To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Humor - Najlepsze copypasty

Szyszek - 2017-08-27, 21:43

Cóż, u mnie znajdzie się paru takich znajomych.

"O KURDE TO MY XDDDDD"

[ Dodano: 2017-08-27, 21:49 ]
Tak pomyślałem, że opis dla niewidomych mema zrobionego przez Razem idealnie nada się do tego tematu:

Grafika: Na górze widać schematyczny rysunek zegara. Układ wskazówek sugeruje, że jest godzina 5.30 lub 17.30. Jednakże w miejscu godziny pierwszej widnieje napis "czas na dymisję ministra Szyszki", godziny drugiej – "czas na dymisję ministra Szyszki", godziny trzeciej – "czas na dymisję ministra Szyszki", godziny czwartej – "czas na dymisję ministra Szyszki", godziny piątej – "czas na dymisję ministra Szyszki", godziny szóstej – "czas na dymisję ministra Szyszki", godziny siódmej – "czas na dymisję ministra Szyszki", godziny ósmej – "czas na dymisję ministra Szyszki", godziny dziewiątej– "czas na dymisję ministra Szyszki", godziny dziesiątej – "czas na dymisję ministra Szyszki", godziny jedenastej – "czas na dymisję ministra Szyszki", a w miejscu godziny dwunastej – "czas na dymisję ministra Szyszki". W lewym dolnym rogu grafiki zdjęcie sarny europejskiej. Sarna mówi: "Motyla noga, spójrzcie tylko, która godzina!".

Lilith - 2017-08-27, 22:51

Dostałem od pewnego miesięcznika o zdrowiu i urodzie zlecenie na reportaż o jednej z najciekawszych form życia opartych na związkach węgla, mamusiach na internetowych forach. Zgodziłem się, nie przeczuwając zupełnie, co mnie czeka. Przez co będę musiał przejść. Jaki ze mnie współczesny Dante się stanie. Nie przeczuwając.

Mamusie zeszły ostatnio do podziemia. Po straszliwych doświadczeniach z ludzką nikczemnością, wolą pozostać w ukryciu. Żyją w kilkudziesięcioosobowych stadach na zamkniętych grupach na Facebooku. Niełatwo do nich przeniknąć. Są na tyle inteligentne, że od razu rozpoznają męskiego osobnika po jego profilu. Przedstawiłem się jako Karol Mroziński, a one bez pudła poznały, że nie jestem jedną z nich. Musiałem założyć fejkowe konto. Nazwałem je Ania Jajczak. Napisałem, że jestem matką małego Denisa i Pameli i że najbardziej wstydzę się swoich rozstępów. Zostałem przyjęty.

Zbieranie materiałów do reportażu rozpocząłem w sposób klasyczny: od dyskusji o kupach. Dowiedziałem się o nich wszystkiego: jaki muszą mieć kolor, zapach, gęstość i jakie muszą być w dotyku. Zaciekawiła mnie jedna mamusia, która napisała, że polizała ostatnio gówienko swojego dziecka. Nie chciałem pytać, czemu to zrobiła. Zapytałem jedynie, co wtedy czuła. Odpisała, że było to wspaniałe i że teraz będzie już zawsze lizać kupy swoich dzieci, a z czasem może nawet także męża, dalszej rodziny i sąsiadów. Zapytałem, czy zgodzi się powtórzyć to wszystko w moim artykule, podpisując się prawdziwym nazwiskiem. Mamusia zrobiła się podejrzliwa i zgłosiła mnie do moderacji. Zostałem usunięty z grupy.

Zapisałem się znów jako Monika Jamniczak, matka Olivii i Brajana, i od razu włączyłem się do dyskusji o karmieniu piersią. Jako wielki miłośnik i znawca kobiecych piersi, z wielką uwagą śledziłem wszystkie posty. Aż do chwili, gdy jedna z mamuś opowiedziała historię, jak to karmiła swoim mlekiem własną, śmiertelnie chorą matkę. Wyjaśniła, że chciała w ten sposób oddać jej to, co sama wcześniej od niej dostała. Przez dwa dni nie mogłem patrzeć na kobiece piersi ani pić kawy z mlekiem. To był najczarniejszy okres mojego życia.

Spróbowałem jeszcze raz. Chciałem poznać zwyczaje mamuś. Chciałem być jak Bronisław Malinowski wśród Papuasów. Jakie mamusie mają tajemne rytuały, jakie bóstwa czczą. Co robią po śniadanku, a co na czczo. Czemu nie kąpią dzieci w piątek. Co daje smarowanie czoła smalcem. Napisałem, że moja Olivka ma zaparcie po kleiku jarmużowym. Poprosiłem o poradę. Martyna doradziła wstawić moją małą na trzy różańce do mikrofalówki, a potem poklepać po pleckach. Dorota powiedziała, że ona zawsze zawija dziecko w ręcznik, turla jak naleśnik po dywanie, a potem kąpie w swoim moczu. Malwina też uważała, że to najlepsza metoda. Radziła tylko dodać do miski z moczem trochę koziego sera.

Podziękowałem za te wszystkie porady i zapytałem jeszcze, jak się upewnić, że to zaparcie, a nie na przykład kolka. Wywołałem tym powszechną wesołość. Rozbawiłem wszystkie mamusie. Jak to jak się upewnić? - napisały. - Poliż gówienko, Monika. Poliż gówienko Olivii. OK - odpisałem i poszedłem dokończyć artykuł. Wysłałem go do redakcji i po godzinie dostałem odpowiedź, że chyba się z chujem na łby pozmieniałem i na pewno tego nie wydrukują, ale jeżeli zrobię z tego tekst o makakach czubatych z Borneo, to mogą to puścić w następnym National Geographic. Zgodziłem się. Zmieniłem mamusie na makaki czubate. Resztę zostawiłem tak, jak było. Do zobaczenia w kioskach.

widzu - 2017-08-27, 23:06



[ Dodano: 2017-09-06, 11:37 ]
śmieszkować nie kazano
wstąpiłem na działo
i spojrzałem na pole
o ja pierdole XD
co się odjebało
artyleryji normickiej ciągną się szeregi
prosto długo daleko
i same bezbegi
i widziałem ich wodza
przyszedł, mieczem skinął
i zginął.
co za pech
dobrze, że zdech XD
wylewa się spod skrzydła bezbecji piechota
długą czarną kolumną
normicka miernota
nasypana iskrami watermarków jebzdzidy
jak sępy
chujowych obrazków w eter ślą zastepy.
przeciw nim sterczy ciemna, podpiwniczona
jak chuj bodzący dupę
reduta anona

Lilith - 2017-09-06, 17:35

http://aszdziennik.pl/120...k-swiezakarstwa
ZSK - 2017-09-06, 18:31

widzu, bardzo ładne (y)
widzu - 2017-09-06, 19:54

ChodnikowyWilk, było, Lila wrzuciła pierwsza.
Zabek05 - 2017-09-06, 20:16

Wyobraź sobie, że jesteś z dupeczką sam na sam, zaczynacie akcję, a tu nagle jeb!
tomasz hajto komentuje twoje ruchanie, ty się produkujesz, a tu hajto obok nawija nie bój się, wejdź w nią mocniej, trzymaj tę głębię, tak, ale za mało tej gry z kija chłopie, przenieś ciężar i obróć ją na drugą stronę, z podmęczonym rywalem gra się łatwiej
ty się już wkurwiasz, a hajto dalej ma wkrętkę pokiwaj trochę, ale nie jak jesteś z tyłu, nie na raz, dokładniej graj, odpuść trochę jak nie jesteś pewien, popatrz, podnieś głowę, przytrzymaj językiem, to też jest element gry, właśnie tak, jak ja to mówię antizipieren, graj do końca, nie czekaj aż ona zacznie gwizdać
no i chuj, kończy się opadem, bo hajto cię stresuje, a on mnie jupp heynckes mówił, że jak ktoś nie robi tego w poniedziałek, wtorek, środę, to nie zrobi tego w sobotę, nie można tak na tym poziomie, to są właśnie te detale, już u mnie w schalke był taki victor agali i rudi assauer mówił o nim agali, agali, nie porucha, bo się spali hehe

JankielKindybalista85 - 2017-09-06, 20:27

^
:haha: :2m: :clap: :git: :gool:

Davos - 2017-09-06, 22:14

Świetne :D
widzu - 2017-09-08, 17:53

bądź mno
anon, lvl 43
masz żonę
gwałcisz ją co noc w piwnicy
macie w chuj dzieci
ogólnie to straszna patologia u was w domu
codzień wam policja wjeżdża na chatę
do tego mieszkacie w patologicznej dzielnicy
czarne interesy, przekręty, dilerka, kradzieże, pobicia, gwałty, morderstwa to u was norma
twój sąsiad jest baronem tego całego kurwidołka
ma siana w chuj
willa wyjebana, na podjeździe czarne lambo
dorobił się na handlu ludźmi
daje ogłoszenia w internecie, że załatwia ludziom pracę za granicą
potem wywozi kobiety do Arabii i sprzedaje szejkom jako dziwki a mężczyźni trafiają do obozów pracy, a gdy są mało efektywni i nie chcą pracować, morduje ich i handluje ich organami
często sprowadza też jakieś egzotyczne dziewczyny do Polski i zasila nimi szeregi swojego burdelu
sam kiedyś kupiłeś od niego 2 kurwy
mulatkę i azjatkę
fajniutkie, ciasne
w papierach tak namieszaliście z sąsiadem, że dziwki zza granicy są wpisane jako twoje adoptowane córki
wszytko na legalu, policja nie ma do czego się dopierdolić
bądź mno
Jacek Kwiatkowski z hehe rodziny hehe zastępczej

Moris299 - 2017-09-08, 17:58

:-D :git:
Davos - 2017-09-08, 18:36

Zajebiste :haha:
macbed - 2017-09-08, 19:30

dlaczego ja muszę zawsze zerknąć na puentę w połowie czytania
ChodnikowyWilk - 2017-09-08, 19:45

macbed napisał/a:
dlaczego ja muszę zawsze zerknąć na puentę w połowie czytania


^ :haha: Zrobiłem to samo

Antybristler - 2017-09-08, 19:49

:1m:
Lilith - 2017-09-13, 11:20

> Idź z kumplem na imprezkę, zjaraj się marihuaen motzno.
> Wracaj z kumplem samochodem.
> Kierujący kumpel mówi: „dawaj, anon, pojeździmy na rondzie tyłem”.
> Jeb!
> Cały przód taksówki rozwalony.
> Taksówkarz dzwoni po bagiety.
> Bagiety jado, ioo ioo ioo.
> Sprawdzają trzeźwość - u taksówkarza cztery dziesiąte promila, u nas zero.
> Podchodzi bagieta: „siema, anoni, ten koleś to jakiś jebnięty - nie dość że jeździ pijany to mówi, że po rondzie tyłem jeździliście”.
> Profit

macbed - 2017-09-13, 23:38

POZNAJ JEDEN PROSTY TRIK ŻEBY ODPISYWAŁY CI WSZYSKIE SZMACIURY NA TINDERZE! [ZOBACZ PASTE].
"co tam" to najlepsze rozpoczęcie rozmowy jakie istnieje.
Jezu jak mnie wkurwiają takie karyny na tinderze co uważają że rozpoczęcie rozmowy od "co tam" jest chujowe nieoryginalne i one gardzą ludźmi którzy tak piszą. TY KUHWA GŁUPIO KUHWO. Jakbym dostał wiadomość

"co tam"
to piszę np "leżę"
"bo jestem zmęczony w kapsko"
"a co cię tak zmęczyło dziś"
no to piszę np że biegałem
"o a często biegasz? bo ja właśnie miałam zacząć i..."

I się kurwa rozmawia. Albo
"co tam"
"no gram se na kompie"
"w coś fajnego?"
"w wiedźminka 3 świetna giera polecam warto zachowany klimat książek które też były świetne"
"czytałam wiedźmina też mi się podobał a wgl to jaki gatunek książek lubisz najbardziej bo czytałam ostatnio takie fajne..."


I się rozmawia kurde. Cokolwiek
"co tam"
"no sram"
"i strasznie długo mi to idzie"
"o serio. mi się ostatnio wspaniale sra bo przerzuciłam się na taką dietę z warzyw morza którą widziałam na jakimś filmie. przy okazji nauczyłam się gotować"
"a więc lubisz gotować? ja też coś tam robię w kuchni czasem to możemy kiedyś porównać nasze umiejętności a co to był za film wgl?"


I się rozmawia KURWA MAĆ. Tylko do tego potrzebny jest jakiś minimalny iloczyn inteligencji. Co mam cię zapytać jak nic o tobie nie wiem? O opis którego nie masz albo jest chujowy czy o zdjęcie na którym nic nie widać oprócz ciebie czy czekasz żeby ktoś zapytał czy cię bolało jak spadłaś z poziomu swojego ego na IQ. KURWA MAĆ.

ChodnikowyWilk - 2017-09-13, 23:45

xDD

Propzy.

Z tym ze ta pasta nie uwzględnia jednej rzeczy, że maniurka dostaje ze sto wiadomości dziennie i nie chce jej się odpisywać na co tam i ja to wkurwia czy coś

Ale to jej problem

Love178 - 2017-09-13, 23:46

oraz tego, że poza tinderem też są ludzie piszący "co tam" i ludzie, którzy nie lubią jak ktoś to do nich pisze
Davos - 2017-09-14, 00:06

co tam


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group