jak zresztą każdy który je choduje. Więc przyjął kartony z pocalowaniem ręki, tym chętniej , że w tym roku będzie słaby grobbing, dużo mniej chryzantem zejdzie, więc każda złotówka oszczędności, choćby na ogrzewaniu przez kwadrans, się przyda. No ale jakby co to przecież można mówić że gość normalnie funkcjonuje i zarabia bo przecież rząd mu nie zakazał hodować chryzantem. Ano nie. Tylko co z tego.

macbed - 2020-10-22, 13:22


Moris299 - 2020-10-22, 14:05

co do mojego wpisu z poprzedniej strony
Dzisiaj firma opublikowała info, że gość był jednak w grupie placebo, nie umarł przez szczepionkę

RudaMaupa - 2020-10-22, 14:06

Mocne placebo :-D
Moris299 - 2020-10-22, 15:38

Całkiem_Dobry_Chłop napisał/a:
Czyli uważasz, że takie organizacje jak Caritas czy PCK powinny wierzyć na buźkę jakiemuś gamoniowi z Nowej Huty, że te zabawki na 100% nie mogą mieć koronawirusa i w żadnym wypadku nie zakładać, że mógłby ściemniać. Dobrze zrozumiałem?


to nie mogli by po prostu na tydzień odstawić ten karton na bok? XD przecież to absurd, że nie przyjmują bo kurwowirus. On nie żyje milion lat tylko max 2-3 dni więc odstawiony na bok po prostu ulegnie rozpadowi.

macbed - 2020-10-22, 15:43

słyszałem o gościu który był skazany na śmierć więc go wzięli do eksperymentu
polegało to na tym że położyli go na wznak, przymocowali do łózka i zakryli oczy
następnie lekko nacięli mu palec, a pod dłonią umieścili miskę do której lali wodę kroplami
skazaniec nie wiedział o tym, że to woda - był przekonany że wykrwawia się kropla po kropli
oblał go pot a tętno przyspieszyło, po kilkudziesięciu minutach paniki wyraźnie osłabł i w końcu sobie zmarł

nie wiem na ile to prawda, ale wiem że efekt placebo w rozumieniu "oszukania mózgu" i wywołania reakcji organizmu mimo braku fizycznego bodźca o którym delikwent jest przekonany działa na wielu polach

icywind - 2020-10-22, 17:09

U nas 12k dzisiaj a o czym pisze tvpis?
https://www.tvp.info/5044...sem-na-ukrainie

Moris299 - 2020-10-22, 17:16

pamiętajcie jaki jest prawdziwy cel covida


Davos - 2020-10-22, 19:06

JankielKindybalista85 napisał/a:
Jak zamykają szkoły to powinni w ramach ustawy o bezkarności dla urzędników bo olaboga covid dawać też ustawę o bezkarności rodziców, których małe dziecko zostawione w domu bez opieki się zabije w jakiś dziecięcy sposób, bo starzy musieli iść do roboty a nie zajmować się nim.


JankielKindybalista85 napisał/a:
Tak samo jak nie zniknęły noworodki i ich świeżo upieczeni rodzice, których podstawowe prawa są łamane bo koronawirus. Tak samo jak nie zniknęły dzieci w wieku szkolnym wobec których rząd łamie konstytucję uniemożliwiając realizację obowiązku szkolnego bo koronawirus



Znów się nakręcasz w tym temacie. O ile rozumiem wkurw z powodu tych ubranek, bo to idiotyzm, że żadne organizacje nie chcą ich przyjąć w sytuacji, gdy wystarczyłoby je po prostu wyprać, o tyle z tymi szkołami to pojechałeś po bandzie. Piętnastolatek się nieumyślnie zabije jak zostanie sam w domu? Bo tyle lat ma ośmioklasista, a dziś podstawówki są czynne w całym kraju, a w strefach żółtych jeszcze dodatkowo szkoły średnie. Zostać w domu samo to nie może dziecko kilkuletnie, a nie kilkunastoletnie. Niech działają dalej przedszkola i początkowe klasy podstawówki, a reszta do domu i do nauki zdalnej, bez asysty rodziców. Ja zostawałem sam w chacie jak miałem 8 lat i jakoś żyję. Nie wylałem sobie garnka wrzątku na łeb i nie wyskoczyłem z okna przez nieumyślność. A dziś niby dużo starsze dziecko nie może zostać samo, bo się zabije? Jeśli tak to trudno, lepiej dla społeczeństwa, że taka wybrakowana jednostka się wyeliminuje, bo i tak by potem całe życie siedziała na zasiłku :troll:


Swoją drogą te wszystkie obostrzenia, które wprowadzamy, wprowadza też w mniejszym lub większym stopniu cały świat. Często w większym. W wielu krajach Europy funkcjonuje teraz np. godzina policyjna. A to tylko jedno z obostrzeń. Wystarczy popatrzeć jakie restrykcje wprowadzają Wielka Brytania, Francja, Niemcy, Hiszpania, Włochy, Czechy czy Belgia. Nie jesteśmy tu żadnym wyjątkiem.

[ Dodano: 2020-10-22, 19:07 ]
Moris299 napisał/a:
pamiętajcie jaki jest prawdziwy cel covida

Obrazek


:haha: :git:

JankielKindybalista85 - 2020-10-22, 21:01

Davos, zaraz cała Polska będzie w strefie czerwonej a podstawówki zostaną zamknięte. Morawiecki miał to dziś rekomendować. A jak zamkną podstawówki to mój wpis będzie bardzo adekwatny. Poszedłem po prostu o krok dalej w stosunku do stanu z dziś. Aczkolwiek możliwe że najmłodszych klas nie zamkną. Ale nie dlatego że im mniejsze dziecko tym trudniej mu złapać coronavirusa, bo to "fakt" który podejrzanie wypłynął dopiero wczoraj, jakże wygodnie, a dlatego że już nie ma hajsu na zasiłki opiekuńcze, a jak sam słusznie zauważyłeś, małe dzieci same zostać w domu nie mogą.

W każdym razie jeśli tak to czekam na logiczny wniosek rządzących, że skoro nie stać budżetu na zasiłki opiekuńcze z powodu zamknięcia podstawówek, to może też nie stać nas na zamykanie czegokolwiek innego.

[ Dodano: 2020-10-22, 21:01 ]
Davos, zaraz cała Polska będzie w strefie czerwonej a podstawówki zostaną zamknięte. Morawiecki miał to dziś rekomendować. A jak zamkną podstawówki to mój wpis będzie bardzo adekwatny. Poszedłem po prostu o krok dalej w stosunku do stanu z dziś. Aczkolwiek możliwe że najmłodszych klas nie zamkną. Ale nie dlatego że im mniejsze dziecko tym trudniej mu złapać coronavirusa, bo to "fakt" który podejrzanie wypłynął dopiero wczoraj, jakże wygodnie, a dlatego że już nie ma hajsu na zasiłki opiekuńcze, a jak sam słusznie zauważyłeś, małe dzieci same zostać w domu nie mogą.

W każdym razie jeśli tak to czekam na logiczny wniosek rządzących, że skoro nie stać budżetu na zasiłki opiekuńcze z powodu zamknięcia podstawówek, to może też nie stać nas na zamykanie czegokolwiek innego.

[ Dodano: 2020-10-22, 21:02 ]
O kurde, echo. Zakłócenia wywołane przez aparaturę podsłuchową rządu światowego...

macbed - 2020-10-22, 21:03

Davos, zaraz cała Polska będzie w strefie czerwonej a podstawówki zostaną zamknięte. Morawiecki miał to dziś rekomendować. A jak zamkną podstawówki to mój wpis będzie bardzo adekwatny. Poszedłem po prostu o krok dalej w stosunku do stanu z dziś. Aczkolwiek możliwe że najmłodszych klas nie zamkną. Ale nie dlatego że im mniejsze dziecko tym trudniej mu złapać coronavirusa, bo to "fakt" który podejrzanie wypłynął dopiero wczoraj, jakże wygodnie, a dlatego że już nie ma hajsu na zasiłki opiekuńcze, a jak sam słusznie zauważyłeś, małe dzieci same zostać w domu nie mogą.

W każdym razie jeśli tak to czekam na logiczny wniosek rządzących, że skoro nie stać budżetu na zasiłki opiekuńcze z powodu zamknięcia podstawówek, to może też nie stać nas na zamykanie czegokolwiek innego.

widzu - 2020-10-22, 21:03

JankielKindybalista85 napisał/a:
O kurde, echo. Zakłócenia wywołane przez aparaturę podsłuchową rządu światowego...



macbed - 2020-10-22, 21:04

kiedy ty i twój najlepszy ziomek zostajecie parą impostorów
ZSK - 2020-10-23, 11:28

JankielKindylibalista85 napisał/a:
czekam na logiczny wniosek rządzących


O to tak jak ja xD



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group