To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Ciekawostki ze świata i kraju - Pandemia z Chin

JankielKindybalista85 - 2020-10-14, 14:32

Wirus musi się wyszumić.

[ Dodano: 2020-10-14, 14:33 ]
Tak jak nowe strony.

icywind - 2020-10-14, 16:27

https://www.spidersweb.pl...przypadkow.html
Przynajmniej jakaś kategoria w której jesteśmy blisko podium B-)

Moris299 - 2020-10-14, 16:30

xDDDDDDD może wreszcie chociaż to uświadomi polakom, że rząd zrobił wałki i przekręty na miliony a radzimy sobie najgorzej na świecie xD marne me nadzieje, że jak ludziom z rodziny ktoś umrze to się otrząśnie i przestanie wierzyć w pisowską propagandę o sukcesie i wirusie w odwrocie
icywind - 2020-10-14, 16:32

No co ty, rząd wszystko dobrze robi tylko lekarze leniwi a ludzie nie przestrzegają godzin dla seniorów

[ Dodano: 2020-10-14, 16:35 ]
W ogóle jaka to jest parodia, że wszędzie dziękują lekarzom i pielęgniarkom za pracę i poświęcenie bo są przecież najbardziej narażeni a w Polsce wyzywa sięod leniuchów byle rząd lepiej wypadł

Moris299 - 2020-10-14, 16:43

w ogóle jesli dobrze liczę na podstawie tych statystyk to mamy już 1/200 populacji która przeszła przez chorobę tylko oficjalnie, jako, że bezobjawowych mówi się, że jest z 4-5 razy więcej to już nawet co 50 osoba mogła mieć koronę.

https://www.worldometers.info/coronavirus/

[ Dodano: 2020-10-14, 16:44 ]
i 1/8000 część populacji zmarła na covida do tej pory

widzu - 2020-10-14, 19:42

icywind napisał/a:
Kto zmienił tą piękną nazwę? :(


Tym razem to nie ja :rock:

Mańka - 2020-10-14, 23:10

icywind napisał/a:
No co ty, rząd wszystko dobrze robi tylko lekarze leniwi a ludzie nie przestrzegają godzin dla seniorów

[ Dodano: 2020-10-14, 16:35 ]
W ogóle jaka to jest parodia, że wszędzie dziękują lekarzom i pielęgniarkom za pracę i poświęcenie bo są przecież najbardziej narażeni a w Polsce wyzywa sięod leniuchów byle rząd lepiej wypadł


Wyzywa się głównie dlatego, że lekarze w ramach nfz oferują wyłącznie teleporady lub zamykają gabinety a prywatnie to przyjmą cię jak wcześniej.

Całkiem_Dobry_Chłop - 2020-10-14, 23:35

icywind napisał/a:
https://www.spidersweb.pl/2020/10/polska-w-czolowce-liczba-zgonow-liczba-nowych-przypadkow.html
Przynajmniej jakaś kategoria w której jesteśmy blisko podium B-)


Chyba czegoś nie rozumiem... według tego artykułu w USA przybyło kilka tysięcy nowych zakażeń. Wchodzę sobie na gisanddata a tam pokazuje, że w USA dziennie przybywa kilkadziesiąt tysięcy nowych zakażonych. Innych krajów nie sprawdzałem. Albo tu coś nie gra albo ja tego nie ogarniam...

Moris299 - 2020-10-14, 23:44

Całkiem_Dobry_Chłop napisał/a:
Albo tu coś nie gra albo ja tego nie ogarniam...


To co tutaj nie gra to źródło. Spidersweb to ściek. Wzięli sobie jakieś dane z dupy, bo oficjalnie służba zdrowia w wielu krajach podaje dane kilka razy dziennie a nasz rząd raz dziennie i następnego dnia a do tego trzeba uwzględnić, że te dane są dla utc 0 czyli jak u nas jest połowa dnia to w usa dzień się dopiero zaczął ii tak sobie mogli wziąć dane ile wyszło w ciągu pierwszych 3 godzin w USA i doliczyć do tego ile nasz rząd podał ile było łącznie zakażeń przez cały dzień.

Całkiem_Dobry_Chłop - 2020-10-14, 23:50

A dziękuje panie kolego miło wiedzieć, że mimo późnej pory jednak jakoś jeszcze ogarniam. Tak w ogóle znowu zmieniono nazwe tematu i to na taką bardzo plugawą.
icywind - 2020-10-14, 23:51

No teraz Polska na tej stronie którą cytują ma 11 miejsce na dzienne zakażenia xD

[ Dodano: 2020-10-14, 23:52 ]
Całkiem_Dobry_Chłop napisał/a:
A dziękuje panie kolego miło wiedzieć, że mimo późnej pory jednak jakoś jeszcze ogarniam. Tak w ogóle znowu zmieniono nazwe tematu i to na taką bardzo plugawą.

To przez tytanię zmieniającą mi poprzednią nazwę

widzu - 2020-10-14, 23:53

Mańka napisał/a:
Wyzywa się głównie dlatego, że lekarze w ramach nfz oferują wyłącznie teleporady lub zamykają gabinety a prywatnie to przyjmą cię jak wcześniej.


Niestety, ale w przychodniach na NFZ masz z góry narzucone reguły i ich nie przeskoczysz. Każą Ci zamykać, to zamykasz. I nawet jak nie chcą, to muszą.

RudaMaupa - 2020-10-15, 06:30

Icy, bez jaj z tymi zmianami tematu. Chociaż byś nazwał "nietoperz". >:<
Moris299 - 2020-10-15, 12:00
Temat postu: Zmarł Gontarski. Znany poeta i filozof. Nikt otrzymał pomocy
Dziś zmarł na Covid nasz znajomy, filozof, dziennikarz, pisarz, wrocławski poeta. Jeszcze młody człowiek, w sile wieku. Zmagał się z wirusem samotnie. Nikt nie udzielił mu pomocy. Jego ostatni wpis na FB zamieszczony DWA DNI TEMU brzmiał:


Mańka - 2020-10-15, 12:29

To jest problem - wszyscy interesują się tylko covidem a diagnostyka i leczenie innych chorób zeszło na dalszy plan. Masakra
JankielKindybalista85 - 2020-10-15, 12:55

Bo pierdolimy się z chińską grypką jakby to była dżuma a cała reszta leży. Teraz co jakiś czas wybijają różne przypadki ale w statystykach brak leczenia raka, chorób serca i innych takich naprawde wyskoczy z szafy w przyszłym i kolejnym roku. Ludzie zaniedbani pod tym kątem na rok, bo wszystko poodwoływane, bo covid, poumierają dużo szybciej, niż by mogli. I co? Czy to ofiary covidu? A i owszem! Bo umarli dlatego że przestali być leczeni na swoje choroby, bo covid kurwa olaboga ratujmy się milion procent śmiertelności kurwa jebana mać.

Personel medyczny na pewno zapyta. Wczoraj usłyszałem o dwóch przypadkach śmierci w dalszych rodzinach przyjaciół. Miały one z covidem tyle wspólnego, że ofiary nie uzyskały na czas niezbędnej pomocy na sorze bo kurwa covid i se umarły. Jedna na zakrzep, druga na cukrzycę. W obu przypadkach personel informując o śmierci zapytał od razu i bez skrępowania czy jako przyczynę śmierci szpital może podać covid. No jasne kurwa czemu nie, nawet se przygniecenie przez spadający fortepian wpiszcie. A czemu? Ano bo w ministerialnym czy tam enefzetowskim cenniku covid jest droższy niż zgon z innych przyczyn. Im więcej covidowców się w danej placówce leczy i w niej umrze na ten covid, tym lepiej, bo hajs wpadnie większy niż za zwykłego truposza co miał normalną niegroźną chorobę nie umywajacą się nawet pod względem grozy do covidu. A to ważne skoro NFZ za nic innego nie płaci i żadnych innych zabiegów na żadne inne choroby się nie wykonuje NO BO COVID KURWA RATUJCIE RODZINY I NIEROGACIZNE, UCIEKAJMY W GŁUSZĘ UCIEKAJMY CZIZUS KURWA JA PIERDOLĘ.

Pierdolić to gówno.

Za co rząd mnie okrada że składki zdrowotnej ja się pytam, skoro żeby uzyskać jakąkolwiek pomoc medyczną muszę mieć covida?

Przy okazji: Sasin i cała reszta jadąca po lekarzach ma rację pod jednym względem: w państwowych ośrodkach to lekarze olaboga tego nie tamtego nie bo covid, mimo że moce przerobowe są, ale godzinę później prywatnie w swoim gabinecie za hajs bez paragonu to ależ zapraszam szanowny pacjencie.

Serio, jebać covid. Popieram każdego kto mówi żeby zlać to z dupy, przestać pierdolić o tym w mediach i funkcjonować normalnie.

[ Dodano: 2020-10-15, 13:03 ]
Ps Moris ale ty jak cytujesz to napisz skąd, co? Bo to o tym gościu brzmi jak jakiś wpis na fejsie albo w gazecie, a rzuciłeś to jakbyś ty go znał.

macbed - 2020-10-15, 13:18

no ja myślałem że to jakiś kumpel Morisów i się dziwiłem trochę że takie znajomości mają

[ Dodano: 2020-10-15, 13:19 ]
ciekawe czy Ascara ma zapierdziel w szpitalu teraz

Moris299 - 2020-10-15, 13:20

JankielKindybalista85 napisał/a:
Bo to o tym gościu brzmi jak jakiś wpis na fejsie albo w gazecie, a rzuciłeś to jakbyś ty go znał.


xD fatycznie
przekopiowałem z twittera, już mi się nie chce szukać linka xD

[ Dodano: 2020-10-15, 13:20 ]
macbed napisał/a:
ciekawe czy Ascara ma zapierdziel w szpitalu teraz

Ascara siedzi w psychiatryku

[ Dodano: 2020-10-15, 13:21 ]
W sensie nie pracuje z chorymi na wirusy czy coś tylko z chorymi psychicznie xD

macbed - 2020-10-15, 13:21

myślę że przez pandemię trzęsienia portkami psychiatryki też niedługo będą mocno obciążone xD

[ Dodano: 2020-10-15, 13:22 ]
nic śmiesznego w sumie

JankielKindybalista85 - 2020-10-15, 13:27

O właśnie! Z Twittera. Zapomniałem o istnieniu tego czegoś akurat. #seniorwinternetach


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group