To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Hydepark - Rozkminy

Adijos - 2014-08-15, 13:41

Tak chciałem wybadać czy mama by mnie puściła i wywiązał się taki dialog:
"-Mama, mógłbym pojechać do Poznania sam, spotkać się ze znajomymi?
-Chyba Cię poyebaoo. Nigdzie nie jedziesz!"

Love178 - 2014-08-15, 14:27

Adijos napisał/a:
"-Mama, mógłbym pojechać do Poznania sam, spotkać się ze znajomymi?
-Chyba Cię poyebaoo. Nigdzie nie jedziesz!"

Też bym tak powiedziała, paczałeś Ty kiedy w lustro? Jeszcze by mi Cię ktoś ukradł ;_;
Powiedz mamie, że byłbyś z ciocią xD

Adijos - 2014-08-15, 19:39

love178 napisał/a:
Powiedz mamie, że byłbyś z ciocią xD


:-D :-D "Ok. Możesz jechać."




Kiedyś rozkminiałem czy na tych wszystkich MŚ/ME lekkoatletycznych ludzie biegają z tymi przyrządami typu oczepy, kule, młoty. Teraz tak paczam i widzę, że mają małe samochodziki, które wożą te wszystkie rzeczy. Samochodziki wyglądają jak takie małe, żółte ciężarówki.

Barbra - 2014-08-15, 19:51

a w sumie widzu, ty teraz idziesz na studia gdzieś daleko no nie? nie możesz powiedzieć że masz spotkanie z ludźmi ze studiów? często takie są organizowane :D
widzu - 2014-08-15, 20:01

Barbra, nie znam ani jednej osoby ze studiów, w tym sęk. :P
A oni nie znają mnie, więc ni uja nie mieliby jak się ze mną skontaktować.


W sumie to chyba największy problem leży we mnie. Bo nawet jak będę mógł to spietram i nie przyjadę.

Bo wytłumaczenie bym miał nawet dobre - ostatnie wakacje, chciałbym gdzieś pojechać. Obiecali, że pojadę, a nie pojechali.
Więc bym musiał tylko przekonać. Tata na 100% się zgodzi, bo on uważa, że jestem dorosły i mogę sobie jechać. Z mamą byłoby gorzej, ale myślę, że by się w końcu zgodziła.


A to całe zwalanie na rodziców... To tylko moje wymówki. :| Bo jestem tchórzem i tyle. :|

[ Dodano: 2014-08-15, 20:01 ]
Najdziwniejsze, że najwięcej namawiają mnie osoby, które same nie jadą. :P

Zabek05 - 2014-08-15, 20:09

a nie ma żadnych spotkań integracyjnych przed początkiem roku? u mnie było takie rok temu, gdzieś w lipcu. a ja o nim nawet nie wiedziałem ;(
ZSK - 2014-08-15, 20:25

Barbra napisał/a:
a w sumie widzu, ty teraz idziesz na studia gdzieś daleko no nie? nie możesz powiedzieć że masz spotkanie z ludźmi ze studiów? często takie są organizowane :D

To samo chciałem napisać :)
Ew. że jedziesz z kumplami "z miasta" na balety do Poznania, tam fajne kluby mają. Chyba.
Na szczęście ja mam na tyle luźnych rodziców, że jak miałem te 18-19 lat a przyszedłem do domu przed północą to tata rzucał tekstem: "co tak wcześnie? Wyper*alaj!" :D Albo jak wychodziłem to kazał mi przychodzić nie wcześniej niż po północy. Moi wiedzą, że młodość jest krótka i trzeba korzystać z życia. Powodzenia życzę ;)

Love178 - 2014-08-15, 20:35

widzu napisał/a:
Najdziwniejsze, że najwięcej namawiają mnie osoby, które same nie jadą. :P

Davos- będzie
Moni- będzie
ja- będę
Ruda- nie będzie
Shar- nie będzie
Może i najwięcej odezwała się Ruda, ale ona ma to do siebie, że zawsze służy radą, ale patrząc na ludzi to więcej jadących namawia :P

widzu - 2014-08-15, 20:37

Cytat:
Samemu jechać? Głupi jesteś? Samemu się nie jeździ. Komu ty chcesz coś udowodnić? Będziesz teraz studiował to się najeździć w jedną w drugą stronę. Tam się nauczysz samodzielności, a teraz to tylko taka dziecinada. Leżysz i piszczysz "Ja muse jechać samemu, musę, musę, musę."



No cóż, chyba sprawa zamknięta. :ninja:

Adijos - 2014-08-15, 20:42

R.I.P Wodzu, czy to możliwe, że jednym z powodów jest to, iż Twoja mama Cię nie chce puścić, bo wie jak się zachowuje młodzież, skoro jest nauczycielką?
[*] Składnia

widzu - 2014-08-15, 20:44

Adijos, nie, nic nie wie o tym, że miałbym się tam z kimś spotkać.

[ Dodano: 2014-08-15, 20:44 ]
Tego powiedzieć nie mam odwagi. :P

Davos - 2014-08-16, 02:48

ZróbmySobieKupę napisał/a:

To samo chciałem napisać :)
Ew. że jedziesz z kumplami "z miasta" na balety do Poznania, tam fajne kluby mają. Chyba.


Nie "chyba", tylko "na pewno". Potwierdzone przez Zaka, a to najlepsza rekomendacja :P

Trochę się offtop zrobił w temacie więc apeluję o powrót do rozkmin. Rozterki Widza odnośnie nie przyjeżdżania na zlot już są w odpowiednim temacie.

widzu - 2014-08-17, 18:54

Jak chcesz z kimś pogadać - nikogo nie ma.
Jak nie ma czasu - nagle ich pełno.

Moris299 - 2014-08-17, 22:02


Barbra - 2014-08-17, 23:39

widzu napisał/a:
Jak chcesz z kimś pogadać - nikogo nie ma.
Jak nie ma czasu - nadal nikt nie pisze.

Sharvari - 2014-08-19, 00:07

no eeeeejjjjj

jakiś czas temu pisałam tu to
Cytat:
przypomniało mi się podczas pisania offtopu w temacie z sygnaturkami :D jeszcze propos tego dziwnego przewijania się jednego tematu w ciągu dnia i czytania w myślach, najgorsze IMO jest to, że wymyślam coś fajnego - własną historię, postać, wydarzenie, układam to długo w głowie i planuję to kiedyś napisać albo narysować (jestem kiepska w pisaniu, więc książka raczej odpada, ale często marzą mi się komiksy) i nagle po jakimś czasie - bach, BYŁO.


i znowu to samo. myślę se o mojej przyszłej postaci w DAI i póki co wiem że będę bff z Colem i zrobię sobie białe kręcone/falowane włosy. wbijam teraz na tumblra A TU TO https://38.media.tumblr.com/8c5d6491d67c58b6c794e4ed76eb76ce/tumblr_nah2e2Fbpp1qaqw7qo1_1280.png

CZY CI LUDZIE CZYTAJĄ MI W MYŚLACH

widzu - 2014-08-20, 16:15

Skoro "Monjiczq sypia z Jankielem", to oznacza, że monjiczq to LZA? :???:
bartek82r - 2014-08-20, 16:23

widzu napisał/a:
Skoro "Monjiczq sypia z Jankielem", to oznacza, że monjiczq to LZA? :???:



Davos - 2014-08-20, 22:50

widzu napisał/a:
Skoro "Monjiczq sypia z Jankielem", to oznacza, że monjiczq to LZA? :???:


Nie, bo Jankiel z Moni jedynie sypia. A z LZA spędza wspólnie czas, chodzi do kina, Aquaparku itp. A nawet odprowadza do przedszkola!

widzu - 2014-08-22, 13:06

Rozkmina dotycząca popularnego ostatnio "Ice bucket challenge".
Skoro to wszystko jest pokazywane na YT, często bez świadków, skąd mamy pewność, że woda jest lodowata? :???:



I czemu nikt jeszcze nie nominował icywinda? :???:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group