To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Hydepark - Narzekalnia

widzu - 2016-08-05, 18:17

Nie wyjdzie.
U mnie używce szybko upadają.
Rok i nie ma.

JankielKindybalista85 - 2016-08-05, 18:18

To zastanów się dlaczego tak było i zrób to inaczej.
widzu - 2016-08-05, 18:19

Poza tym trzeba mieć kasę na dzierżawę budynku, zezwolenie na handel i dodatkowe ubezpieczenia, to nie jest takie hop-siup.
V - r - 2016-08-05, 18:20

Sklepów jak mrówków, w chuj ludzi se takie rzeczy załatwia.
JankielKindybalista85 - 2016-08-05, 18:20

widzu napisał/a:
to nie jest takie hop-siup.

No na pewno jest to trochę trudniejsze niż zmarnowanie danego od losu roku na narzekanie i złorzeczenie na pisiorów po czym pójscie na bezrobocie. Tu masz Widzu 100% racji. Przyznaję.

widzu - 2016-08-05, 18:21

Upadają, bo z ciuchów używanych mały zarobek jest i się nie opłaca dzierżawić powierzchni handlowej.
JankielKindybalista85 - 2016-08-05, 18:22

To kurwa z bagażnika sprzedawaj. Znam typa co mu się to w Krakowie zajebiście opłaca.

Pierwsze z brzegu co wpadło do łba, tak w nawiązaniu do tego co mówiłem o analizie przyczyn klęsk innych po czym robieniu inaczej.

widzu - 2016-08-05, 18:22

Na razie się zobaczy jak będzie z robotą, pojawiło się światełko w tunelu, ale zapeszał nie będę, powiem wam za rok.
Moris299 - 2016-08-05, 18:24

widzu napisał/a:
powiem wam za rok.


a co musisz najpierw Icego o pozwolenie spytać? :smile:

JankielKindybalista85 - 2016-08-05, 18:25

widzu napisał/a:
Na razie się zobaczy jak będzie z robotą, pojawiło się światełko w tunelu, ale zapeszał nie będę, powiem wam za rok.

Widzu postanowił się poświęcić dla rodziny i udając psychofana PiSu zajebie w zamachu Tuska. To wkurwi Europę, która siłowo obali rząd kaczystowskich oprawców, przywróci do władzy PO+KOD+Nowoczesna+UB, nowy rząd zostawi gimnazja w spokoju, starzy Widza będą mieć pracę.

Brawurowo wykoncypowane! A ja cię miałem za bezwolną marudę Widzu.

krojechleb - 2016-08-05, 18:32

a to nie jest tak, że skoro likwidują gimnazja to zwiększy się liczba uczniów w podstawówce i szkole średniej a co za tym idzie powinna się również zwiększyć liczba nauczycieli czyli tych z gimnazjów powinni poprzenosić ale to w sumie taka tylko teoria
Love178 - 2016-08-05, 18:58

krojechleb napisał/a:
a to nie jest tak, że skoro likwidują gimnazja to zwiększy się liczba uczniów w podstawówce i szkole średniej a co za tym idzie powinna się również zwiększyć liczba nauczycieli czyli tych z gimnazjów powinni poprzenosić ale to w sumie taka tylko teoria

No, widzu już coś tam opisywał, że mogą część tych dodatkowych godzin przenieść na już pracujących nauczycieli.
Jakby nie patrzeć - w podstawówce i gimnazjum ma się inną nauczycielkę od np. polskiego, bo się wtedy jest w dwóch różnych budynkach (choć to też taka meeega uproszczona teoria)

Moris299 - 2016-08-05, 19:01

no ale i tak trzeba przepracować taką samą ilość godzin
maat_ - 2016-08-05, 19:24

JankielKindybalista85, Hajsu ludzie nie mają , nie da się zrobić inaczej
Dead_Laugh - 2016-08-05, 22:00

widzu napisał/a:
Upadają, bo z ciuchów używanych mały zarobek jest i się nie opłaca dzierżawić powierzchni handlowej.


To cię kurde zdziwię... W Krasnymstawie, mieście w którym zaraz będą Chmielaki (darmowa reklama 19 - 21 Sierpnia. Województwo Lubelskie zaprasza :) ) to jest taki bisnesman, który ma z 4-5 lumpów w mieście... I teraz... (wait for it) Wozi się on Porsche Carrera. Ja tam podejrzewam, że jakieś jeszcze tajemne spółki z mafią ma :troll: Jego biznes rozrósł się od jednego pieprzonego lumpa. I to tylko w Krasnymstawie ma te 4-5. Jeszcze w innych miastach pootwierał i razem to ma chyba z 15 (możliwe, że wyolbrzymiam) lumpów.

Także widzu :pejcz:

macbed - 2016-08-05, 22:03

Dead_Laugh napisał/a:
rozrusł


rozrusł

rozrusł

rozrusł

rozrusł

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

Dead_Laugh - 2016-08-05, 22:07

Heh. Każdemu czasem się wypsnie. :troll:

A może to było specjalnie abym znowu przywołać Icy'iego z zaświatów? :troll:

widzu - 2016-08-05, 23:13

Dead_Laugh, lumpy sieciowe zawsze się utrzymują dłużej.

Tak, te sklepy też mają własne "marki". :P

Małym, pojedynczym sklepikom ciężej się utrzymać.

[ Dodano: 2016-08-05, 23:14 ]
W ogóle przeraża mnie fakt, że sieci handlowych używaków znam chyba nawet więcej niż marek zwykłych odzieżówek. :oops:

Marcin55522 - 2016-08-05, 23:33

Dead_Laugh napisał/a:
W Krasnymstawie, mieście w którym zaraz będą Chmielaki (darmowa reklama 19 - 21 Sierpnia. Województwo Lubelskie zaprasza :) )


Wczoraj byłem się tam przejechać.

Dead_Laugh - 2016-08-05, 23:37

Inni mają autostrady my mamy trasy rowerowe :D I jak Ci się podobało w moim rodzinnym mieście?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group