To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Hydepark - Narzekalnia

dyniator - 2016-02-18, 13:57

Oooo.. temat w sam raz dla mnie.
Barbra :1m: :haha:

Nie ma to jak wstać rano i zamiast wsiąść do auta i po prostu pojechać, zrywać lód z szyby -,-
To już nie śnieg, to już lód! :wnerw:

macbed - 2016-02-18, 17:20


Przynajmniej nie musiałeś przez 20 minut szukać sposobu na prowizoryczne umocowanie nie zamykającej się klapy bagażnika... Części dotrą dopiero jutro

dyniator - 2016-02-18, 18:02

Heh. W zeszłym roku miałem identyczny problem.. Tylko, że z drzwiami kierowcy :spiew:
NN7 - 2016-02-18, 18:07

Barbra napisał/a:
jak dobrze już nie robić sprawozdań

kiedyś wyszedł mi tak bardzo zły wynik że w jednym z pomiarów przesunęłam przecinek xD i wyszedł idealny i zadowolona poszłam oddać. a pani mi powiedziała że to niemożliwe bo ten sprzęt jest trochę popsuty i powinien wyjść zły wynik ;___;

hahahaa :haha:
tez ciągle zmieniam pomiary, żeby mi pasowało xd

Moris299 - 2016-02-18, 22:47

dyniator napisał/a:
Nie ma to jak wstać rano i zamiast wsiąść do auta i po prostu pojechać, zrywać lód z szyby -,-
też chcę mieć takie problemy :cry:

ja ostatnio stałem o 6 rano ponad pół godziny czekając na PKS i to jak były te mrozy było z -5 około

macbed - 2016-02-18, 22:48


Następnym razem ubierz kurtkę

ChodnikowyWilk - 2016-02-18, 22:53

albo kup sobie bieliznę termoaktywna :troll:
Moris299 - 2016-02-18, 22:57

mam kurtkę grubą, tak
lecz na cóż mi to gdy mróz
swymi kolczastymi ramionami
otula mnie
wbijając się w każdą z żył
i nierozerwalny powoli zabiera mnie

Mańka - 2016-02-18, 23:16

Będę musiała biegać z papierkami i przepisywać się z grupy do grupy, bo jakaś tępa pizda nie umie ułożyć planu, a w dodatku zmienia go na dzień przed rejestracją w USOS.
Nadir - 2016-02-18, 23:20

A ja narzeknę, że mnie ręka boli. Bycie artystą to ciężka praca.
Mańka - 2016-02-18, 23:23

Mało tego: są takie tępe pizdy i chujki, które się zarejestrują, blokują miejsce, a potem budzą się pod koniec semestru: aaaalllee jjja jjjjestem w innej ggggrupie. NOSZ KURWA MAĆ, TO NIE ŁASKA ZAŁATWIĆ PRZENIESIENIA WCZEŚNIEJ?!
Davos - 2016-02-19, 00:47

Huehue, USOS :diabelek2: Za moich studenckich czasów też było z tym mnóstwo użerania. Sporo ludzi na niego narzekało. A ja nawet na forum studenckim zrobiłem specjalną okolicznościową sygnę na jego cześć.

[ Dodano: 2016-02-19, 00:52 ]
O, znalazłem


macbed - 2016-02-19, 00:53


O żesz Ty nikczemny prowokatorze!

NN7 - 2016-02-19, 00:56

Ja właśnie nie rozumiem tego narzekania, że co tu jest w nim złe?
Jedyny minus to taki, że po prostu dają zawsze o jakieś 20 miejsc za małe limity na te większe przedmioty i niektórzy muszą z karteczką latać. Ale co to za wielki problem? Jeden, dwa podpisy. Tak samo nie rozumiem manciary, po co te nerwy xd Raz w ogóle zapomniałam o rejestracji na drugi semestr i musiałam się latać za 10 przedmiotami, korona mi z głowy nie spadła :D

[ Dodano: 2016-02-19, 00:57 ]
hahhahaha xd

Mańka - 2016-02-19, 01:07

Widzisz NN, bo jak sobie coś zaplanuję, a potem mi się to zmienia, to się wkurwiam
NN7 - 2016-02-19, 01:09

no dobra wtedy to tak :hug:
macbed - 2016-02-19, 01:10


https://www.youtube.com/watch?v=UoqFbWMbu60

Mańka - 2016-02-19, 01:12

NN :hug:
Davos - 2016-02-19, 01:37

NN7 napisał/a:
Ja właśnie nie rozumiem tego narzekania, że co tu jest w nim złe?
Jedyny minus to taki, że po prostu dają zawsze o jakieś 20 miejsc za małe limity na te większe przedmioty i niektórzy muszą z karteczką latać. Ale co to za wielki problem? Jeden, dwa podpisy.


No u nas było tak, że ludzie od razu się rzucali na najlepsze przedmioty/grupy, cały system się zawieszał, a jak odświeżyłaś stronę to okazywało się, że już nagle jest zapisanych 50 osób i nie ma miejsc :P A zmienić grupę można było u nas jedynie w przypadku kolizji, gdy komuś się zajęcia na siebie nakładały. Ale pół biedy, gdy chodziło o głupie zajęcia - lepsze cyrki byly z egzaminami. Jest jakiś przedmiot, który ma 3 egzaminatorów, o których wiadomo, że jeden jest mega zajebisty i prostudencki, a pozostałych 2 to megawredne skurwysyny :D Oczywiście u pierwszego ledwie 30 miejsc, a osób na roku 200 z hakiem więc wiadomo, że rywalizacja o dostanie się do tego egzaminatora będzie bardziej zacięta niż walka o karpia w lidlu przed świętami. No i zbliża się dzień rejestracji, wstajesz rano, odpalasz kompa na godzinę albo i dwie godziny przed, upewniasz się, że z netem wszystko w porządku, logujesz się do systemu i czekasz. Pod ręką mocna kawa, w międzyczasie w innej zakładce masz otwarte forum, gdzie ludzie też wyczekują z niecierpliwością i podekscytowaniem i każdy wierzy, że to akurat jemu dopisze szczęście. Wszyscy siedzą jak na szpilkach, a emocje rosną z każdą następną minutą. Kilka sekund przed otwarciem rejestracji napięcie sięga zenitu, odświeżasz szybko stronę, żeby trafić punkt w moment, gdy okno rejestracji zmienia się z "zamknięta" na "otwarta". Odświeżasz i... chuj, USOS się zawiesza, bo to samo co ty w tej samej chwili zrobiło jednocześnie 200 innych osób :-D Bluzgasz głośno, odświeżasz jeszcze raz i już wszystkie 30 miejsc u najlepszego profesora zajęte. Za to u pozostałych 2 wszystkie miejsca wolne :D
I właśnie za takie akcje wszyscy na studiach kochaliśmy USOS :D

NN7 - 2016-02-19, 12:40

Ale jakie wspomnienia, zobacz :haha: Znam to, do 6 raz nie spałam, żeby się zarejestrować na ostatnie miejsce analizy ms i mnie ubiegli xd Ale wow, to Wy mogliście się rejestrować do poszczególnych osób? :o U nas nikt nawet rejestracji na egzaminy nie praktykuje, od razu dają na maila kto gdzie pisze i tyle xd


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group