To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Hydepark - Rozkminy

Sharvari - 2014-08-22, 14:59

bo wsypują do niej kostki lodu.
Mackers - 2014-08-22, 15:03

Sharvari, ale to może być ciepła woda i po chwili kostki się roztopią. Zadziałałoby, gdyby pokazywali tylko jak wsypują, a zawartości wiadra już nie.
widzu - 2014-08-22, 15:13

Dokładnie, pomimo kostek lodu woda może być całkiem ciepła.
Sharvari - 2014-08-22, 15:18

nawet jeśli to jeżu, co z tego? jest woda, jest lód, oblewają się i wpłacają kasę. fajnie.
Davos - 2014-08-24, 23:30

Tak a propos tego Ice Challenge tekst kumpla z fb: "Rozkoszne są te wiadra z wodą, kiedy wreszvcie będzie czelendż w jedzeniu z sedesu? Chciałbym to zobaczyć, fejsbukowe gwiazdy." :D

On topic: Ciekawe, kto wcześniej znajdzie dziewczynę - Wojtek czy Krokorok? :D Jak myślicie?

Mackers - 2014-08-24, 23:31

Davos, zdecydowanie Wojtek. Spotka maniaczkę Korwina.
Moris299 - 2014-08-25, 01:13

Nie e wiem gdzie to wrzucić wiec wrzucę tu. Na fb na grupie Machinae Supremacy pewna dziewczyna napisała cytat z piosenki i IDEALNIE co do milisekundy w momencie gdy to czytałem równo ze mną całkowicie przez przypadek poleciała ta piosenka i idealnie ten sam tekst równo z moim czytaniem w myślach ... Na tej płycie nowej jest 16 piosenek... Do tego idealnie to samo zdanie i w ogóle. Prawdopodobieństwo równe zeru prawie :O
Zaknafein - 2014-08-25, 10:53

To przeznaczenie.
Ona jest Twoja przyszla ofiarą stalkingu

bartek82r - 2014-08-29, 13:48

Wracając do "Ice bucket challenge"


https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be

Moris299 - 2014-08-29, 23:29


Davos - 2014-08-30, 23:36

Moris, wiadomo, że nikt nikomu nie będzie wysyłać wiader wody. Chodzi bardziej o zwrócenie uwagi na problem. W sumie szacun dla gościa, że wpłacił kasę na konto PAH bo to bardziej pomoże ludziom niż wylanie na siebie wiadra zimnej wody.
Moris299 - 2014-09-02, 10:15

Po co w toaletach publicznych są na dole takie puste przestrzenie :???:
brutalka - 2014-09-02, 11:22

Moris299 napisał/a:
bartek82r napisał/a:
Wracając do "Ice bucket challenge"

<iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/H0xwj3H6z-Y?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be


Lol żałosne. Nie mamy wylewać wody bo ktoś jej nie ma? Mamy to wiadro zapakować i wysłać do afryki poleconym czy co ? Żałosne myślenie...


To żart, Moris, tak? Tak naprawdę dobrze wiesz po co powstało "Ice bucket challenge"? ;)

[ Dodano: 2014-09-02, 11:36 ]
Moris299 napisał/a:
Nie e wiem gdzie to wrzucić wiec wrzucę tu. Na fb na grupie Machinae Supremacy pewna dziewczyna napisała cytat z piosenki i IDEALNIE co do milisekundy w momencie gdy to czytałem równo ze mną całkowicie przez przypadek poleciała ta piosenka i idealnie ten sam tekst równo z moim czytaniem w myślach ... Na tej płycie nowej jest 16 piosenek... Do tego idealnie to samo zdanie i w ogóle. Prawdopodobieństwo równe zeru prawie :O


Nie jest takie równe zeru chyba, bo patrz podobny przykład: Jestem w pracy, coś tam sobie robię, latam po kuchni, jest ze mną kucharz i co chwilę wychodzi po coś i wraca - tak się kręcimy i nagle w tym samym momencie zaczynamy nucić ten sam fragment tej samej piosenki ;)

I to zdarzało mi się nie raz z różnymi osobami ;) Genialne!

Davos - 2014-09-03, 00:13

brutalka napisał/a:
Nie jest takie równe zeru chyba, bo patrz podobny przykład: Jestem w pracy, coś tam sobie robię, latam po kuchni, jest ze mną kucharz i co chwilę wychodzi po coś i wraca - tak się kręcimy i nagle w tym samym momencie zaczynamy nucić ten sam fragment tej samej piosenki ;)

I to zdarzało mi się nie raz z różnymi osobami ;) Genialne!


To mnie tylko utwierdza w przekonaniu, że telepatia istnieje, tylko my z niej nie potrafimy jeszcze świadomie korzystać :)

bartek82r - 2014-09-03, 13:10

Jeszcze raz wracając do "Ice bucket challenge":
LINK

Zabek05 - 2014-09-04, 21:13

Cytat:
W niedzielę samolot amerykańskich United Airlines musiał przymusowo lądować, bo wśród pasażerów doszło do bójki o urządzenie. Mężczyzna zamontował ochraniacz na stoliku, by zapewnić sobie przestrzeń do pracy na laptopie. Gdy siedząca przed nim kobieta chciała rozłożyć fotel, odmówił zdjęcia blokady i nie ustąpił nawet po interwencji personelu pokładowego.

Kiedy zdenerwowana kobieta wylała na niego szklankę wody, wywiązała się awantura. Ponieważ sytuacja groziła eskalacją agresji, pilot czterogodzinnego lotu z Newark do Denver podjął decyzję o awaryjnym lądowaniu w Chicago.


może to rafalala była

Mackers - 2014-09-04, 21:15

Nie. Sam podkreśliłeś, że to kobieta wylała wodę. :P
Zabek05 - 2014-09-04, 21:40

ale o takim czymś w mediach też mówią w rodzaju żeńskim ;) wiesz, poprawność polityczna i takie tam ;)
Moris299 - 2014-09-04, 23:31

brutalka napisał/a:
Moris299 napisał/a:
bartek82r napisał/a:
Wracając do "Ice bucket challenge"

<iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/H0xwj3H6z-Y?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be


Lol żałosne. Nie mamy wylewać wody bo ktoś jej nie ma? Mamy to wiadro zapakować i wysłać do afryki poleconym czy co ? Żałosne myślenie...


To żart, Moris, tak? Tak naprawdę dobrze wiesz po co powstało "Ice bucket challenge"? ;)


To chyba ty nie rozumiesz o co mi chodzi. W tym filmiku gość gada, że my marnujemy wodę a w Afryce nie mają wody i umierają.
O odp chodzi w ibc to wiem - jest to pewnego rodzaju akcja charytatywna.

brutalka - 2014-09-04, 23:59

Moris299 napisał/a:
brutalka napisał/a:
Moris299 napisał/a:
bartek82r napisał/a:
Wracając do "Ice bucket challenge"

<iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/H0xwj3H6z-Y?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be


Lol żałosne. Nie mamy wylewać wody bo ktoś jej nie ma? Mamy to wiadro zapakować i wysłać do afryki poleconym czy co ? Żałosne myślenie...


To żart, Moris, tak? Tak naprawdę dobrze wiesz po co powstało "Ice bucket challenge"? ;)


To chyba ty nie rozumiesz o co mi chodzi. W tym filmiku gość gada, że my marnujemy wodę a w Afryce nie mają wody i umierają.
O odp chodzi w ibc to wiem - jest to pewnego rodzaju akcja charytatywna.


OK, już kumam, więc odpowiem inaczej: W Afryce prowadzone są akcje, które mają na celu wykopywanie i budowanie studni, żeby ludzie mogli z nich korzystać - można wpłacać kasę, żeby odpowiednim osobom to umożliwiać.

Co do samego faktu wylewania na siebie wody dla zabawy - tu już w grę wchodzi czysta moralność czy sumienie. Nie jestem zwolenniczką gadania, żeby wyrzekać się różnych przyjemności, bo ktoś, gdzieś na świecie ma gorzej i nie może tego robić, ale sam fakt oblewania się wodą jest dość głupkowaty i to jest krytykowane. "Wyleję na siebie wiadro zimnej wody, bo to jest na topie" - wątpię, żeby ludzie robili to, bo temat wywołał w nich ogromne refleksje i naprawdę chcą zobaczyć, co czują osoby chore na stwardnienie zanikowe boczne. Można się bawić i korzystać z życia bez gryzienia się "co ja robię, są tacy, którzy nie mogą", ale też wszystko ma swoje granice, po przekroczeniu których można już śmiało użyć określenia - znieczulica.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group