To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Hydepark - Narzekalnia

widzu - 2015-06-04, 23:30

Będzie pewnie chodził po obiekcie jedząc "Lay's Prosto z Pieca" :rofl:
WojtekVanHelsing - 2015-06-04, 23:30

icywind napisał/a:
Cytat:

W poniedzialek wycieczka do Auschwitz, juz sie mnie czepiaja, że niby coś odwale itd...

Czepiają się... lepiej powiedz co planujesz tym razem człowieku bez empatii i sumienia.


Wlasnie nic, bo tym razem mi nie popuszcza, a male zarciki za które nic by mi nie zrobili nie sa w moim stylu...

Całkiem_Dobry_Chłop - 2015-06-04, 23:57

WojtekVanHelsing napisał/a:
icywind napisał/a:
Cytat:

W poniedzialek wycieczka do Auschwitz, juz sie mnie czepiaja, że niby coś odwale itd...

Czepiają się... lepiej powiedz co planujesz tym razem człowieku bez empatii i sumienia.


Wlasnie nic, bo tym razem mi nie popuszcza, a male zarciki za które nic by mi nie zrobili nie sa w moim stylu...


Uważaj, żeby ktoś tobie jakiegoś żarciku nie odwalił :P

KicerK - 2015-06-05, 00:00

widzu napisał/a:
Będzie pewnie chodził po obiekcie jedząc "Lay's Prosto z Pieca" :rofl:


Hahahahhahahaa :haha: :haha: :haha:

Rozśmieszyło mnie bardziej niż powinno :-D
Jeszcze jakoś pomyślałem, ze 'lays' wymawia się podobnie jak 'lies' xD

JankielKindybalista85 - 2015-06-05, 00:00

Wojtek jest tak upasiony że nawet pod postacią dymu nie zmieściłby się w kominie więc przynajmniej ma pewność ze stamtąd wróci.
WojtekVanHelsing - 2015-06-05, 00:13

JankielKindybalista85, Zalezy czy trafie na Zydowska wycieczke
Szyszek - 2015-06-05, 00:20

Jak Wojtek trafi na żydowską wycieczkę, to pewnie wyjmie mydło, żeby tę wycieczkę wkurzyć.
widzu - 2015-06-05, 00:23

WojtekVanHelsing, na wycieczce dostaniesz radyjko z pięcioma kanałami. Na jednym z nich będzie mówił Twój przewodnik, na pozostałych przewodnicy innych wycieczek. Wystarczy sobie przełączyć żeby wiedzieć jaka wycieczka idzie w danym momencie.
WojtekVanHelsing - 2015-06-05, 01:00

widzu, Wiem, tak bylo tez w wieliczce.
icywind - 2015-06-05, 12:50

Tak, podpowiadajcie mu w jaki sposób się udupić >:E
WojtekVanHelsing - 2015-06-05, 12:52

Ogolem przydaly by mi sie dokumenty swiadczace o tym, ze jestem obywatelem Indii ew. Żydem lub Cyganem.

[ Dodano: 2015-06-09, 00:57 ]
Nauczyciele zarzucili mi, że kryje emocje bo bylem ogolem dosc obojetny tam...

Natomiast tam faktycznie wmawiaja ludziom, ze w Auschwitz byli wiezieni jacyś Żydzi, co jest klamstwem, prawdą jest, że milion ludzi zaliczonych przez Niemcow (w duzej cześci calkowicie nieslusznie) do narodowosci Żydowskiej zostalo zlikwidowanych w Birkenau, ale w Auschwitz Żydów z reguły nie było.

Chociaż z logistycznego punktu widzenia, cala Niemiecka akcja w tamtym okresie byla wrecz mistrzowska.

Natomiast to, ze na pozór wszystko wygladalo w miare nieźle (piece sluzace do ogrzewaniach w barakach itd) utwierdzilo mnie jedynie w przekonaniu, ze Hitler nie mial pojecia o holokauscie, inaczej te obozy nie wygladaly by przynajmniej formalnie w miare humanitarnie, oficjalna wersja mowi, ze chcieli tak przekoanc pozniej Anglikow itd. ze sa ok. ta wersja nie ma sensu bo niemcy to mimo wszystko nie idioci, logiczne jest to,ze Żydzi i nie tylko byli usuwanie na rozkaz Himmlera.

macbed - 2015-06-09, 01:02


Fajnie. : I

WojtekVanHelsing - 2015-06-09, 09:49

Ale tak w ogóle wszystko było ok.

Swoja drogą Niemcy sprawnie to urzadzili, dotad stoi itd.

widzu - 2015-06-09, 10:48

WojtekVanHelsing napisał/a:
Swoja drogą Niemcy sprawnie to urzadzili, dotad stoi itd.


Bo kiedyś wszystko szło na trwałość.


I zobaczycie, radziecka myśl techniczna też przeżyje nas wszystkich. I nasze wnuki też.

WojtekVanHelsing - 2015-06-09, 10:57

widzu, Gułagi aż w tak dobrym stanie nie są...
widzu - 2015-06-09, 11:00

WojtekVanHelsing, bo chcieli ukryć dowody i je zniszczyli.
WojtekVanHelsing - 2015-06-09, 11:07

Oni sie tgo nie wypierali.
widzu - 2015-06-09, 11:09

No ale z drugiej strony gułagi były robione niedbale. I ten klimat...
WojtekVanHelsing - 2015-06-09, 11:15

No...

Odrazu widać poziom na zachodzie.

widzu - 2015-06-09, 11:18

A po co mieli się starać? Niemieckie, jak sam mówiłeś, byłyby budowane tak, by "mydlić oczy". Rosyjskie były na pustkowiach, gdzie nie dbano o nic - zsyłano tam "najgorszych" - więc czemu mieliby robić cokolwiek dobrze oprócz budynków zarządców?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group